Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew23

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga B H2H Yahoo

Polecane posty

Zgadzam się, bardzo niezły tydzień :) Pojedynek "na szczycie" naszej ligi udało mi się wygrać, natomiast w pojedynku z drużyną ze szczytu ligi pewnie podzielę los pozostałych przeciwników teamu DyrDyr, tym bardziej że na dobre wypadł mi Oden, choć mam nadzieję, że zabrany z FA Dampier będzie go w stanie w miarę dobrze w zbiórkach i blokach zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItka

Pozwoliłem sobie znów na małe porównanie z liderem

Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiecie:

Porównałem tak jakbym w każdej kolejce rywalizował właśnie tylko z nim.

No i sumarycznie, ma się rozumieć

Na czerwono przegrane kategorie, żółte tło - remis, czarne cyfry - wygrana kategoria

Kolumny - liga to mało istotne, ale punkty z ligi a kolumna M/S to wynik meczu między nami

A jeszcze na prawo pojedyncze liczby to wynik sumarycznego starcia

 

30964119_sonic_dyrdyr.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitrekk - gratuluje wygranej... Szczerze nie spodziewalem sie ze polegne tak bardzo - lanie mocne wiec pupa jeszcze boli... Na swoje wytlumaczenie mam tylko to ze w miedzyczasie buchneli mi z fury laptopa i w robocie jakas zastepcza maszyne do pisania dostalem wiec logowalem sie na chwile wstawiajac na szybko do skladu bez jakiejs tam strasznej analizy... takie zycie... tak czy siak - gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki Pafsen. niestety w tym tygodniu juz mi tak dobrze nie idzie:// no ale jak ma isc jak znow moge otworzyc szpital polowy?? Granger 4-6 tygodni out, Calderon nie wiadomo ile no i standardowo Biedrins.. do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek na szczycie w tym tygodniu. Go Go Donki :D

 

Lebron gra 4 mecze w tym tygodniu to bedzie ciezko. Znow wykreci jakies kosmiczne cyferki (jak chocby dzisiejszej nocy) bo przeciwnicy slabsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HISTORIA NAJBARDZIEJ FRAJERSKIEGO REMISU:))

 

czesc! chcecie poznac historie najbardziej frajerskiego remisu? Otoz w ostatnim meczu przeciwko Sylar's Team po sobotnich meczach wypracowalem sobie przewage 5-4. wiekszosc statystk byla juz raczej 'zamknieta'. pozostawala jeszcze tylko kwestia % z gry i z osobistych. W obu kategoriach mialem nieznaczna przewage (jakies 0.007 z gry i moze z 0.010 z osobistych). Jeszcze myslalem o ataku na zbiórki, ale przeciwnikowi gral kaman i Mayo a u mnie prawie sami mali (calderon, jack, mo williams) no i Krstic i Bonner ktorzy demonami zbiórek tez nie sa. tracilem okolo 15 zbiórek wiec stwierdzilem ze odpuszczam i skupiam sie na obronie 5-4.

 

Po krótkiej analizie stwierdzilem ze nie wystawiam nikogo zeby mi mali nie zepsuli % z gry. Jak pomyslalem tak tez zrobilem, jednak po powrocie do domu okolo 22 okazalo sie ze Jarret Jack zagral calkiem kozacki mecz (60% z gry, 8zb, 8 as) i juz zaczalem zalowac ze go nie wystawilem...

 

Proces myslowy poszedl dalej i pomyslalem ze jak Kaman i Mayo zagraja na wysokich % to mnie Sylars wyprzedzi. Stwierdzilem ze poczekam, obejrze mecz Grizzlies, zobacze jak zagra Mayo i wtedy zdecyduje co robic. Mialem nadzieje ze zagra na skutecznosci 5/20 i wyjasni mi wszystko. Niestety pieprzony Majonez trafil pierwszych 5 czy 6 rzutów z gry i zrobilo sie nieciekawie. Stwierdzilem ze Kaman pewnie dorzuci jakies 8 z 12 z gry i jest po mnie. Wystawilem wiec reszte moich grajków i obserwowalem rozwój wydarzeń.

 

Reszty mozecie sie domyslic. Mo rzucil marne .444 z gry, Krstic dolozyl .375 i skonczylo sie remisem w % z gry!!

Niezaleznie od tego czy wystawilbym wszystkich graczy (w tym Jacka) czy nie wystawilbym nikogo wygralbym ta kategorie i caly mecz 5-4. Mało tego, gdybym wystawil Jacka niewiele braklo a wygralbym tez zbiórki...

 

Jaki z tego moral? Trzymac sie raz obranej strategii i nie siedziec nad kompem do 2 w nocy bo jak budzik zadzwoni o 6.30 to czlowiek nie wie gdzie jest i jak sie nazywa...

 

pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Cos czuje, ze w tym tygodniu moja wycieczka do upalnego "Miami" (Pafsen) moze sie nieoczekiwanie skonczyc udarem slonecznym...

