Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto 10/11

Polecane posty

W 3 lidze H2H rozpetała sie dyskusja, kto powinien decydować o wygladzie trejdu. Moje zdanie jest niezmienne - powinien decydować komish również tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sposobie wetowania w lidze decyduje komisarz. Kropka. Chicken powinien zdecydować (weto komisarza versus większość głosów w lidze).

 

Ja oczywiście polecam rozwiązanie drugie. Mam nadzieję, że Chicken podejmie właściwą decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oddawanie całości władzy komisarzowi to głupota, więc z własnej, nieprzymuszonej woli tego nie ustawię ;) Jeśli zdecydowana większość uczestników naszej ligi będzie jednak wolała takie rozwiązanie to oczywiście zmienię ustawienia ale przy okazji zrzucę na kogoś funkcje komisha, bo na siebie takiej odpowiedzialności brać nie zamierzam.

 

Do draftu pozostało nam 3 dni a jeszcze nie mamy kompletu w lidze. Brakujące dwie osoby mają czas na dołączenie do 19.10 do godziny 12. Po tym czasie zmniejszam ilość uczestników do 11.

 

I żeby wszystko było jasne draftujemy 20.10 o 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crackersss z e-nba mogłby zagrac, ale pisze, ze nie ma jeszcze konta aktywowanego. Cieglo, zrobisz cos w tej sprawie?

 

Wiem, że to byłby juz 15 uczestnik, ale uważam, że rezygnacja z tak obytego w grach typu fantasy uczestnika jak on, nie byłaby dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na liście nieaktywnych userów nie widzę nikogo poza spamerami. Jaki nick? Jak tylko dostanę informację - od razu aktywuję konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo pod nickiem "crackersss" czy jakoś podobnie? Napisałem posta na e-nba.pl, zobaczymy, może niebawem odpisze.

Póki co warto trzymac 1 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko. Im większe ligi tym ciekawsze rozgrywki no i atmosfera na drafcie (pod warunkiem, że dopisze duże grono).

 

Ostateczna decyzja należy jednak do konduktora. On tutaj zawiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Links, dopisuję Cię do listy i namiary postaram się wysłać jeszcze dziś ale nie w tej chwili. NFL ma pierszeństwo ;)

 

Miejsce dla Cracersssa też się oczywiście znajdzie i będzie to zaszczyt bo o ile dobrze pamiętam zdjęcie "najwyższego i najniższego człowieka świata" na ebaskecie jest Jego zasługą :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest jeszcze szansa dopisania się do ligi? Roto to jednak zdecydowanie najciekawszy format jest a w Polsce ciężko ligę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wypowie się komisarz, myślę, że problemów robić nie będzie :)

 

Tak sobie patrzę na ilość uczestników i zastanawiam czy przypadkiem nie warto wejść w formułę dwóch lig :) Ilość chętnych zaskakująco duża. Z jednej strony już bym draftował (poza tym sezon się zbliża) a z drugiej jednak dwie ligi to dodatkowy smaczek i może warto poczekać i dozbierać do tych 20 osób (2x10 to chyba jednak minimum jeśli myśleć o dwóch ligach). Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lepiej jednak zrobić jedną ligę, a w przyszłym sezonie, jeśli znowu chętni dopiszą, top10 tworzy pierwszą ligę, reszta drugą, czy jak tam wolicie...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siepu, dopisany do listy.

 

Co do dwóch lig to pomysł mi się podoba ale to dopiero w przyszłym sezonie bo teraz nie ma szans żeby uzbierać 20 uczestników, ale uprzedzam że warto walczyć o pierwszą 10 bo może to gwarantować udział za rok w pierwszej lidze roto ;)

 

Przypominam, że deadline na zalogowanie się do ligi to 19.10 godzina 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadline minął. W tym sezonie gramy w 14. Osoby, które się zgłosiły a nie zalogowały do ligi to Bogans i najprawdopodobniej Luke.marcolin, obu serdecznie dziękujemy za owocną współpracę.

 

 

Widzimy się jutro o 21:30 na drafcie. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no sorki. jednak zmienilem zdanie i zostalem z tym co mam czyli 4 ligami. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z crackerssem? Zalogowal sie na forum, moze mozna w drodze wyjatku go dopuscic?

 

Może da sie to deadline jakos zdezaktualizowac, zwłaszcza, ze chick pisales, trzymasz miejsce dla cracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bogans: jak zmieniasz zdanie to wypada powiadomić resztę. Nieładnie z twojej strony. Chick się tutaj gimnastykuje, żeby zebrać wszystko do kupy a ty masz to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×