Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2017/2018] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dnia 28.11.2017 o 10:04, goozman napisał:

@Dante dzięki za fory pierwszego dnia - takie gesty są bardzo potrzebne mojej drużynie w obecnej sytuacji kadrowej :) ale na dłuższą metę mam nadzieję, że oganiesz temat!

@Dante obudził się dopiero w niedzielę więc moje tegotygodniowe 8-1 było komfortowym kontrolowaniem wyniku z widokami nawet na 9-0. Fly to całkiem niezły team ale z takim podejściem właściciela nie wróżę mu przyszłości w II lidze. tymczasem The Lego @hermman89 wykręcił kosmiczne cyfry - zdobyłby teoretycznie 3 x po 8 punktów, 4 x 7 PTS, 3 x 6 PTS - ale przegrałby korespondencyjnie z Rembricz Team @KK11, który skromniej (4 x 7, 3 x 6, 3 x 5), ale rozwaliłby w tym tygodniu każdego w lidze (już nie po raz pierwszy). największym pechowcem kolejki jest Bad Boys @Swarley, któremu przypadł zaszczyt grania z Rembricz Team właśnie :) fajny,  średniacki pojedynek na noże (#bumfights) mieli @Benon i @matysw

h2hw1807mikrof.jpg

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 8 tygodniu rozgrywek schedule mi sprzyjał i wykręciłem sobie złoto, jednak mój optymizm szybko ostudziło spojrzenie na schedule week 9 ;) otóż największy szczęściarz tego tygodnia @Benon, ktory mimo mizernego dorobku ugrał 7-2 na @Dante (czyżby znowu zaniedbania w wystawianiu składu?), bije mnie na głowę w ilości meczów do zagrania, więc przewiduję srogie lanie dla siebie. swój najlepszy tydzień w sezonie zagrał @vislak06 Vistula, który przegrałby tylko jeden korespondencyjny pojedynek (ze mną). najlepszy punktowo tydzień zaliczył @AIR_MJ, który przegrałby tylko z 2 przeciwnikami - ale oczywiście musiał trafić najgorzej, jak mógł, na The Lego @hermman89 i przegrał 3-6

h2hw1808mikrof.jpg

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawhi wraca! CP3 wrócił (i jest przeeekotem) ..do tego Z-Bo przechwycony z listy FA...

Sopranos Familia wraca do gry...i możecie być pewni, że nie zadowolę się tylko miejscem w TOP8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2017 o 20:41, host3234 napisał:

Sopranos Familia wraca do gry...i możecie być pewni, że nie zadowolę się tylko miejscem w TOP8...

takie deklaracje mi sie podobają - szczególnie, że @host3234 nie rzucił słów na wiatr i zagrał swój najlepszy tydzień w sezonie a jego mafiozi z Sopranos rozstrzelali bidne Kruki @yblue aż 8-1. 69 punktów w symulacji zdobył i również 8-1 wygrał nasz lider, @KK11, którego Rembricz Team przegrałby tylko jeden korespondencyjny pojedynek - z moją drużyną :) ja zaskakująco uciułałem trzeci wynik tego tygodnia ale przegrałem z Tramwajs @Benon dwoma zbiórkami. co ciekawe ugrałbym pierwszy tegoroczny perfekt (9-0) gdyby los rzucił mnie na MJ-Team ale @AIR_MJ i tak otrzymał solidne lanie (8-0-1) od Bad Boys @Swarley

h2hw1809mikrof.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szpital pod wezwaniem @matysw kontynuuje swoje grudniowe staczenie się w tabeli i Byle Co zabrał Fly @Dante wydawałoby się gwarantowane miano najgorszej drużyny kolejki. fala kontuzji zalała też Vistulę @vislak06 co było bardzo na rękę również osłabionemu w tym tygodniu Bad Boys i 7-2 w tygodniu, w którym wygrałoby się 3 pojedynki to ewidentny prezent pod choinkę dla @Swarley. drugi raz w sezonie (ostatnio w 1 kolejce) najlepszym teamem 10 tygodnia okazał się Raging Ravens @yblue, który zmierzył się w pojedynku kolejki z drugim w tym tygodniu (i po raz pierwszy w sezonie) The Tramwajs @Benon. w zeszłym tygodniu umknęło mojej uwadze, że @hermman89 zaliczył pierwszą porażkę w sezonie, w tym tygodniu powrót do formy ale remis z Sopranos @host3234

h2hw1810mikrof.jpg

ku pamięci tabelka w połowie sezonu regularnego:

h2h10t.jpg

WESOŁYCH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety koniec roku nie jest szczęśliwy dla mojej drużyny. W jednym tygodniu z powodu kontuzji swoje mecze opuszczało 5 moich pierwszych wyborów w drafcie. Co najgorsze wypadł mi na dłużej kolejny "wysoki", wcześniej Griffin a teraz Vucević będący w TOP10 rankingu tego sezonu. Nie wróży to dobrze najbliższym tygodniom ale co zrobić... trzeba będzie ciułać tyle punktów na ile możliwości pozostałych moich zawodników pozwolą. 