Pozostaje jedynie nalozc gruba warstwe kremu z filtrem (czyt. zamieszac mocno swoim skladem) i walczyc o poprawe "opalenizny" na koniec tygodnia...

 

ZMIJA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to byłoby rzeczywiście wydarzenie :) Mi, całe szczęście pierwszy raz w mojej karierze, "udało się" w tym roku dostać 0-9 :D ( w lidze na ESPN ). Ciekawe czy jeszcze ktoś w naszej lidze może pochwalić się podobnym osiągnięciem, w jedną lub drugą stronę, zadając taki cios lub doświadczając takiej klęski ?

 

Ale spoko, szczerych wyznań jeśli chodzi o tę drugą opcję ( mimo że są ciekawsze :B ) racze się nie spodziewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nalesnick, utrzymaj ten wynik a przyjade do Krasnika i postawie Ci browar;))

zapomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz zapomniałem :D

Ale na powaznie to nawet wynik częściowy 9:0 zdarza mi się pierwszy raz

I nie jest chyba prosty do uzyskania bo jeśli wyrobi się przewagę ilością zawodników to z reguły traci się to jedno oczko na TO

A tutaj tak ładnie się zaczęło

Jak znam życie będzie pewnie coś koło 5:4 tylko zależy w którą stronę

U mnie gra 3 playerów w tygodniu mniej także na pewno łatwo nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

czy w waszych meczach tez yahoo zle podliczylo wyniki?? u mnie widnieje w trójkach remis z Circus'em po 32 a jak podliczam wszystkie trójki z poszczegolnych dni to jest 34-33 dla mnie!! z reszta taki byl wynik jeszcze dzis rano i na stat-trackerze. jakież jest moje zdziwienie kiedy widze teraz ze zremisowalem po 32 i w calym meczu znów 4-4!!!

 

jesli sie to nie zmieni to czy mozna wyslac jakas reklamacje do yahoo? zdarzylo sie komus cos takiego wczesniej?

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komisarz maczał w tym palce to nie żałowałby sobie i byłoby z 7-2 dla komisarza ;)

A serio, nie wiem o co lata z tym wynikiem i mogę tylko potwierdzić to co pisałeś, co prawda niewiele wygrałeś, ale również wedle moich obliczeń trójki były twoje. Też jestem ciekawy, czy w innych parach dalej są takie pokręcone wyniki, może ktoś coś na ten temat powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We are aware that some leagues encountered errors in their overnight updates and are now showing incorrect statistics. We are working on the problem, and will be able to restore leagues to their correct state.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to na meczu na szczycie...gra do ostatniego gwiazdka:)

 

A w kolejnym meczu moi zawodnicy zrobili mi niezły prezent świąteczny...z 3-6 na 7-2 !

 

Wesołych Świąt!

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka w Nowym Roku

Przede wszystkim gratki dla trepe_t bo to co zrobiła w tym tygodniu jego drużyna to prawie mistrzostwo świata.

Moje chłopaki trochę przysypiają a jego team po prostu mnie zmasakrował.

Dlatego pozwoliłem sobie się pobawić i zestawić tę kolejkę w liczbach:

 

31554529_h2h_10_kolejka.jpg

 

Legenda jest do tabeli nr 1.

Potem dwóch najlepszych i 3 z 4 zagrali o zwycięstwa.

Ja widać - to była kolejka trepe_t'a :D

 

Tabela była szersza ale coś ją uchlało :/

Ale bez tego i tak widac wyniki tylko punkty z poszczególnych kategorii trzeba sobie w pamięci zliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne zestawienie. Ja w tej kolejne stanałem w obliczu porazki 0-9 i to w dodatku z moim odwiecznym rywalem Zmijowcem... Niestety jak sie gra bez 4 najlepszych graczy to ciezko o dobry wynik. Na szczescie kilka dobrych zmian wczoraj i troche szczescia (kozackie mecze Mo i Jacksona) pozwolily mi sie wydzwignac na 3-6. Patrzac na Twoje podsumowanie widac wyraznie ze w kilku statsach Zmija mial tydzien konia:))

 

coz, pozostaje tylko walczyc dalej i czekac cierpliwie na powrót Garnetta, Grangera i Calderona:)

 

 

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem kilka dni temu trzy wymiany z wolnym rynkiem i napewno było to pozytywne ;] Bo wygrałęm pierwszy mecz ;p Zamieniłem Daniela Gibsona na Delonte Westa, Gibson wyleciał trochę z rotacji Cavs m.in. właśnie na rzecz Westa, pozyskałem również Casspiego z Kings i Jerebko z Detroit to dwaj rookie, którzy na pewno zaskakują w tym sezonie, szczególnie Casspi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim gratki dla trepe_t bo to co zrobiła w tym tygodniu jego drużyna to prawie mistrzostwo świata.

Moje chłopaki trochę przysypiają a jego team po prostu mnie zmasakr...

 

Dzięki, tylko jedna mała uwaga- powinno tam być JEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×