Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga A H2H Yahoo

Polecane posty

Dzięki za gratulacje! Był niezły mecz!

 

Teraz po jednym dniu rywalizacji dostaję 3:6 z Polish Mastery. Walczę jednak dalej. Liczę, że w czwartek coś nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po2.JPG?rnd=0.15387223551519957&sizeM=7

 

no i wszystko jasne. mistrz Sznurowadła 2007 vs mistrz Sznurowadła 2008 w finale - nice. Graba chyba dostał zadyszki po 1-ej rundzie i było z nim zaskakująco łatwo; drugi matchup o wiele ciekawszy - gdy wczoraj szedłem spać było 5-4 dla PM i minimalna przewaga w FG% - no ale skończyło się 6-3. PM ma w składzie aż 3 grajków (Jennings, M. Gasol i super hot Reggie Williams), którzy i u mnie mieli swój czas i wielki wkład dojście do finału - mam nadzieję, że po starej znajomości w tym tygodniu będą strugglowali po całości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to nie był dobry tydzień mojej drużyny. Liderzy zawiedli, czarne konie wpadły w czarną dupę, nikt nie grał choćby na miarę możliwości, zatem nie miałem szans. Bywa. Gratulacje, Guzman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to finał i medal chociażby srebrny już w kieszeni. :D

 

Ostatni meczap nie był najłatwiejszy tym bardziej, że Sarni nie odpuszczał i walczył do końca - za co uznanie i szacunek - w mojej ocenie istotne znaczenie miała jednak słabsza dyspozycja kobiego w ostatnim tygodniu - 52 pkt w 3 meczach to jednak zdecydowanie mało.

 

W kontekście aktualnych "nba finals" przeraża mnie fundament goozmana - DURANT - ostatni tydzień miał nieziemski 125 pkt z mega skutecznością FG, FT!!, zb i jeszcze z 8 blokami. :o

Jedyne co mi pozostaje to liczyć, że się chłopaczyna wyszalał w ostatni tygodniu i teraz będzie chciał odsapnąć. :R

 

W starciu z nim, gdy gra 4 mecze w tygodniu to jest praktycznie niemożliwym wygranie. Swoją drogą 5 pick z nim to niewątpliwie steal draftu. Czego niestety nie mogę powiedzieć o moim 3 picku - kalesonie calderonie - swojego większego niewypału nie pamiętam.

 

Muszę przyznać, że faktycznie ciekawie się składa - wyciągnąłem bez wahania 3 byłych grajków Goozmana ale również on ma moich byłych 2 (Salomnsa i capitana kirka). Mam nadzieje, że pozbycie się przez niego Jenningsa, Gasola i Williamsa nie wyjdzie mu na zdrowie. Swoją drogą pozbycie się Gasola zaraz przed jego powrotem i Williamsa gdy jest w gazie to - jak na razie - niezrozumiałe dla mnie decyzje. :)

 

Ostatecznie o słuszności wszystkich ruchów zdecyduje wynik finału! Oby wygrał lepszy i żebym to był ja! :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy goozmanowi.

 

Back to back to nie lada sztuka.

 

Durant był dla moich zawodników za mocny tym bardziej, że Manu opuścił pierwszy mecz w tygodniu.

W każdym razie zasada bij mistrza będzie w przyszłym sezonie obowiązywała ze zdwojoną mocą.

 

PZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za graty i kolejny emocjonujący sezon. zawsze na koniec sezonu warto spojrzeć na pierwszą stronę tematu - i skonfrontować oczekiwania z wynikami. Durant udowodnił swoją grą, że jest obecnie koszykarzem nr 3 w NBA, ale największym stealem draftu okazał się chyba młody Gasol wzięty w 10 rundzie (co prawda popsuł się pod koniec). niezwykle pomocni byli również Brooks i Salmons z FA, świetny sezon zagrał Josh Smith, solidny Aldridge, JR Smith i Terry. nie obyło się bez pomyłek - Harris wzięty w 2-iej rundzie miał tylko momenty gry na poziomie na jaki oczekiwałem, Charlie V. całkiem przepadł w rotacji Pistons. za najciekawszy skład uznałem wybory Polish Mastery - i zobaczcie gdzie skończyliśmy;) w każdym razie teraz trzeba sobie jakoś przeorganizować poranki bo pół roku zapowiada się nudno.. 3peat? - tego już byłoby za wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcy :D myślę że 5 miejsce jak dla beniaminka to wynik conajmniej przyzwoity. jeśli będę grał w nowym sezonie myślę że zrobię użytek ze zdobytej wiedzy :) do h2h trzeba mieć jednak dużo czasu i refleksu rano żeby perły wybierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz gratki. Należało Ci się. Mocny skład, mocny wynik. Byłeś moim faworytem od początku do końca.

 

Ja oczywiście żałuję, że w przyszłym sezonie trzeba będzie pogodzić się z grą w drugiej lidze (niezależnie od ilości drużyn w pierwszej) ale z drugiej strony motywacja powinna być ogromna. Myślę, że zawaliłem pierwszą część sezonu - łapanki z FA w zasadzie nie uskuteczniałem, oddałem do FA Brooksa i chyba jeszcze kogoś. Obiecujący zryw pod koniec rozgrywek nie wystarczył.

 

Teraz czekam na jesień i na draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Gooza! Dobra robota. Trochę szkoda, że nie dołożę medalu do kolekcji. Było jednak całkiem blisko - gdybym nie zawalił z ustawianiem składu w decydującym starciu sezonu :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×