Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 2. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Widzę, że muszę się wytłumczyć.:)

Nie skumłem za bardzo idei FP chyba i od początku kitowałem najlepszych do składu, potem na odrabianie strat było już za późno. Przyznam, że bardziej spodobała mi się formuła H2H, no przecież mistrz w ESPN w debiucie:)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyras: spoko, myślę, że się obroniłeś ;)

 

Co do ligi - widzę, że raptem kilka osób dołączyło. Możecie śmiało dołączać. Czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie Marcelo. Skoro pisałem o deadline w postaci 1 października, będę konsekwentny i poczekam do tej daty. Wtedy zamkniemy ostatecznie drugą ligę. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby wyciągania kogoś z trzeciej ligi ale jeśli Marcelo zabraknie - nie będzie wyboru.

 

Po zamknięciu ligi zaczniemy umawiać się na draft.

 

PS. Pewny jest już skład ligi pierwszej - potwierdzili ostatecznie wszyscy. Oznacza to, że nikt z naszej ligi nie powędruje wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Pewny jest już skład ligi pierwszej - potwierdzili ostatecznie wszyscy. Oznacza to, że nikt z naszej ligi nie powędruje wyżej.

Czy aby na pewno? :D:D:D

 

U mnie opcja jest niesłychanie prosta. Jeśli draft zostanie ustawiony w terminie, w którym nie będę mógł w nim uczestniczyć, to nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem. Fakt, że zupełnie wyleciało mi to z głowy. Nie jest to extra pilne ale też warto ten temat poruszyć. Rzucę info w temacie ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, pisze się, poproszę o zaproszenie!

 

Pozdrawiam, przepraszam za małą aktywność lecz:

 

a) z dzieckiem w wieku 5 miesięcy nie mam czasu na net za bardzo

b) sporo do zrobienia w pracy

 

chętnie pogram w tym roku

 

Pozdrawiam

MAciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki się liczą :) Zaproszenie miałeś już wysłane jakiś czas temu, dla pewności podesłałem jeszcze raz (sprawdź prywatne wiadomości).

 

Niniejszym komplet w drugiej lidze stał się faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel pomaga, ale wciąż brakuje nam 3 osób. Nie zidentyfikowałem managera Daniela więc niech wykluczy się z poniższej listy: Fremen, peepe, marcelo, Figrin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jestem w lidze zapisay od dawna pod nazwą Angels Toruń ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

już się zapisałem więc bez paniki, skoro dałem znak wcześniej że gram to gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek/sroda/czwartek w przyszlym tygodniu u mnie odpada. Byc mzoe jeszcze wtorek ale to bede wiedizal w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac myslalem ze termin jest juz ustalony na 20 pazdziernika...

ale sroda 13 o 21 tez mi pasuje. Choc wiadomo, ze lepiej byloby miec draft jak najblizej rozpoczecia sezonu. Kto wie ilu jeszcze potknie sie o torbe... Ja juz w jednej lidze wybralem Loozera w drugiej rundzie i zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 19 o 21:00 tez moze byc ;] godzina bezpieczna na 99% bede w tym terminie o tejze godzinie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×