Aa i jeszcze życzonka świąteczno-noworoczne :P Życzę przede wszystkim zdrowia dla Was i zawodników Waszych drużyn oraz wytrwałości, niech ten nadchodzący rok będzie lepszy od tego mijającego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze teamy poprzedniego tygodnia zamieniły się miejscami w tabelce W11 do tego wykręcając jedne z najlepszych średnich tygodniowych w sezonie. brawissimo @Benon & @yblue! o bieżącej sile The Tramwajs najboleśniej przekonał się @KK11, trzeci team tego tygodnia, ja wszedłem w nowy rok z najgorszym dorobkiem w sezonie - jednak Oladipo do kompletu kontuzjowanych Conleya i Russella to za dużo..

h2hw1811mikrof.jpg

 

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brook L wrócił do gry i szkoda żeby się marnował na FA, więc go pobrałem - ale, jako że mam nadstan ludzików z samym C - jest na sprzedaż. śpieszyć się, bo gdy Lakers zdilują Randle'a może być Wam ciężej :) Robin L też jest do ruszenia - szukam wsparcia na G ale rozpatrzę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co @Dante porabia prywatnie ani jakim cudem utrzymał się w zeszłym sezonie ale wstyd, że osoba z takim podejściem do gry  jest na tym poziomie. niby loguje się na yahoo ale w tym tygodniu zebrał rekordowe 11 punktów - czyli każdy z ligi wygrałby z nim w stosunku 8-1 - więc udało się to również drugiemu najsłabszemu @vislak06.  Rembricz Team @KK11 po raz czwarty najlepszą drużyną tygodnia czym potwierdza swój świetny sezon. tylko jednej porażki doznałby w tym tygodniu @host3234 i bardzo ciekawa będzie pogoń Sopranos za utrzymaniem i playoffami. zwraca również uwagę kolejny mocny tydzień @Benona, który odradza się wraz z poprawą gry Westbrooka i szaleństwami od Sweet Lou

h2hw1812mikrof.jpg

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, goozman napisał:

nie wiem co @Dante porabia prywatnie ani jakim cudem utrzymał się w zeszłym sezonie ale wstyd, że osoba z takim podejściem do gry  jest na tym poziomie. niby loguje się na yahoo ale w tym tygodniu zebrał rekordowe 11 punktów - czyli każdy z ligi wygrałby z nim w stosunku 8-1 - więc udało się to również drugiemu najsłabszemu @vislak06.  Rembricz Team @KK11 po raz czwarty najlepszą drużyną tygodnia czym potwierdza swój świetny sezon. tylko jednej porażki doznałby w tym tygodniu @host3234 i bardzo ciekawa będzie pogoń Sopranos za utrzymaniem i playoffami. zwraca również uwagę kolejny mocny tydzień @Benona, który odradza się wraz z poprawą gry Westbrooka i szaleństwami od Sweet Lou

 

Strasznie spieprzyłem finisz w tym tygodniu. Powinienem miec luźno 7-2, ale najpierw nie ogarnąłem, że Leonard nie zagra i na ławce wylądował Spencer D. i jego kozacki mecz na 9 asyst, a w ostatnim dniu przestraszyłem się, że Byle Co dogoni mnie w stratach w efekcie czego schowałem Ilyasovę na ławkę. KCP nie dał mi żadnej asysty i bum...nagle remis w tej kategorii i jeden punkcik mniej. A w moim przypadku te punkty mogą mieć kolosalne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pojedynku kolejki @AIR_MJ swój najlepszy tydzień w tym sezonie "uczcił" przegraną z @Benon The Tramwajs, którzy już 4 tydzień z kolei są w pierwszej trójce podsumowań - to rekord. po kilkutygodniowej średniźnie do czołówki wrócili Bad Boys @Swarleya, którzy zrewanżowali się Ravensom @yblue za porażkę z 2 kolejki. @matysw z Byle Co wykorzystał brak Hardena u @hermman89 i kończy rywalizację z The Lego w sezonie regularnym na plusie

h2hw1813mikrof.jpg

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki @goozman , Ty to potrafisz pocieszyć. Ogólnie cieszę się, że po fatalnym początku sezonu w końcu łapię się do playoffs, ale łatwo nie będzie bo nie mam już pojedynków z ekipą Fly..... a teraz czeka mnie ciężki matchup  z Rembicz Team.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się mega ciasna końcówka sezonu. Za chwilę między miejscami 6 a 11  będzie może 3-4 spotkania różnicy.

