Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew23

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga B H2H Yahoo

Polecane posty

a tak naprawdę wdałem się w utarczki słowne z Wami dla Graby - jakoś się rzadko wypowiada ale mam nadzieję, że ma ubaw, gdy sobie czyta;)

 

no, ten też trzymał poziom :D

jeśli to ten sam to grtuluje wysokich lotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mówcie co chcecie, ale jeżeli oficjalnie potwierdzi się to co już widać to moim zdaniem w każdej parze zwycięzca jest dla mnie niespodzianką.

Sam nie wiem która największa by chyba wszyscy faworyci równo zawiedli. :D

Się teraz będzie działo.

 

A oto chyba już officjal:

32957944_po_r_1.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra :)

Wczoraj po trzech pierwszych meczach w nba było 5-4 dla mnie, zawiedli najlepsi moi gracze plus cały matchup bez Gasola. Echh...

Gratulacje Żmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim półfinalistom :) .

Wyniki pierwszej rundy PO rzeczywiście okazały się trudne do przewidzenia. Ja osobiście po naszym ligowym regular season nie celowałem w żadnego konkretnego przeciwnika w PO, bo przy wyrównanej stawce jaką mamy, zakładałem, że zarówno wygrać jak i przegrać mogłem z każdym. Po ciężkim i wyrównanym boju z naprawdę trudnym przeciwnikiem, stosując niekoniecznie ulubioną :) ( ale tutaj raczej niezbędną ) taktykę dużej rotacji składem, udało się jednak na szczęście awansować. A kolejny pojedynek na łatwiejszy się nie zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemano!

 

ja rowniez gratuluje wszystkim polfinalistom. szczegolnie zmiji i nalesnikowi bo pokonali zdecydowanych faworytów. Co do pozostałych par to raczej nie było zdecydowanego faworyta a wygrac mogl kazdy.

 

Powiem Ci Andrew że ta taktyka uratowała Ci tyłek;)) Gdyby nie rotacja składem pewnie tak łatwo by Ci ze mna nie poszło. Wczoraj wieczorem jeszcze tliła się we mnie nadzieja bo przy 2-7 przegrywałem jednym blokiem, jedną asysta i jedną trójką. Liczyłem ze moze sie udac, ale u Ciebie grali wczoraj wszyscy najlepsi a u mnie wiekszosc to byli jednorazowi kontraktorzy:) No nic, pozostaje batalia o 1 lige ale łatwo nie bedzie:///

 

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie Howard i grafik NBA wydymali....teraz to juz moge smialo napisac ze Howard byl bustem z 3 bo tak sie zlozylo ze mi przegral mecz :/

 

Pierwsza rzecz tylko 2 mecze mial w tygodniu!!

 

Druga to wyciagnal takie staty z takimi tuzami ze 19/18/5 to robil w 1 meczu i do tego FG zenujaco nisko :/ A FG przegralem o 0.05 !! Gdyby zdobyl te 40 pkt na 60% to bym awnasowal ;/ (Tak wiem tu by pewnie game time cos innego wykombinowala z rotacja o ale coz, niedosyt pozostaje)

 

Gratulcje dla Andrew i powodzenia dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Musze przyznac, ze emocje w PO dorownuja nawet wyborom w drafcie :) Przede wszystkim podziekowania dla DyrDyr'a za super emocjonujaca walke do samego konca. Przyznam sie roznica byla tak minimalna, ze dzis w nocy siedzialem do 3.15 zeby podjac decyzje o ostatecznym posadzeniu Camby'ego na lawie bo balem sie, ze moj przeciwnik wyprzedzi mnie w stratach, a mowiac dokladnie to ja wyprzedze jego w ilosci strat ;)

Poza tym gratuluje wszystkim polfinalistom i zycze powodzenia przegranym z pierwszej rundy w walce o miejsca 5-6 czyli o pierwsza lige!!!

