Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Spotkanie organizacyjne - Liga Budżetowa

Jaką formułę rozgrywek preferujesz?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką formułę rozgrywek preferujesz?

    • Roto
      1
    • Head to head
      12
    • Fantasy points
      8


Polecane posty

Proponuje jednak wstrzymać się dziś z draftem. Do przyszłego tygodnia jeszcze sporo czasu i może faktycznie uda się dogadać dzień oraz dogodna godzine. Liczyłem ze jednak odezwie się więcej zwolenników dzisiejszego terminu i przygwozdzi draft dzisiaj a to dziwne bo na dzIen przed powinni tu zagladac. Dodatkowo nie może Chick. Wolę porozumienia u Mja widać.

 

Pracujmy nad przyszłym poniedzialkiem.

 

W lidze zalogował się już wczoraj zaginiony zmijor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

goozman: zajmiesz miejsce zaginionego w akcji jeśli do dzisiaj do godz. 24:00 nie potwierdzi, że powrócił. Bogans, byłeś blisko ale gooz był szybszy.

 

no ok. nie zauwazylem ze guzman zglosil sie wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak rozumiem dzis draftu nie ma. mamy dokladnie 3 tygodnie do startu ligi wiec mysle ze sie uda. Co do terminow - ja odpadam w kazda srode, chyba ze po 22 ale nie wiem czy to nie za pozno.Kazdy pozostaly dzien (oprocz weekndow) jest OK - od 20 w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się, że udało się przeforsować inny termin, choć wiem, iż to jest głównie zasługa Chickena, na którego obecnosci naszemu komishowi bardziej zależy ;). Tak czy owak już wiele osób zostało zapytanych o poniedziałek, więc cięzko tu już byłoby upierać się przy wtorku. Obiektywnie rzecz biorąc właśnie poniedziałek byłby najodpowiedniejszy, a do draftu air-mj można byłoby się jakoś dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bulek, to głównie Twoja zasługa a inne argumenty sprzyjają :) Myślę, że wielkim plusem jest Twoja aktywność i fakt, że widać, że naprawdę zależy Ci na sprawie.

 

Póki nikt nie zgłosił sprzeciwu co do poniedziałku (a nawet AIR-MJ jest mocno wyrozumiały, szacunek), próbujmy spotkać się w ten dzień. Nie ukrywam, że tutaj zależy mi na jak najpóźniejszej porze ale w tym momencie yahoo pozwala wybrać bodajże 20:45 (później - nie ma nawet opcji). Tak też zrobiłem. Czekamy na wypowiedzi i trzymamy kciuki za tym by nie było sprzeciwów :)

 

PS. Jednak coś sobie nie poradziłem - jest opcja późniejszej godziny. Ustawiłem na 21:30. Do ustalenia czy pasować będzie także reszcie.

 

PS2. Co robimy z dodatkowymi goozmanem oraz bogansem? Skoro mamy 16tu to może dwóch nie zrobi różnicy? Ja nie mam nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ktos mi powie w koncu jakim budzetem bedzie operowal kazdy zespol na poczatku sezonu??

 

w ankiecie oddalo glos 21 osob wiec ktos sie wypowiedzial a nie gra w tej lidze.. :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jest roznica bo podziel sobie te twoje 20$ na 100 ruchow na sezon to zobaczysz roznice :)

a co jezeli wszyscy wypsztykaja sie z kasy w polowie sezonu?? jak sie wtedy bedzie bralo zawodnikow z FA?? chyba normalnie no bo jak.. :R

 

edit

zreszta nie wiem o czym mowisz.. czy o budzecie czy o osobach z ankiety. dobra nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet na draft to standardowo 200$ - już gdzieś o tym pisałem. Na sezon z FAAB jest chyba 100$. Budżet FAAB dotyczy z tego co mi się wydaję jedynie waiverów. Z FA można chyba ciągnąć bez ograniczeń. To liga eksperymentalna, nie możemy wiedzieć od razu zbyt wiele bo nie będzie z czym eksperymentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę wcześniejszą godzinę - chociaż 21.00.

 

Chciałbym choć mieć szybką drzemkę przed robotą. Weźcie pod uwagę, że przy 18 osobach draft będzie trwał dłużej. Myślę, że spokojnie do północy. Ale nie mam nic przeciwko przed zwiększeniem liczebności drużyn. Tylko godzina rozpoczęcia jest trochę późna.

 

Na ile dni w końcu są ustawieni waivers? Najlepiej jakby wszyscy byli waivers (brak FA), a gracze przychodzili raz w tygodniu np. dzień przed wystawianiem składów. Nie było by potem aluzji, że ktoś wygrywa ciągłym rotowaniem składu. Właśnie po to jest FAAB - nie chodzi o jak najwięcej jak najczęściej, ale żeby obrać taktykę rozsądnego dysponowania $ na cały sezon. No właśnie - gracie H2H, że można rotować w tygodniu czy że tydzień rozpoczęty jest zamknięty? Jeśli to pierwsze, to pierwszy raz się z tym spotykam w H2H i trzeba trochę inną taktykę na draft przybrać. Generalnie jakiś ogólny opis zasad ligi by się przydał, żeby wiedzieć na co się nastawiać w drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, rotacja na tą chwile jest nieograniczona. Im wiecej kombinowań z zamykaniem FA przed rozpoczęciem tygodnia, tym gorzej sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest roznica bo podziel sobie te twoje 20$ na 100 ruchow na sezon to zobaczysz roznice :)

Ale wszyscy maja chyba te same pieniążki więc proporcjonalnie te same mozliwości finansowe.

Nie wiem tylko jak jest z FA.

Bo jesli tam bylyby stawki odgorne to wtedy mialoby znaczenie.

Wtedy budżet ustawiamy na maxa i spokój.

Ale jakoś nie wydaje mi się by ktoś tak nie pomyslał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to myśle, że po wielu przebojach uda się przeforsować ten poniedziałek :E

 

Godzina jest mi obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie miałem czasu żeby tu coś napisać. Serdecznie dziękuję kapitule za przełożenie terminu ;)

 

Poniedziałek, tak jak wcześniej pisałem, mi odpowiada. Godzina obojętna, byle po 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde okazuje się, że nie tyle dzień co godzina jest tutaj dla mnie problematyczna. Wcześniej niż 21.30 raczej nie dam rady (najlepiej byłoby nawet o 22.00).

 

fly guy: ja też rano do pracy, mamy ten sam problem ale u mnie dodatkowe ograniczenie jest jeszcze "z dołu". Dasz jednak radę na 21.30? Taki draft trafia się raz na 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flajgaj, Bulek postawi Ci Red Bulla i dasz radę w robocie na drugi dzień. To tylko jedna noc, jakoś odeśpisz. Ugadajmy się w końcu, bo jak baby się nie możemy ostatecznie porozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dam radę o 21.30. Najwyżej zapcham skład Lebronami, łejdami i boszami i skończę wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×