Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
szogo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - liga budżetowa

Polecane posty

Ciężki maczap z Szogo, oj ciężki...

Przed ostatnią nocą pozamiatane w stratach, blokach, trójkach i raczej w skutecznościach [3-2 dla szogo]. Róznice w pozostałych - 17 pkt, 1 zbiórka, 4 asysty i 3 steale, w dodatku chyba straciłem Derona... Nie ma to jak playoffy w H2H!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benon ograł mnie bez Scoli i Gaya, z nimi to byłby pogrom.

 

Niestety rotacja kolesi z FA skutkowała zbyt dużą ilością strat, a w pkt czy reb nie udało się dogonić Benona. Cóż, może kolejnym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się przejść pierwszej rndy zwycięzko. :( KOntuzja Nasha w pierwszej połowie tygodnia do tego się przyczyniła niestety wydatnie. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale bardziej liczyłem w budżetówce na wygraną niż w 3 lidze, anie udało się ani tu, ani tam. POzostaje bić się o piąte miejsce, co w 1 3 lidze mogę uznać za zasłużone miejsce, to tutaj myślałem, że uda się być w czwórce tak, jak przed playoff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrata Ryżego Pedała zmusiła mnie do większego rotowania, aby myśleć o przejściu kolejnej rundy. Będzie ciężko, bo towarzysz Goozman od Bukkake wysoko stawia poprzeczkę. Zrzucenie Richardsona, jakiej kupy by nie grał nie stawia mnie w dobrej sytuacji na kolejne tygodnie potyczek w lidze budżetowej...

 

Niemniej jednak życzę powodzenia wszystkim (jednak tobie Goozman najmniej :D ) i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, udało się jest finał. Choć nie wiem czy powinienem sie cieszyć bo 5-4 [różnice 2 steali, 4 bloków i 0,05FG] z połamanym składem MJ-a... Jesli nie wróci szybko Deron to w finale będzie lanie od Benona, który swoją drogą zaliczył niezły come-back ostatniej nocy [z bodaj 3-6 na 5-4].

 

Co do samej formuły ligi mam mieszane uczucia. Fajnie pograć z całą sznurówką, draft licytacyjny ma swój urok, ale trochę męczy [mnie przynajmniej] wyszukiwanie rodzynków wśród totalnych leszczy. Zawalony draft i robi się problem z całym sezonem, choć o ile dobrze pamiętam MJ Team zaczynał sezon prawie na dnie tabeli, a Bukkake też nie błyszczał od początku.

No i tylko 3 trejdy jak na taką ligę to kiepściutko, w 3 lidze H2H mieliśmy chyba 15. Dobrze byłoby pomyśleć nad jakimś uatrakcyjnieniem tej ligi jeśli mielibyśmy grać w przyszłym sezonie, może połączyć to jakoś z zasadami kipera...?

Anyway dzięki wszystkim za grę, powodzenia dla Benona [niech wygra lepszy] i oby nie było lockoutu w przyszłym sezonie bo NBA fantasy rules!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerardzie gratuluję zwycięstwa i awansu do finału. Niewiele mi brakło, ale w przekroju całego sezonu byłeś zdecydowanie lepszy (dwa razy mnie skasowałeś i byłeś wyżej w tabeli). Życzę Ci powodzenia w finale.

Mnie pozostała walka o brązowy medal z Goozem, zobaczymy kto będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstaję rano, sprawdzam i jedyna moja reakcja to: Ale jaja, wygrałem!!!

 

Nie bardzo w to wierzyłem, szczerze mówiąc wczoraj przegrywałem jeszcze 6-3 i od początku tej potyczki nie wyszedłem chyba ani razu na prowadzenie.

Jedyne co mogę powiedzieć, to tyle, że wygrałem bo przeciwnikowi, pomimo zajebistej rywalizacji, pod koniec zabrakło miłości... :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Jezu, znowu Gerard... :R

A poważnie to oczywiście powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz w nocy widzialem co wyrabiaja Twoi zawodnicy - w tym Luis S, ktorego praktycznie za bezcen Ci oddalem na początku sezonu:) dla mnie to, że moim zbiorowiskiem z FA doszedłem tak wysoko i trzymałem taki wynik było i tak niespodzianką. chodziło mi oczywiście po głowie wczesniej, by wywalic Love i pograc upychaczami - wtedy spokojnie bym dociagnal wygrana - no ale nie zdecydowalem sie na to - moj blad i za kare zagram o brazik. w kazdym razie graty i powodzenia w finale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po sezonie. Ciesze się z brązowego medalu bo liga była bardzo mocna i wyrównana, a zaczynałem zabawę od przegrania 5 tygodni rozgrywek.

Opcja z 18 drużynami z budżetem jest ciekawa i osobiście chciałbym to kontynuować.

Gratulacje dla Mistrza Gerarda ( w półfinale prawie Cię miałem ;) )

Do zobaczenia na kolejnym drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Gratulacje, Gerard - wygrałeś i to w ładnym stylu. Ja jeszcze próbowałem ratować FT% i Steals, na siłę trochę łatając skład, a ty tymczasem pojechałeś mnie jeszcze w punktach - należy Ci się niewątpliwie szacunek, tymbardziej, że zdominowałeś obie ligi H2H, w których przyszło mi w tym roku grać.

Rispekt, Gerard, dzięki za grę i mam nadzieję, że spotkamy się w tej samej lidze w przyszłym sezonie, najchętniej w równie licznym gronie... :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×