Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - Liga Budżetowa

Jaką formułę rozgrywek preferujesz?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką formułę rozgrywek preferujesz?

    • Roto
      1
    • Head to head
      12
    • Fantasy points
      8


Polecane posty

Nalesnick: umknęło mi faktycznie. Teraz mamy 11 potwierdzeń terminu, jeden sprzeciw.

 

knt: może sprawę w jakiś sposób uratuje opóźnienie - powiedzmy godzinowe - draftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo niestety opóźnienie nic nie da bo zaczynam o 21, a kończę o 23.

Może jedna absencja treingowa mi nie zaszkodzi bo draft to esencja fantasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda treningu (znam ten ból) ale z drugiej strony realny komplet na drafcie to też mega rzadkość. Do tej pory głosu nie zabrały tylko dwie osoby a reszcie (poza Tobą rzecz jasna) pasuje zaproponowany termin więc szansa, że dopisze duża paczka jest duża. Wiadomo, zostają jeszcze wydarzenia "last minute" ale tego nigdy nie przewidzisz.

 

Chyba, że jest inny termin, który będzie dogodny absolutnie dla wszystkich (wtedy do uratowania i Twój trening).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim

Fly Guy podrzucił link do tego forum i widzę ciekawą ligę. Jeżeli bedziecie mieli jeszcze wolne miejsce to chętnie się przyłączę. Oczywiście H2H i termin draftu pasowałyby mi.

Przy okazji fajnie wiedzieć, że jest forum o FB ;-)

pozdrawiam

Gerard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj na pokładzie :) Jesteś piętnasty. Przyda się jeszcze jedna osoba.

 

PS. Jeśli masz ochotę - dołączaj także do naszych flagowych rozgrywek (trójligowa head2head). Mamy tam jeszcze bodajże 3 miejsca wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się raczej o szestastego/szesnastą ;) Ta liga już w tym momencie zadziwia i wyrasta na najbardziej ciekawe rozgrywki na naszym forum :) Poczekajmy chwilkę, ktoś powinien się zgłosić.

 

PS. Skoro jesteś od fly guya to zapewne grywasz na espn (mam nadzieję, że jesteś świadomy, że tutaj jedziemy na yahoo?). Niemniej, limit drużyn na jednym koncie to aż 8 w tym sezonie, dlatego - jeśli tylko jesteś w stanie to ogarnąć - możesz ładować się jednocześnie do kilku lig u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak weszłem tu z głupa rzucić okiem i nie wiem czy dobrze rozumiem.

Wydawało mi się kiedyś, że tu jest już komplet.

Jak nadal można to również do budżetówki bym się pisał. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Skoro jesteś od fly guya to zapewne grywasz na espn (mam nadzieję, że jesteś świadomy, że tutaj jedziemy na yahoo?). Niemniej, limit drużyn na jednym koncie to aż 8 w tym sezonie, dlatego - jeśli tylko jesteś w stanie to ogarnąć - możesz ładować się jednocześnie do kilku lig u nas.

 

Gram już jedną ligę na Yasku [fantasy points z pl.rec.sport.koszykowka], razem z Fly guy'em keepera na espn, ta będzie trzecia, bo wygląda na to że jest 16-stka [swoją drogą w tak głębokiej lidze jeszcze nie grałem, i jeżeli można rzucić luźną propozycję to warto byłoby spróbować nowości czyli budżetu na FA, ew. limitu tygodniowego na ich branie].

Będzie to mój trzeci sezon Fantasy i ogólnie Yahoo oceniam wyżej. Mają IMHO czytelniejszy interfejs.

Z czwartą ligą jeszcze pomyślę, kusi mnie by przypomnieć sobie ROTO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard, są wolne miejsca w 3 lidze h2h też, rozgrywanej w typie standard. Jeśli zdołasz ogarnąć jedną ligę jeszcze (ja zdaje się, bede miał komplet 8 miejsc na yahoo :P), to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerard, są wolne miejsca w 3 lidze h2h też, rozgrywanej w typie standard. Jeśli zdołasz ogarnąć jedną ligę jeszcze (ja zdaje się, bede miał komplet 8 miejsc na yahoo :P), to zapraszamy.

 

Przyjrzałem się Waszym H2H, zdaje się że macie spadki i awanse co dodaje smaczku :8

O ile dobrze widze jest teraz 8 osób w trzeciej lidze, więc potrzeba jeszcze dwóch. Jeżeli będziecie potrzebowali tylko jednej to możecie mnie też liczyć, bo w dziewięciu będzie się dziwnie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję Cię na listę. Myślę, że 10 osób to minimum, optimum to rzecz jasna 12 ale z racji tego, że jest to liga ostatnia można jej rozmiar rozdmuchać (przy czym liczba zespołów awansujących pozostanie niezmienna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dopiszecie mnie do tej budżetówki, czy mnie jednak nie chcecie - co z tego, że h2h - dla samej frajdy na auction drafcie myślę że warto...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosnie terminu draftu, nie byłoby możliwosci przesunąć dzien wczesniej,albo np. na czwartek lub piątek? Knt by też nie musiał opuszczać treningu...

 

Mi on kompletnie nie pasuje, Trefl gra rewanzowy mecz z Dexią Hainaut, na którym po prostu być muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak by się dało przenieść na środę/czwartek, to też by mi dużo bardziej pasowało niż wtorek. Cięglarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu. Dajmy jednak wypowiedzieć się innym.

 

Mamy na razie następujący stan:

1. 5 października (wtorek) godz. 20.30 - 11 chętnych osób

 

oraz powiedzmy

 

2. 7 października (czwartek) godz. 21.00 - zakładam, że mamy tutaj 2 chętne osoby (na wyrost)

 

Jeśli chodzi o knt to jego nieobecność nie jest przesądzona - zgodnie z tym co pisał, więc nie traktował bym go jako difference makera (tym bardziej, że nieobecność GRB też taka szemrana, bez zdecydowania :) ).

 

Czasu nie zostało już wiele - czekam więc do niedzieli z ostatecznym potwierdzeniem terminu. Jeśli nie uzyskacie Panowie znaczącego wsparcia - będziemy musieli zostać przy pierwotnej propozycji.

 

Inna sprawa to dołączanie do ligi - wciąż nie mamy kompletu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny masz kalendarz, skoro wtorek to 5 X, a środa to 7 X :E

 

Nie szemrana, tylko akurat dostałem propozycję gry w kosza we wtorkowe wieczory i musiałbym dać dupy od samego początku;) W razie czego nie będzie tragedii, jak odpuszczę (bo jednak draft to draft), ale jakby się dało na środę, to ja chętnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, miał być czwartek! :) To część wspólna Waszej propozycji. Draft to draft, jasne i to z dużymi widokami na mnogość uczestników!

 

Przy 11 osobach potwierdzających (a właściwie 12 wliczając knt), jednym realnym głosie sprzeciwu oraz 3, którzy głosu jeszcze nie oddali - sytuacja jest dla mnie jasna, na tą chwilę rzecz jasna. Poczekajmy jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko proponuję znaleźc jeden termin dobry dla wszystkich, a nie dla większosci, bo tak jest najbardziej w porządku.

Jeśli juz wtorek, to nie wczesniej niż 23, naprawdę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×