 

PS: Chce ktoś Leonarda? :)  Oddam za regularnego gracza na poziomie TOP 30. W końcu Kawhi i tak na PO, right?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój team sięgnął dna bez Turnera, Conleya, DARa na ograniczonych minutach i ceglącej reszcie ale fuksiarsko trafiłem na również osłabionego @host3234 i udało się zremisować :) w dwóch pojedynkach dostałbym 0-9 a 4 mocniejsze teamy nie miały tyle szczęścia i "zarobiły" w stosunku 2-7.. @KK11 i jego Rembricz Team wyrównują swój najlepszy tygodniowy wynik w punktach (73) i po raz piąty liderują tygodniowej tabelce

h2hw1814mikrof.jpg

 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego jak beznadziejny tydzień zaliczyłem.  Zapowiada mi się kilka tygodni bez Leonarda, Randolph ostatnio stracił formę, a Teague jeszcze do niej nie wrócił.

Zbliżyłem się do grupy walczącej o PO, ale coraz mniej widzę tu swoje szanse jednak. Przede mną 3 tygodnie pojedynków z drużynami  z TOP6, w tym Rembricz Team. Będzie ciężko : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tydzień gdy wrócił Harden ale mam jedną prośbę:

Proszę o solidnego bana dla GM drużyny FLY. W tym tygodniu nie zmienił ani razu swojego składu.

Jestem zdziwiony że taka osoba w takiej lidze się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co brał w tym tygodniu @matysw ale Byle Co po raz pierwszy w sezonie zostali liderami "tygodniówki", dopiero po raz drugi od 4ej kolejki łapiąc się do najlepszej trójki. co prawda Raging Ravens @yblue wpadli w głębboki dołek i 8-1 szokujące nie jest ale Bad Boys @Swarley mogliby od matysa oberwać 0-9, zamiast kontrolowanego spacerku z botem. playoffowe formy potwierdzają Rembricz Team @KK11 i The Tramwajs @Benon. @AIR_MJ ugrał 3 wynik w najlepszym pojedynku tygodnia z @mSala ale bez Cousinsa walka o utrzymanie w lidze będzie jeszcze trudniejsza. u mnie w końcu wyjaśniła sie sytuacja z Conleyem ale inni rekonwalescenci dopiero się ogrywają i gładko oberwałem od The Lego @hermman89

h2hw1815mikrof.jpg

 

0,75 sezonu regularnego za nami więc kielichy w dłoń, ostatnia prosta przed nami:


h2h2075.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie 3 dni doznali kontuzji: Cousins, Roberson, Booker, Ariza, Wall, Williams, Bledsoe.

Takiej plagi kontuzji dawno nie doświadczyłem.

Zapowiada się ostra walka o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Tydzień wcześniej wygrałbym z ByleCo 8:1, a tymczasem kontuzje Butlera, Dunna, Balla + absencje Leverta i Horforda zrobiły swoje i zamiast stabilizacji w tabeli jest dotkliwa przegrana i trudna walka o top8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj narobiło się w tym tygodniu.. @AIR_MJ dogłębnie poczuł stratę Cousinsa i Walla, 9-0 daje trochę wytchnienia Ravens @yblue, 8-1 z botem uspokaja Byle Co @matysw. pojedynek tygodnia rozegrali między sobą The Lego @hermman89 i The Tramwajs @Benon. a na szczycie? moje Bukkake po 5 tygodniach szorowania dna tabelek niespodziewanie rozgrywa swój najlepszy tydzień sezonu.. gdzie tu logika? ale jest w tym wydarzeniu światełko nadziei dla teamów, które walczą o utrzymanie i chociaż pierwsza ósemka zaczyna się coraz bardziej oddalać - warto walczyć!

h2hw1816mikrof.jpg

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i tutaj również, podobnie jak w budżetsznurku porażka pomimo dobrego tygodnia...

Bywa...

Zeeeemszczęęę sięęę...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrana z @Benon 5-4 ale sprawdzanie od 3Q ile Kemba i MKG zrobią zbiórek. Na szczęście dwóch zabrakło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×