 

Pozdro,

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szogo

Najważniejsze, czyli miejsce w najwyższej lidze w rozgrywkach h2h na sznurowadle w przyszłym sezonie, jest zapewnione. Co do mojego pojedynku ze zmijorem, to mam tylko nadzieję że po dzisiejszym dniu nie będę miał gigantycznych strat do odrabiania. Na razie różnice są niewielkie, ale dziś u mnie gra tylko 4 zawodników, zmija zaś wystawia pełny skład, więc może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

działo sie dzis w nocy, oj działo...do 3 w nocy ogladalem mecz Boston-Denver i przy okazji śledziłem mój pojedynek z DyrDyr'em:) wynik zmieniał sie od 6-3 dla mnie do 6-3 dla rywala... Moi zaczeli od skutecznosci 90% z gry (Granger 80%, Jackson 80%, reszta miała po 100%) ale niestety pozniej wszystko wrociło do normy... Cos mi sie działo jak widziałem nieporadne rzuty mojego KG spod kosza i jeszzce dziwniejsze fadaway'e z półdystansu. No ale wynik jest ciagle otwarty w wiekszosci kategorii i mysle ze taki pozostanie az do niedzieli;)

 

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to był za matchup :) FG 0,01% 3pt na remis :) 5-3 dla mnie i upragniona pierwsza liga!

Dzięki za gre Czarnuchu! Żadna kolejka nie była tak emocjonująca!

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..i przejebalem 1 lige 1 stilem (w sumie 2 do wygranej)...Monta grypa plus mecz wczesniej zero stili. Qrwa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to był za matchup :) FG 0,01% 3pt na remis :) 5-3 dla mnie i upragniona pierwsza liga!

Dzięki za gre Czarnuchu! Żadna kolejka nie była tak emocjonująca!

Pozdro

 

ja tez dziekuje! zrewanzowales sie za KNBA;))

ja jeszcze zylem nadzieja po sobocie kiedy mi sie udalo wyciagnac na 5-4, ale jak wczoraj wrocilem do domu o 22 i zobaczylem jak Tobie napierdala Bronek i Jamison a u mnie Granger i Mo po 4 straty, jedna trójka w sumie!!! i skutecznosc z gry ponizej 30% to juz wiedzialem ze jestem w dupie:///

 

szkoda tycvh wszystkich zarwanych poranków, kiedy wstawalem o 7.30 zeby zrobic zmiany jako pierwszy:D:D

 

GRATULACJE JESZCZE RAZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rónież gratuluje Pawlowi

W lidze niekoniecznie się przykładał ale do PO przysiadł konkretnie.

I tylko szkoda że to nie ja bo byłby fajny finał - 8 i 7 drużyna walczyliby o 1 miejsce.

A z przegranej nie ma sie co tłumaczyć.

Mój skład był taki że byłem w stanie pogonić każdego ale i z każdym przegrać.

Ten sezon to w większości porażka dla CP3 - liczyłem że wróci na PO - nie wrócił.

Powodzenia Pawel w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Chcialem podziekowac wszystkim za super rywalizacje przez caly sezon. W szczegolnosci dzieki dla moich przeciwnikow z playoff, ktorzy dostarczyli mi duzo pozytywnych emocji (jak rowniez nieprzespane noce i wczesnoporanne pobudki) ;)

Gratuluje Game Time'owi zwyciestwa, walka byla naprawde bardzo emocjonujaca do ostatniego dnia, choc moze nie koniecznie widac to w wyniku :]

Mam nadzieje, ze przyszly sezon w pierwszej lidze bedzie jeszcze bardziej wymagajacy, a co za tym idzie dajacy jeszcze wieksza satysfakcje z koncowego rezultatu!!!

 

Pozdrawiam wszystkich basketball freak'ow!!!!!!!!

 

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Andrew

Jednak pozostał niedosyt. :/

Chyba wiesz dlaczego?

Remis ze wskazaniem na HFC2 - a to niby dlaczego?

