Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrew23

[2009/2010] Draft/rozgrywki - liga B H2H Yahoo

Polecane posty

Statystyki statystykami, a to i tak wszystko zależy od danego dnia, tygodnia...

Dwie kolejki z rzędu 8:1 dla mnie, a jak widac w zestawieniu Nalesnick'a powinienem zbierac baty:)

tak czy inaczej fajnie popatrzec na takie zestawienia...dobra robota

 

Teraz kolej na "it's game time" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie kolejki z rzędu 8:1 dla mnie, a jak widac w zestawieniu Nalesnick'a powinienem zbierac baty:)

 

he he

baty jak baty, ale fakt że zabijasz wszystkich strasznie równym składem.

Tym razem znów bez szaleństw i znów 7:2 dla Ciebie

 

Ale oto i tabelka 11 tygodnia

Tak mi się spodobało, że może będe jeszcze przez jakiś czas się w nie bawił.

 

31696802_h2h_11_kolejka.jpg

 

No i jeszcze raz, tym razem bardziej korespodencyjnie, oberwałem od kobiety.

Gratki trepe_t (cokolwiek to znaczy :D )

A szkoda, bo w finale też bym pokonał Latający Cyrk - tzn Wysoko Latający Cyrk 2 :D

 

A co do samego mecz pewien bylem wygranej w asystach ora wiedziałem że nie pokonam żmijowców w Pts i FT. Reszta kategorii do ostatniej chwiuli równiutko.

Załamał mnie Camby, mając po 1 kwarcie 11 zbiórek chyba.

Ale jakoś się fuksnęło.

Gratki Żmija, bo miałeś wyjątkowego niefarta - równie dobrze mogłeś to wygrać 8:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche się spóźniłem z podsumowaniem półmetka ale teraz za to liczby ciekawsze :D

a poza tym to teraz mamy podsumowanie gier "każdy z każdym"

NP. :

Ja mam dokładnie stan "zerowy"

1 dywizja szaleje

2 dywizja dołuje a szczególnie ciekawie prezentują się jej wyniki w tym mijajaącym tygodniu

No i w ogóle może ktoś będzie chciał popatrzeć z ligi A

Przy okazji pozdrowienia i powodzenia w rundzie rewanżowej dla wszystkich (oprócz moich przeciwników :D )

 

31701911_h2h_polmetek.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejas!

 

powiem krótko: Pogromcy Donków pogromieni:)))

 

cieszy mnie to tym bardziej ze ciagle gralem bez 2 czolowych graczy (Danny wprawdzie wrocil w trakcie tygodnia ale wiele nie pokazał) a i Calderon wciaz daleki od swojej normalnej formy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Nalesnik, cos mi sie wydaje ze walka w tym tygodniu bedzie zacieta do samego konca;)) ja jestem zadny rewanzu za baty jakie dostalem w pierwszej kolejce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie, bedzie.

Niestety mój skład to gwarantuje.

Paru mocno zawodzi więc jak wygrywam to po zaciętej walce a jak przegrywam to też - no chyba że czasami z kretesem.

Ale po obserwacjach "rotacji" Twojego składu w tym tygodniu wypróbowuję Twoją taktykę.

Zobaczymy jakie efekty mi to przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Pitrekk, było blisko ale się nie udało.

Teraz ja mam tydzień na rewanż. :D

 

No to podsumowujemy 12 tydzień.

 

 

31836504_h2h_12_kolejka.jpg

 

Graty knt (AS) DyrDyr.

Mam nadzieję że następny Twój tydzień dasz trochę odpocząć chłopakom i troszkę odpuścisz. :D

Chociaż korespondencyjnie w tym 12 tygodniu nie było tak źle. :D

 

 

 

 

wrrrr

pospieszyłem się

niby wyniki były, ale chyba nieaktualne

później będzie aktualizacja :/

 

teraz już aktualne i chyba przyjemna, jak dla mnie, zmiana :D:D:D

 

31840390_h2h_12_kolejka_popr.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Runda rewanżowa jak na razie na plus ;) Teraz przeciwnik, który kipi ze złości po pierwszym meczu :D

Nie będzie forów! Obyś przeżył tą drugą porażkę :)

 

Nalesnick a jesteś w stanie zrobic takie zestawienie jakie mają w drugiej grupie? Czyli najlepsze i najsłabssze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty generalnie cały czas masz wszystko na plus. :D

Porażkę pewnie przeżyję i tę drugą ale może niekoniecznie bedzie to porażka.

