Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 2. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Oto lista uczestników z prawem do gry drugiej lidze (a właściwie bez prawa do gry w pierwszej :) ). Jak już pisałem w wątku ogólnym, mamy tu miejsca 7. (i niżej) z lig A i B ubiegłorocznych rozgrywek.

 

* - pogrubieni - potwierdzeni

 

[warning]1. Dariomeus (Chyże Rosomaki)(A) - IN

2. marcelomattsoy (Grave Diggers) (A)

3. cieglo (Penetrator) (A) - IN

4. Żyras (DaBulls) (A) - IN

5. wwoody33(Murzynowo) (A) - IN

6. Fremen ( )(Nowy)

7. szogo (???) (B) - IN

8. pitrekk (murzyńskie czarnuchy) (B) - IN

9. peepe (???) (B)

10. Chicken (???) (B) - IN

11. Pafsen (???) (B) - IN

12. Figrin (???) (B)[/warning]

 

Jak widać potrzebujemy co najmniej jednego uczestnika by zapełnić dziurę po olewusie z zeszłego sezonu. Mam nadzieję, że pozostała jedenastka dopisze. Liczymy się oczywiście także z tym, że jeśli w pierwszej lidze ktoś zrezygnuje z gry (nie potwierdzi uczestnictwa) - jeden z nas przejdzie wyżej i wtedy ilość osób do uzupełnienia odpowiednio wzrośnie.

 

Jeśli chodzi o komisarza ligi - mogę nim być ja, chyba, że znajdzie się jakaś wyjątkowo chętna do dzierżenia berła osoba :) Wtedy oddam komisarzowanie. Awans (na podstawie nieobecności w lidze pierwszej) jednak raczej mi nie grozi i w lidze drugiej będę na 100%.

 

Kiedy aktywność na forum wzrośnie oraz wykrystalizuje kwestia potwierdzeń uczestnictwa - założę ligę na yahoo oraz roześlę zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;]

A i co do nazwy drużyny to chce ją zmienić na Angels Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :)

 

Jako, że w zeszłym roku nie udało mi się załapać - w tym jestem (mam nadzieję, że w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to mamy potwierdzonych - jak na razie 4 uczestników. Dobył nam świeżak - Fremen i jego - jako pierwszego w kolejce - zapisuje automatycznie do drugiej ligi w miejsce olewusa zdyskwalifikowanego za nadużywanie EPO i porzucenie drużyny fantasy. Każdy inny nowy gracz będzie zapisywany w odrębnym temacie i tam tworzona będzie lista rezerwowa do naszej ligi, ewentualnie "materiał" do utworzenia ligi trzeciej/czwartej/dziesiątej :)

 

Mam nadzieję, że reszta lada moment potwierdzi swoje uczestnictwo. Potem zobaczymy jak sytuacja wygląda w lidze wyżej i kto - ewentualnie - zostanie przesunięty do niej.

 

Figrin: nazwę drużyny zmień sobie w profilu na forum - będzie wiadomo z kim rywalizujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema!

 

ja juz potwierdzilem uczestnictwo w innym watku ale potwierdzam jeszcze raz. Murzynskie Czarnuchy are back!!:)

 

co do nowych graczy to ja dam znac chlopakom z którymi rokrocznie gram w lidze roto. byc moze oni beda chcieli spróbowac swoich sil w H2H.

 

pozdro!!

pitrekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam uczestnictwo.

 

PS Jakby udało się zorganizować jeszcze ligę roto to również byłbym chętny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Pomysł z roto dobry ale w zeszłym sezonie chyba nie cieszył się powodzeniem. Możesz przejąć patronat nad tym projektem, założyć odpowiedni wątek organizacyjny wzorem AIR-MJa, który już można powiedzieć tradycyjnie inicjuje działania w formule fantasy points.

