AIR_MJ 19 Posted September 23, 2010 Ja juz nic nie pamiętam.Tzna popiertenterenten mi się. Gdzieś miała być w odwrotnej kolejności do zajętych miejsc ale moze i mi się popiertenterenten albo i to było tutaj. Odwrotna kolejność jest tylko w ligach keepers gdzie się dobiera zawodników do ubiegłorocznego trzonu składu. Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted September 23, 2010 mi w sumie wszystko jedno jak bedzie ale tak z ciekawosci spytalem. a waivers beda?? Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted September 23, 2010 Tu na szczęście waivers nie mają raczej racji bytu Dlatego ta formula jest troche sprawiedliwsza Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted September 23, 2010 A mi się wydaje, że akurat kolejność w drafcie na podstawie zajętych miejsc to nieporozumienie. Przecież ci, którzy są w czubie mają wystarczającą motywację by grać do końca. Z kolei ci na dole mogą mieć z tym problemy - widząc, że i tak siedzą w ogonie starać mocniej się nie będą. Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted September 23, 2010 Najlepsze rozwiązanie to random. Tam każdy ma szanse na 1. pick. Podobnie jak na pick 12. to kto chce wybierac z 12 numerem?? Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted September 23, 2010 bedzie ciezko o takiego bo jest nas 11 ale probuj, moze kogos znajdziesz Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 23, 2010 Zapraszam wszystkich do głosowania w ankiecie! Jest 11 graczy więc remisu raczej nie będzie Ja przykładowo lubię wiedzieć wcześniej jaki mam numer, żeby ustawić taktykę chociaż na 1 rundę. Share this post Link to post Share on other sites
Links 0 Posted September 23, 2010 Ja jestem za losowaniem. 11 numer nie jest taki zły bo wybierasz od razu dwóch allstarów Imo najlepszy numer to nie jest pierwszy tylko piąty (ew 4 i 6). Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted September 27, 2010 Na razie minimalnie prowadzi opcja z losowaniem. Czekamy na resztę głosów - decydujących Utworzyłem nową grupę dla naszej ligi ("Liga fantasy points") - wysyłając pw wybierajcie w polu odbiorców (pw trafi automatycznie do każdego członka ligi). Share this post Link to post Share on other sites
Pafsen 46 Posted September 27, 2010 Glosowalem za losowaniem - generalnie kolejnosc z poprzedniego sezonu mogłaby dla mnie byc korzystniejsza ale losowanie wydaje sie bardziej sprawiedliwe... Share this post Link to post Share on other sites
Andrew23 13 Posted September 27, 2010 Z losowaniem jest ciekawiej, ale że prawdopodobieństwo wylosowania przeze mnie numeru 1 lub 2 nie jest zbyt duże, głosowałem trochę wbrew przekonaniom Obojętnie która opcja wygra, dla mnie będzie ok. Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 27, 2010 Ok czyli postanowione. Zostajemy przy loterii apletowej. Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 27, 2010 Kto jest właścicielem teamu "koza z nosa"? Bo knt do mnie napisał, że ma kłopoty z logowaniem, a my mamy full house. Więc liga nam się rozrosła do 12 ekip Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted September 27, 2010 Manager o nicku Paweł, tyle wyczytałem na stronie ligi. Ciekawe PS. Nawiasem mówiąc musi być to ktoś z zeszłego sezonu, z ponowienia. Chyba nie wysyłałeś powiadomień przypadkowym osobom? Share this post Link to post Share on other sites
Pafsen 46 Posted September 28, 2010 Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje? Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 28, 2010 Nie wiem czy cos mnie nie ominelo - data/godzina draftu jest juz ustalona czy caly czas czekamy na propozycje? Draft zaproponowałem w Niedziele 10 października o godz 19.00. Jak dotąd nie było negatywnych reakcji Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted September 28, 2010 Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż. Share this post Link to post Share on other sites
Pafsen 46 Posted September 28, 2010 Obie godziny mi pasuja Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted September 28, 2010 Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż. Oj tak. To o wiele rozsądniejsza godzina w niedziele. Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 28, 2010 Mi też propozycja umknęła. Mam małą prośbę: czy możemy draftować nieco później? Idealnie to od 20.30 wzwyż. Zgadza się pora późniejsza byłaby lepsza tylko, że ja mam draft o 21 na e-nba, dlatego zaproponowałem 19, żeby się wyrobić Jak Wam nie pasuje ten termin to możemy ustalić inny. Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted September 28, 2010 Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało. W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele. Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted September 28, 2010 Jeśli wcześniejsza godzina niż 20.00 to w niedziele na pewno mi nie będzie odpowiadało. W inne dni moze by coś ukręcił, ale nie w niedziele. Zaproponuj alternatywny termin, jeżeli wszystkim spasuje to zmienimy porę draftu. Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted September 28, 2010 Mi pasuje każdy inny dzień, poza sobotą (krytyczna jest ta godzina również). Co powiecie na środę, 13. października godz. 21:00? Share this post Link to post Share on other sites
Guest Posted September 28, 2010 w srode o tej porze moze byc LM wiec wolalbym obejrzec mecz moze piatek?? Share this post Link to post Share on other sites