Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew23

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga B H2H Yahoo

Polecane posty

Witam,

 

Naleśnik KNT nie KMT :)

Buuuug w grze bo po 7:00 było 5:4 dla mnie...kurwa! zrobiłem drop Rudiego i zaliczyło jako drop 08/11, a nie z datą dzisiejszą !!! I wyjęło mi ze statystyk jego mecz;////!!! Naleśnik wyprzedziłem cię jeszcze we FG% ale jak widzisz nie zapsiało tego!

Fooooking system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze to "kmt", knt

Jakos tak z niczym się nie kojarzy i dlatego nie zapamiętałem :D

co innego naleśnik czy nalesnick :D:D:D

 

A w grze zadecydował chyba jeden rzut, no może dwa - FG%

Tym bardziej gratki - ale będzie rewanż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck...wiedzialem ze mam zbenchowac paru gosci zeby nie bylo strat ale sobie zapomnialem :/ z 6-3 sie zrobilo 5-3-1. T-mac zapowiedzial ze wraca 18 to wywalilem Brada i czekamy z popcornem na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no trzy tygodnie za Nami...jak oceniacie swoje dotychczasowe wyniki? Wedle oczekiwań czy są jakieś niespodzianki?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna huśtawka nastrojów.

Ale generalnie jestem zadowolony, szczególnie jak sobie przypomnę poprzedni dziewiczy mój sezon.

Troche teraz znów mam niefart i pierwsza gwiazda najpierw została "walnięta młotem w łeb" (Chris Paul) aż w końcu złapała kontuzję :/.

Ale generalnie nie jest źle, dwóch kontuzjowanych wywaliłem, zostało jeszcze trzech na stanie :/

Ciężki tydzień się zapowiada. :/

Ale bardziej mnie gryzie to, jak przegrałem z Tobą meczyk.

Dwie kategorie były już moje, a tu taki zonk. :/

I zamiast 6:3 dla mnie jakieś hocki klocki i 4:5.

Nie mogę się już doczekać rewanżu. :D

 

No i mam nadzieję, że w końcu chrząszcze Cie powstrzymają :D

Obiecałem już im małe conieco - nie ma to jak dodatkowa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie narzekam - odpukuje :) Wiecej mam niespodzianek na plus (Stuckey, Melo) niz na minus (zdecydowanie Elton Brand). Reszta na spodziewanym poziomie (Kobe, Baron Davis, Boozer i reszta). Czekam jeszcze na eksplozje talentu B-Easy'ego bo na razie gra troche ponizej oczekiwan... Na razie 2 zwyciestwa i jedna porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki rzućcie jakiegoś screen'a z ogólną tabelą waszych wyników. Liga A chętnie by się dowiedziała kto tutaj rządzi, a kto obstawia tyły (tak jak na przykład ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejas!!

 

cos nam forum umiera!!nasz komisarz dostaje tegie baty. ja niestety niewiele lepiej:///

niestety prawie wszyscy moi gracze graja ponizej swojego poziomu z ostatniego roku dwóch...wspomne tylko najwieksze zawody: Calderon, Biedrins, Garnett...

 

ja jednak caly czas walcze:)) teraz mecz z dyrdyr i narazie 5-3 do przodu, ale utrzymac to bedzie neizwykle ciezko bo dzis i jutro graja mu wszyscy najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Biedrinsem rzeczywiście kiepska sprawa, też mam go w innych ligach ( co prawda punktowych )

 

Moja drużyną, delikatnie mówiąc, nie radzi sobie tak jak bym tego oczekiwał. W tym tygodniu zapewne kolejna porażka, ale przynajmniej ( choć pewnie tylko chwilowo :R ) wszyscy moi gracze są zdrowi, a to w przypadku HFC już spory sukces. Nie spodziewam się oczywiście, że nagle zaczną grać na max swoich umiejętności, straty do ósemki mam już całkiem spore, ale też się jeszcze nie poddaję i będę walczył o Play-off jak najdłużej się da, bo z własnego doświadczenia wiem, że tam już wszystko się może zdarzyć :)

 

Gratuluję pitrekk spowodowania wyjścia z ukrycia chociaż jednego uczestnika naszej ligi... czekamy na następnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5-4 dla mnie ale było ciężko, Piotrek jedna asysta i jedna zbiórka:)

Good Game!

 

Edit:

 

6-2 system mi szwankuje ale tak czy inaczej kilka statsów bardzo wyrównanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

bardzo długo sie statsy aktualizowaly:)) ja tez sie juz cieszylem z 4-5 a tu dupa..

wszystko było okej do czwartku. w piatek i sobote grali Ci wszyscy najlepsi i ciezko bylo to zneutralizowac, nawet ostra rotacja składem:))

 

ale mimo wszystko w kilku statsach było baaardzo blisko (1zb, remis w as, 11 strat) co, patrzac na Twoj skład oraz plage kontuzji u mnie, uwazam za sukces.

 

 

teraz znow ciezki tydzien - pojedynek z Miami a u mnie szpital polowy (Granger, Millsap, Howard, Biedrins)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5-4 dla mnie ale było ciężko, Piotrek jedna asysta i jedna zbiórka:)

ano, szczęście Ci wyjątkowo dopisuje :D

ciekawe jak długo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt.

Żeby było jakoś wyraźnie, a tu w ostatniej chwili i dość nieoczekiwanie. :D

A teraz dołuje i się cieszę że przegrywam tylko 4:5 bo moje gwiazdki "chorują" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja poki co prowadze z Miami 5-4 i mam misterny plan zeby pokonac faworyta;)) ale jeszcze droga daleka...

 

PS. w jednej lidze espn, gdzie sie ustawia rooster raz na caly tydzien moj obecny przeciwnik nie wystawil do skladu Kobego i Jamisona:)) jak nie wygram to chyba bedzie trzeba przejsc na wczesniejsza emeryture...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie w plecy 4:5 ale jestem dobrej myśli.

Wczorajszej nocy miałem bogactwo wyboru graczy i dwa ruchy spieprzyłem, a mogło to odmieni losy na moją korzyśc już na tym etapie rywalizacji.

Fajna ekipa się zebrała to przyjemnośc grac z Wami!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Ja w tym tygodniu zamierzam polepszyc swoje potencjalne miejsce w playoff i w zwiazku z tym postanowilem "upiec" Chickena na 9:0. Mysle, ze jakas szansa jest ale napewno nie bedzie latwo :)

 

Pozdro,

ZMIJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, no jak tam patrze to rzeczywiscie, szansa taka jest. Chicken utrzymuje cały szpital i nie robi zadnych zmian, wiec kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze twoj plan sie nie powiódł zmijor. Ja natomiast dosc neispodziewanie przejechalem Miami 8-1:))) spodziewalem sie 6-3, max 7-2, ale udalo sie utrzymac wysokie prowadzenie co mnie niezmiernie cieszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyniku!

Ja do niedzieli przegrywałem 3-5 i szczerze myślałem, że pierwsza porażka nadchodzi...jednak moi gracze zanotowali solidne niedzielne występy i zrobiło się 6-3.

W tym tygodniu mam 4 zawodników, którzy zagrają tylko po 2 mecze...moze byc ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 6-3 to ladny wynik:) na z sylar's potykam sie w tym tygodniu i jego dobra forma nie jest mi na reke... z mojej analizy dotychczasowych gier wynika ze bedzie to mega zaciety pojedynek. TO LUBIE!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×