 

Ja z chęcią zagram jeśli uzbiera się chętne grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie za późno, ale proponuję datę 1 października jako nieprzekraczalny termin potwierdzania udziału w tegorocznych rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro juz o tym mowa to ja proponuje na komisarza 2 ligi cieglarza. Po co zmieniać skoro Panowie tak zgodnie podzielili między siebie obie ligi?;)

 

teraz dopiero zauważyłem, że napisałem to nie do końca w dobrym miejscu.

Prośba to admina o przeniesienie postu do wątku drugoligowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o komisarza ligi - mogę nim być ja, chyba, że znajdzie się jakaś wyjątkowo chętna do dzierżenia berła osoba :) Wtedy oddam komisarzowanie. Awans (na podstawie nieobecności w lidze pierwszej) jednak raczej mi nie grozi i w lidze drugiej będę na 100%.

:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo bardzo ekscytujacym i zakonczonym samymi sukcesami offseason - patrze z perspektywy Miami oczywiscie - zglaszam akces :)

 

GO HEAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

co do druzyny to ja, ma sie rozumieć, niezmiennie Murzyńskie Czarnuchy. Choć widzę że pojawił się naśladowca ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick: takie sprawy zgłaszajmy od razu. Jeśli ktoś faktycznie sobie olewa - nie chcemy go tutaj. Jeśli Żyras jest czysty i to nieporozumienie - Dario ściągaj ziomka :)

 

Z pozostałych osób korespondowałem z Marcelo i wyraził chęć gry. Przyda się jednak potwierdzenie tutaj, nie wiem czy się nie rozmyślił - nie potwierdzam go jeszcze. Wszystko wskazuje na to, że zamiast budowania listy rezerwowych zbieramy jednak chętnych na 3. ligę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie totalne nieporozumienie, byłem w grze nonstop co potwierdza znakomita forma -mistrz przypominam- na espn :) podejmuję wyzwanie również w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, Nalesnick chyba musi zwrócić honor. Przypomniało mi się, że przecież on grał w lidze B i nie rywalizował z Bykami :) Zaczepki szuka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE HE

czyli zwracam co próbowałem ukraść

ktoś jednak troszke nawalał u nas

wiem, bo ze dwie kolejki kulał a na mecz ze mną się obudził

zaraz spróbuje go wypatrzeć

 

a Żyraz to chyba w naszej FP lidze takie dziwne eksperymenty robił, prawda? :D

 

Edit.

Namierzyłem już tego delikwenta ale nie będę się już bawił w donosilciela.

Może coś komus wypadło i stąd chwila nieobecności.

Poza tym każdy planuje 100% obecności ale z Realem różnie bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze podkreślam, że nie ma tutaj miejsca dla olewaczy. Ale też olewaczem nie jest ten komu od czasu do czasu wydarzy się nieobecność, nawet kilka razy w ciągu sezonu można przecież z różnych przyczyn zawalić. To się zdarza. Ale kiedy ktoś permanentnie porzuca drużynę, przestaje wystawiać skład - kopniak w tyłek.

 

Dlatego jeśli namierzyłeś takiego delikwenta - koniecznie daj znać - publicznie, na pw, obojętnie. Dla dobra wszystkich w lidze. Gość trafi na czarną listę i po wszystkim - w kolejnym sezonie będzie miał szansę na rehabilitację, jeśli zechce.

 

Z innej beczki:

- założyłem na forum grupę (analogicznie jak w pierwszej lidze) użytkowników Drugoligowcy h2h. Można jej używać w pw zamiast wskazywania każdego usera z osobna - oczywiście w przypadkach kiedy chcecie coś zakomunikować wszystkim uczestnikom naszej ligi,

- liga jest już w miarę ustalona (jeśli chodzi o skład) - w pierwszej billy potwierdził na razie poza forum, ale na 99% zagra. U nas podobnie jest z Marcelo, więc myślę, że czas założyć ligę a 1 października zrewidować skład osobowy i wprowadzić ewentualne korekty. Namiary na ligę wyślę zaraz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×