A jak już to taką 4:5 chyba wziąłbym w ciemno :D

 

A co do zestawienia to na pewno mógłbym, tylko to trochę zabawy.

Spróbuję w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto i moje obiecane wypociny.

Dane po 12 kolejkach, ale jak ktoś bardzo będzie chciał możemy się bawić w uaktualnianie. (tylko nie co tydzień :/ )

 

Tabela nr 1. Średnie wyniki z 12 kolejek (FG i FT to prosta śrenia ze średnich - niestety nie mam dostepu do innych danych)

 

31858103_h2h_suma_tab1.jpg

 

 

Tabela nr 2. Max wyniki każdego gracza z 12 tygodni.

 

31858104_h2h_suma_tab2.jpg

 

 

Tabela nr 3. Min wyniki każdego gracza z 12 tygodni (niechlubne rekordy).

 

31858105_h2h_suma_tab3.jpg

 

 

Czekam na pytania i opinie.

A może zestawimy wyniki obu lig?

Ale to może już ktoś inny? :D

 

aaaa, nie chce mi się czekać

 

31858184_h2h_suma_tab_ligi.jpg

 

Ale na jedno zwróćcie uwagę, w osiągnieciach rekordowych i w zycięstwie nad ligą A nam znacząco pomogły te słabsze teamy.

Dzięki im za to i Panowie Ligi A - do roboty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, powinienem dostać jakiś dodatek za marne bo marne ale próby rozruszania forum

bez moich postów byłby to chyba zimny trup :D

 

Edit.

knt: nie udał mi się rewanż :/

ale znów było bliziutko, szczególnie w dóch kategoriach

gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota Nalesnick. To, że niewielu się wypowiada, nie oznacza, że równie mało osób docenia to co robisz :) Ja czytam z zainteresowaniem.

 

Przypominam, że w naszych ligach w zasadzie bijemy się nie o pierwsze miejsce a o ekstraklasę w przyszłym sezonie :) Awansuje 6 najlepszych drużyn z każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bedzie liczone te 6.

Bo poprzez podzial na dywizje mistrz 2 dywizji jest wysoko a w rzeczywistości troche gorzej.

I czy to bedzie kolejność przed PlayOffami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nalesnick z Tobą rzeczywiście są bardzo ciekawe spotkania. Do końca nie wiadomo kto wygra. ale takie mecze to właśnie smaczek tej ligi :)

Mnie też interesuje faza play off, czy może ktoś opisac dokładnie co i jak?

I co to za ekstraklasa?

 

Pozdrawiam

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE HE

ja sporo mialem takich meczy do ostatniej chwili niepewnych

ot taka wesołą gromadkę mam że nigdy nic nie wiadomo :D

 

a ekstraklasa to ma byc z dwoch lig zebranych po 6 najlepszych drużyn na przyszly sezon i bedzie to ekstraklasa

pozostali co zostana to I liga

A po staremu to ekstraklasa to - I liga

a I liga to II liga

Mnie osobiscie nie podobaja sie te nowosć, jakies tam ekstraklasy, ekstraligi, super ligi

bylo prosto: I, II, III liga i już

 

Ale u nas oczywiście taka klasyfikacja (jakby nie zwana) wprowadzi dodatkową rywalizację.

Także pożądana.

Tylko ponawiam, jak będzie ustalona ta pierwsza 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jak? Przecież po PO każda pozycja jest dokładnie znana - mamy pierwsze miejsce, drugie, trzecie no i szóste czyli ostatnie premiowane awansem do 1. ligi :) Myślałem, że to jasne.

 

Krótko mówiąc awans do PO jeszcze o niczym nie przesądza, podobnie w drugą stronę - odpadnięcie w pierwszej rundzie również nie wskazuje na spadek do 2. ligi. Oczywiście automatycznie do 2. ligi "awansują" te drużyny, które do PO się nie dostaną. Z PO po dwie z każdej obecnej ligi także będą musiały pożegnać się z marzeniami o 1. lidze w przyszłym sezonie :)

 

Co do samego PO to możecie już w tym momencie podejrzeć drabinkę - na chwilę obecną oczywiście. Awansuje 8 drużyn - tak jak w NBA i matchupy także znajome - 1 z 8, 2 z 7, 3 z 6 oraz 4 z 5.

