Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - 2. Liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dobrze ze tyle dyskutujemy o terminach - z "Głebokich Rezerw" moj profil awansowal do "Rotacji" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin to jeden temat. Drugi to braki w naszej lidze - wciąż nie ma tam Fremena oraz marcelo. Dałem im czas do niedzieli wieczorem - mają się tam pojawić. Jeśli ich zabraknie - awansujemy kogoś z 3. ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello :o

 

Świeżak - Choć wolę nick Fremen :8 - jest już zapisany.

 

Czekam na dalsze instrukcje.

 

Pozdrooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy na określenie się marcelo. Do poniedziałku chcę zamknąć skład ligi. Wtedy już całą parą ustalamy datę draftu. Rozgrywki już blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na małą (by nie rzec żadną) aktywność marcelo, jego miejsce zajmuje pierwszy w kolejce z ligi 3. - AIR_MJ. Czekamy na dołączenie i dopinamy draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terminy 19. i 20. odpadają. Raz, że mamy draft roto na sznurówce (Chicken był pierwszy) - to jeśli chodzi o 20tego, dwa, że było kilka głosów przeciw obu terminom. Może 24.10 (niedziela), godz. 21.00?

 

U mnie standardowo wchodzi w grę jedynie późniejsze godziny, od 20.30 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24-ty pasuje. Godzina od 21-ej wzwyz tylko nie za pozno zebysmy znowu pol nocy nie siedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ufff...

jeśli niedziela to tylko po 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dnia jest dobrze, nie widzę sprzeciwu. Godzina myślę też do dogrania - optymalny przedział to 21-22, więc na tę chwilę trzymajmy się 21.30.

 

Draft nie powinien trwać długo, w lidze mamy przecież tylko 12 drużyn. Wczoraj w lidze 10 osobowej na e-nba zmieściliśmy się w godzinie. U nas nie powinno być wiele dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze jakis oficjalny komunikat? ;] bo dwie inne ligi juz zorbily draft, a u nas nawet jeszcze nie ustalony do konca... a wiec panie komisarzu, prosze wydac oswiadczenie od dokladnym terminie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w dalszym ciagu jestem za jak najpozniejsza godzina. Jak zrobimy draft o 22 to max o 23.30 skonczymy. Chyba bedzie okej jak polozycie sie spac przed polnoca?? Rozumiem, ze poniedziałki bywają cieżkie ale bez przesady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przejrzałem głosy i wydaje mi się, że nie powinno być problemu z godziną 22:00. Nikt się twardo nie wypowiedział przeciwko, natomiast pittrek aktywnie uczestniczy w dyskusji :) Aktywność i zaangażowanie należy premiować. Jako, że i mi dodatkowe pół godziny robi różnicę, ogłaszam niniejszym, że data naszego draftu to 24.10 (niedziela) godz. 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×