Jump to content
Sign in to follow this  
AIR_MJ

Liga points (10/11)

Kolejność w drafcie:  

12 members have voted

  1. 1. Kolejność w drafcie:

    • Losowanie na aplecie tuż przed draftem
      8
    • Zgodna z wynikami ubiegłego sezonu + kolejność zgłoszenia (dla nowych)
      4


Recommended Posts

Ja juz nic nie pamiętam.

Tzna popiertenterenten mi się.

Gdzieś miała być w odwrotnej kolejności do zajętych miejsc ale moze i mi się popiertenterenten albo i to było tutaj.

Odwrotna kolejność jest tylko w ligach keepers gdzie się dobiera zawodników do ubiegłorocznego trzonu składu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

mi w sumie wszystko jedno jak bedzie ale tak z ciekawosci spytalem.

a waivers beda?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że akurat kolejność w drafcie na podstawie zajętych miejsc to nieporozumienie. Przecież ci, którzy są w czubie mają wystarczającą motywację by grać do końca. Z kolei ci na dole mogą mieć z tym problemy - widząc, że i tak siedzą w ogonie starać mocniej się nie będą.

 

Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. :)

 

to kto chce wybierac z 12 numerem?? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam wszystkich do głosowania w ankiecie! Jest 11 graczy więc remisu raczej nie będzie ;) Ja przykładowo lubię wiedzieć wcześniej jaki mam numer, żeby ustawić taktykę chociaż na 1 rundę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za losowaniem. 11 numer nie jest taki zły bo wybierasz od razu dwóch allstarów :R

 

Imo najlepszy numer to nie jest pierwszy tylko piąty (ew 4 i 6).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie minimalnie prowadzi opcja z losowaniem. Czekamy na resztę głosów - decydujących :)

 

Utworzyłem nową grupę dla naszej ligi ("Liga fantasy points") - wysyłając pw wybierajcie w polu odbiorców (pw trafi automatycznie do każdego członka ligi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glosowalem za losowaniem - generalnie kolejnosc z poprzedniego sezonu mogłaby dla mnie byc korzystniejsza ale losowanie wydaje sie bardziej sprawiedliwe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manager o nicku Paweł, tyle wyczytałem na stronie ligi. Ciekawe :)

 

PS. Nawiasem mówiąc musi być to ktoś z zeszłego sezonu, z ponowienia. Chyba nie wysyłałeś powiadomień przypadkowym osobom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje?

Draft zaproponowałem w Niedziele 10 października o godz 19.00.

Jak dotąd nie było negatywnych reakcji :R

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż.

Oj tak.

To o wiele rozsądniejsza godzina w niedziele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż.

 

Zgadza się pora późniejsza byłaby lepsza tylko, że ja mam draft o 21 na e-nba, dlatego zaproponowałem 19, żeby się wyrobić :S

Jak Wam nie pasuje ten termin to możemy ustalić inny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało.

W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało.

W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele.

Zaproponuj alternatywny termin, jeżeli wszystkim spasuje to zmienimy porę draftu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi pasuje każdy inny dzień, poza sobotą (krytyczna jest ta godzina również). Co powiecie na środę, 13. października godz. 21:00?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

w srode o tej porze moze byc LM wiec wolalbym obejrzec mecz :R moze piatek??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×