Domyślam się, ale uważam że to nie fair. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jako zwyciezca ligi chcialbym podziekowac wszystkim za gre i zyczyc powodzenia w nastepnym sezonie :) sezon zasadniczy potraktowalem jako przetarcie a ze mialem chyba najslabsza dywizje to nie musialem sie zbytnio wysilac. w PO musialem rotowac skladem bo bez tego tutaj chyba nie da rady i sie udalo choc bylo goraco. ale chyba o to wlasnie chodzi w h2h.. :)

 

co do finalu to przy odrobinie szczescia moglem wygrac chyba z 7-1 bo asyst mi chyba ze trzech zabraklo i we FT% 0,1 ale liczy sie zwyciestwo. kolejny puchar do kolekcji i to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki bogans

Ale musisz przyznac że fuksa też miales

Bo od początku PO szczęście było po Twojej stronie

czasem jeden blok

czasem jeden steel

setne części w skuteczności

Ale liczy się wynik ostateczny

A tu jakimś cudem Twoja średnia w trakcie sezonu druzyna się przebudziła

I za to gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem czy szczescie, moze po prostu moi zawodnicy lepiej zagrali :) strata Evansa na kilka meczy do szczesliwych zdarzen raczej zaliczyc nie mozna ale Ty chyba grales bez Paula wiec remis ;) kazdy mial wieksze lub mniejsze problemy i w sumie kazdy kto rotowal skladem w odpowiedni sposob mogl wygrac, tym razem mi sie udalo to sie ciesze :) czy sredni sklad hmm.. moim zdaniem mialem calkiem wyrownana i silna druzyne. bez tego nie wygralbym ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Bogans moze i racja, ze przy odrobinie szczescia mogles wygrac 7:1, ale przy odrobinie "braku" szczescia mogles rowniez przegrac 5:4 :]

Miejmy nadzieje, ze los zestawi nas w playoff'ach w przyszlym sezonie i bede mial okazje do rewanzu ;)

 

Teraz zostaja juz tylko emocje w "realu" NBA, przyznam ze w tym sezonie jest tak duzo mocnych ekip, ze nie pokusze sie nawet o wytypowanie skladu finalow :)

 

PEACE,

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie czas na rozdanie medali. Jako, że nie mam dostępu do Waszej ligi proszę o info na temat obsady podium (Bogans mistrzem, to wiem), zdobywcy ostatniego miejsca (najgorszy rekord po RS - z tabeli). Dodatkowo, jeśli zauważyliście, że ktoś porzucił drużynę a co za tym idzie wypaczył wynik rozgrywek (my takiego mieliśmy) - również proszę o wskazanie. Poza nagrodą w postaci odpowiedniego medalu przysługuje w takiej sytuacji ban na rozgrywki w przyszłym sezonie.

 

Jest też jeszcze jedno wyróżnienie tzw. szokujący debiut. Przyznajemy go za zdobycie podium w pierwszym swoim sezonie w rozgrywkach sznurowadlo.pl (niezależnie od formuły rozgrywek). Czy mamy takiego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdobyte miejsca

1. bogans

2. zmijor

3. Andrew23

4. Nalesnick

5. knt

6. trepe_t ??

7. szogo

8. pitrekk

9. peepe

10. Chicken

11. Pafsen

12. Figrin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Również chciałem wszystkim podziękowac za tegoroczne rozgrywki. Był to mój debiut w lidze H2H i po sezonie zasadniczym byłem w szoku, ze tak dobrze poszło:) W każdym razie liczę, że spotkamy się w przyszłym roku i emocje będą jeszcze większe!

Jeszcze raz dziękuję to była przyjemonsc grac w takim składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tez był mój debiut i z początku tochę nie obczajałem, wogle zawodnikow nie wymienialem. Pod koniec już obczaiłem, i nawet walczyłem z graczami, którzy walczyli o seedy w PO ;] Jestem już bardziej doświadczony i napewno za rok nie powtórze tego co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×