 

Co do podziału lig - w tym sezonie utworzyliśmy dwie równorzędne ligi - nazywanie jednej z nich extraklasą byłoby krzywdzące dla uczestników drugiej zatem kwalifikacją jest właśnie obecny sezon. Po jego zakończeniu mamy już jasny podział - hiper mistrzem zostaje ten/ta który/która wygra extraklasę. Z ligi tej można także spaść ale i do niej awansować - z drugiej, którą po obecnym sezonie utworzą - jak wyżej to opisałem. Dodatkowo, każdy nowy gracz, który będzie chciał przystąpić do rozgrywek na sznurowadle będzie oczywiście zaczynał od najniższej klasy rozgrywkowej :) Jak w życiu :) W razie potrzeby będziemy - utrzymując stałą liczbę drużyn w ligach - sterować listą rezerwową albo w razie dużej ilości chętnych tworzyć kolejną - równoliczną - trzecią/czwartą..ósmą ligę ;)

 

Mam nadzieję, że opisałem to w zjadliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob po PO sa ustalane miejsca 5-8? w sensie przegrani z pierwszej rundy PO?

liczy sie tylko wynik z tego jednego tygodnia czy takze w jakis sposób wyniki z regular season?

 

pytanie zółtodzioba w H2H:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie.

Dobrze że Ty je zadałeś to zawsze to jeden żółtodziób więcej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick - tak jak napisal komisarz, mala liczba postow nie oznacza ze nie czytamy forum :) Ode mnie tez uznanie jesli chodzi o tabelki!!! JEstes mistrzem statystyk - w Stanach zrobilbyms kariere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre pytanie.

Dobrze że Ty je zadałeś to zawsze to jeden żółtodziób więcej. :D

 

no ba!!;)) bo załóżmy ze wszystkie cwiercfinaly zakoncza sie wynikami 5-4 i co wtedy?? Kto wchodzi do Primera Division a kto nie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Już tłumaczę.

 

Po PO mamy ustalone dokładne pozycje - od 1. do 8. Przegrany w pierwszej rundzie trafia do grupy czterech osób, wygrany zresztą podobnie. Różnica polega na tym, że w pierwszym przypadku trafia do kolejnej drabinki i walczy o miejsce piąte, a w drugim trafia do półfinału i walczy o miejsce pierwsze. Po typ etapie rozgrywek - w zależności od wyniku gramy o 5/7 miejsce (pierwszy przypadek - drabinka przegranych) oraz 1/3 miejsce (drugi przypadek - drabinka wygranych).

 

Zresztą zerknij sobie na zakładkę All Time dla naszej ligi (opcja dostępna nad tabelą). Po kliknięciu w dany rocznik wyświetlasz dokładny przebieg PO w tym roku. Analogicznie będzie w bieżącym sezonie z tą różnicą, że teraz uczestników PO będzie 8 a nie 6 jak wcześniej.

 

PS. Nie wiem jak jest z osobami, które nie wejdą do ósemki - w zeszłym roku było tak, że czołowa szóstka grała PO zasadnicze, a reszta - PO pocieszenia (tam do wygrania było maksymalnie oczywiście 7 miejsce). Teraz się to chyba zmieni - zobaczymy. Opcje są dwie - reszta gra o miejsce 9. (4 drużyny) albo kończą rozgrywki na 3 tygodnie przed resztą z miejscami z tabeli po sezonie zasadniczym.

 

PS2. Co do Nalesnicka - myślę, że jeśli podtrzyma swoje podejście w kwestii statystyk to:

- można w przyszłym sezonie założyć osobny temat ze statsami, najlepiej w miarę uniwersalnymi tj. dla wszystkich lig (chociaż w następnym sezonie ligi nie będą równorzędne). Statsy, które wrzuca Nalesnick są zbyt ciekawe, żeby nikły w zalewie innych - myślę, że trzeba je wyróżnić,

- stanowisko nadwornego statystyka sznurowadlo.pl stoi otworem - wcześniej cokolwiek w tym temacie działał goozman, ale skończył karierę. Czy Nalesnick zasłuży na odpowiedni medal po tym sezonie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za -zdecydowanie koledze nalesnick'owi medal sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×