Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Polecane posty

Mac się nie odzywa na maila, więc czas zablokować jego skład, aby nie było podejrzeń o roszady w jego składzie. Jeżeli będzie chciał wrócić to w każdej chwili mogę zdjąć blokadę.

 

Przy okazji czas na pierwszą tabelę na średnich:

288c0840-667e-4b9d-802b-1c924d6ad63d.jpg

 

Mac rezygnuje z gry w momencie zdecydowanego prowadzenia na średnich. Dodatkowo zespół Beat LA też nie zrobił żadnego ruchu od 1 grudnia, więc nowy rok możemy przywitać z dwoma botami na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ja źle czytam średnie, ale wg mnie zdecydowanie na nich nie prowadzi :)

Szkoda, bo opuszcza bdb zespół. rozumiem, że tutaj nie ma możliwości zastępstw w trakcie sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może ja źle czytam średnie, ale wg mnie zdecydowanie na nich nie prowadzi :)

 

7 pkt roto to IMO sporo. Myślę, że przy jego doświadczeniu miałby duże szanse wygrać tę ligę.

 

Szkoda, bo opuszcza bdb zespół. rozumiem, że tutaj nie ma możliwości zastępstw w trakcie sezonu?

 

Nie wiem, bo byłoby zamieszanie kto ma awansować.

Ale i tak Mac musiałby się odezwać, a wygląda na to, że zniknął na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam trójki, przyjmę straty. Wszyscy gracze dostępni. Gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie przygarnę zbiórki jakby ktoś miał nadmiar.

 

Nadmiar był u maro i trafia do mnie po wymianie McCollum za Townsa. Bardzo się cieszę z tej wymiany, bo miałem taką nadwyżkę trójek, że kompletnie nie miałem co z nią robić. A tak, to jeszcze mam cichą nadzieję na czołowe lokaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ma usunąć?

 

Nie wiem. Maca trudno ogarnąć.

Z tego co wcześniej pisał kończy już grę i likwiduje konto. Natomiast jeśli do tego momentu chce wystawiać skład to dla ligi lepiej, jakby to robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to ile drużyn awansuje? Dwie czy trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to ile drużyn awansuje? Dwie czy trzy?

 

Nie wiem, ale raczej więcej. Niewykluczone, że przy rezygnacjach w drugich ligach może spokojnie wejść z pół naszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę. Szczerze mówiąc jestem zdziwiony przewagą z jaką wygrałem i tym, że nagle pod koniec marca urwałem się czołówce, bo średnie pokazywały, że będzie zacięta końcówka, a w rzeczywistości o nic nie walczyłem.

 

Z pewnością moja wygrana jest efektem idealnego timingu przy trejdzie McCollum - Towns. Do momentu wymiany CJ był 16 z wynikiem 0,51 a KAT 18 z wynikiem 0,49. Za to potem się wszystko zmieniło i KAT dokończył sezon w TOP3 z value 0,95 a CJ był 38 z value 0,25.

 

Niezwykłe w sumie jest też to, że początek roku CJ miał fenomenalny, bo był 2 z 0,94, a zaraz po trejdzie się zepsuł i już do formy nie wrócił - druga połowa stycznia to miejsce 31 value 0,33. To wygląda tak, jakby pogorszenie gry nastąpiło na skutek zmiany otoczenia w fantasy ;]

 

Niestety nie wiem jak to zrobić, żeby cały obrazek wyświetlał się na forum, ale jak się go otworzy w nowej karcie, to wszystko widać.

LcIWeGH.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gartulacje Washko, końcówkę miałeś rewelacyjną. Tak jak napisałeś timing z Townsem był idealny, do tego lepsza druga połowa Stefka i było pozamiatane. Ja tutaj jechałem właściwie na dobrym drafcie i wystarczyło to do drugiego miejsca, choć Grave Digger naciskał.

Z komiszowego obowiązku dodam tylko, że grę w ostatnich miesiącach olał zespół Vitheck. Niedograne mecze i ostatnie logowanie 2 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację w wątku. Z Waszej ligi awansują 4 zespoły - w przeciwną stronę powędrują po 2 zespoły z lig drugich (A i B). Podsumowanie sezonu wkleję w osobnym wątku w tym dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×