Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

Liga points (10/11)

Kolejność w drafcie:  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolejność w drafcie:

    • Losowanie na aplecie tuż przed draftem
      8
    • Zgodna z wynikami ubiegłego sezonu + kolejność zgłoszenia (dla nowych)
      4


Polecane posty

Ja juz nic nie pamiętam.

Tzna popiertenterenten mi się.

Gdzieś miała być w odwrotnej kolejności do zajętych miejsc ale moze i mi się popiertenterenten albo i to było tutaj.

Odwrotna kolejność jest tylko w ligach keepers gdzie się dobiera zawodników do ubiegłorocznego trzonu składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi w sumie wszystko jedno jak bedzie ale tak z ciekawosci spytalem.

a waivers beda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że akurat kolejność w drafcie na podstawie zajętych miejsc to nieporozumienie. Przecież ci, którzy są w czubie mają wystarczającą motywację by grać do końca. Z kolei ci na dole mogą mieć z tym problemy - widząc, że i tak siedzą w ogonie starać mocniej się nie będą.

 

Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. :)

 

to kto chce wybierac z 12 numerem?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do głosowania w ankiecie! Jest 11 graczy więc remisu raczej nie będzie ;) Ja przykładowo lubię wiedzieć wcześniej jaki mam numer, żeby ustawić taktykę chociaż na 1 rundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za losowaniem. 11 numer nie jest taki zły bo wybierasz od razu dwóch allstarów :R

 

Imo najlepszy numer to nie jest pierwszy tylko piąty (ew 4 i 6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie minimalnie prowadzi opcja z losowaniem. Czekamy na resztę głosów - decydujących :)

 

Utworzyłem nową grupę dla naszej ligi ("Liga fantasy points") - wysyłając pw wybierajcie w polu odbiorców (pw trafi automatycznie do każdego członka ligi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glosowalem za losowaniem - generalnie kolejnosc z poprzedniego sezonu mogłaby dla mnie byc korzystniejsza ale losowanie wydaje sie bardziej sprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manager o nicku Paweł, tyle wyczytałem na stronie ligi. Ciekawe :)

 

PS. Nawiasem mówiąc musi być to ktoś z zeszłego sezonu, z ponowienia. Chyba nie wysyłałeś powiadomień przypadkowym osobom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje?

Draft zaproponowałem w Niedziele 10 października o godz 19.00.

Jak dotąd nie było negatywnych reakcji :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż.

Oj tak.

To o wiele rozsądniejsza godzina w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż.

 

Zgadza się pora późniejsza byłaby lepsza tylko, że ja mam draft o 21 na e-nba, dlatego zaproponowałem 19, żeby się wyrobić :S

Jak Wam nie pasuje ten termin to możemy ustalić inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało.

W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało.

W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele.

Zaproponuj alternatywny termin, jeżeli wszystkim spasuje to zmienimy porę draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje każdy inny dzień, poza sobotą (krytyczna jest ta godzina również). Co powiecie na środę, 13. października godz. 21:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w srode o tej porze moze byc LM wiec wolalbym obejrzec mecz :R moze piatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×