Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2016/2017] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3A

Polecane posty

Oto skład ligi 3A roto budżet.

 

[warning]1. rakers - zastąpiony przez josip10 (Blazej N) - SzpitaNaPeryferiach

2. marcelomattsoy/Matt - Grave Digger

3. Gerard - Łobuzy

4. Majestic - Beat LA

5. Mashi - Huncwoty

6. washko - Wazki Wrocław Sznur

7. madafaka8 - Red Mamba

8. mac - Czy Leci Z Nami Pilot

9. LBS (Roland) - Macsienieznananba

10. maro - maro's Team

11. Buu - Niepełnosprytni

12. Vitheck - Vitheck[/warning]

 

Komisarz: Gerard

 

Link do ankiety: http://doodle.com/poll/7wb8r8cmrz27bfiq

 

Data draftu: 25.10.2016 godz. 21.00

 

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/59783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku organizujemy ligę 3 budżetówki roto. Prośba przede wszystkim o wybranie komisarza - to podstawa. Dalej już tylko założyć ligę na yahoo, rozesłać zaproszenia i uzgodnić termin draftu w ankiecie doodle.

 

Po wyborze komisarza poproszę go o edytowanie aktualnych informacji w pierwszy poście wątku.

 

Działajcie.

 

PS. Zapowiada się mocna liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wybieranie sobie komisarza przez ligę, to dla mnie nowość, to zgłaszam kandydaturę Gerarda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Zapowiada się mocna liga.

 

Ano właśnie. Miało być lekko i przyjemnie, a tu... co mnie podkusiło... ;-)

 

Ponieważ wybieranie sobie komisarza przez ligę, to dla mnie nowość, to zgłaszam kandydaturę Gerarda :-)

 

Dobra nie dam się prosić. Jedźmy na razie z ankietą dot. terminu draftu:

http://doodle.com/poll/7wb8r8cmrz27bfiq

 

Na draft trzeba pewnie liczyć ze 2-2,5h, ale myslę, że godz. 22 na start jeszcze jest do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się w doodle'u uzupełniać wszystkich dat, wybierałem tylko te, przy których była większość chetna i mi pasowało:)

 

Faworytem jest wtorek, 18 o 21:00. Dla mnie bardzo dobry termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 października faktycznie ładnie nam się klaruje, ale do ligi ciągle nie dołączyli jeszcze mac, marcelomattsoy, LBS i rakers. Jak słusznie podpowiada Cieglo na rakersa prawdopodobnie nie ma co liczyć, bo nie daje znaku życia też w innych ligach. Wyślę dzisiaj jeszcze przypomnienia na maile, jesli po weekendzie nie będzie kompletu trzeba będzie szukać zastępstw lub grać w okrojonym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rezerwie są bodajże 3 osoby, zawsze można podebrać. Bobardujcie spóźnialskich pw czy innymi metodami. Marcelo też pisał, że zarobiony i często zasypia ale ma dobre intencje i w ramach deadline'u trzeba go mordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem

 

sorry, miałem konferencje w pracy i szkolenie i zerowy dostęp do neta. Dnie a szczególnie wieczory i noce zajęte.

 

Ok, to jeszcze pytanie czy Maciek (w ankiecie) i Matt (Yahoo) to Ty?

 

 

PS: LBS czy naprawdę w październiku pasuje Ci tylko jeden termin?? Pokombinuj może uda Ci się mieć wolne 18 październikao 21.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

PS: LBS czy naprawdę w październiku pasuje Ci tylko jeden termin?? Pokombinuj może uda Ci się mieć wolne 18 październikao 21.00.

 

Dokładnie w tym terminie gra draft w IV Florida na e-nba, więc pewnie dlatego mu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 ma też draft 1liga na e-nba.

17 mam draft w LM.

 

Zatem oba terminy dla mnie odpadają.

 

Tia, zbyt pięknie się ten 18.10 układał.... Rozumiem, że pozostałe terminy względnie Ci odpowiadają.

W takim razie pytanie do Washko - czy dasz radę coś podziałać z piątkiem 21.10?

O 21.00 wtedy moglibyśmy draftować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 ma też draft 1liga na e-nba.

17 mam draft w LM.

 

Zatem oba terminy dla mnie odpadają.

 

Tia, zbyt pięknie się ten 18.10 układał.... Rozumiem, że pozostałe terminy względnie Ci odpowiadają.

W takim razie pytanie do Washko - czy dasz radę coś podziałać z piątkiem 21.10?

O 21.00 wtedy moglibyśmy draftować.

 

Niestety nie. Jestem w drodze tego dnia i nie mam jak nic z tym zrobić. Nie jestem też zainteresowany żadnymi zastępstwami itp., więc jeśli ten termin miałby zostać, to niestety będę musiał zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jestem w drodze tego dnia i nie mam jak nic z tym zrobić. Nie jestem też zainteresowany żadnymi zastępstwami itp., więc jeśli ten termin miałby zostać, to niestety będę musiał zrezygnować.

 

To kiepawo... A jeszcze jak u Ciebie z 25 października o 21.00?

Reszta terminów wygląda nieciekawie, biorąc pod uwagę, że mac'owi nie pasuje też 17.10. Możemy jeszcze spróbować draftowania po rozpoczęciu sezonu, ale na to musieliby się wszyscy zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Jestem w drodze tego dnia i nie mam jak nic z tym zrobić. Nie jestem też zainteresowany żadnymi zastępstwami itp., więc jeśli ten termin miałby zostać, to niestety będę musiał zrezygnować.

 

To kiepawo... A jeszcze jak u Ciebie z 25 października o 21.00?

Reszta terminów wygląda nieciekawie, biorąc pod uwagę, że mac'owi nie pasuje też 17.10. Możemy jeszcze spróbować draftowania po rozpoczęciu sezonu, ale na to musieliby się wszyscy zgodzić.

 

Po rozpoczęciu, to słabo. Ale faktycznie,25.10 dopiero pierwsze mecze będą, więc jak byśmy zaczęli o 21, to zdążymy zanim sezon wystartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draftowanie 25.10 o 21:00 jest ostatnim możliwym terminem wg mnie. Robienie tego po starcie sezonu nie ma wg mnie sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to proszę wszystkich zainteresowanych, którzy nie wypełnili ankiety, o opinię nt draftowania 25.10 o godz. 21.00. Do LBS wysłałem już maila w tej sprawie. Jesli ktoś będzie milczał to rozumiem, że nie ma problemu z tym terminem.

Rakers dostaje czas do jutra wieczór na dołączenie do ligi. Potem będziemy szukali zastępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×