Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
GRB

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Gość

u mnie tez ful wypas. no ale kilka kategorii na styku przegralem (tak teraz spojrzalem i bylo ich 5). wroci murphy do normalnego grania i kilku innych to nie powinno byc najgorzej. lee tez srogo zawodzi a to moj 1st pick.. na powtorke z zeszlego sezonu chyba nie mam co liczyc ale jak rzuca na 40% to chyba cos jest nie tak takze czekam na poprawe. no i jeszcze Brooks mi sie rozkraczyl w koncowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu powinno być już lepiej. Ciągle jeszcze brakuje - i brakować będzie przez parę tygodni - tych 18/10 Boozera, ale przynajmniej zdrowi są Arenas, Beasley i Hamilton. Jak jeszcze Morrow, Thomas i Gooden wyjmą głowy z dupy, to będzie dobrze. Szczerze mówiąc, to myślałem, że od Bukkake bardziej oberwę, biorąc pod uwagę okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tez liczylem na 7-2 ale uciekles mi z jedna 3ka;) u mnie nie ma ciagle Jamisona - mam nadzieje ze tez mi zacznie dawac cos w granicach 18/6 i trojczyne na mecz

 

moja cierpliwosc do Randolpha (NY) sie skonczyla - mozna powiedziec ze wymienilismy sie z Bogansem - on wzial jego, ja Varejao - wole prawie pewne 10/10 niz perspektywiczne nie wiadomo co..

 

przerazajaco dobrze wyglada Husaria - w 5 kategoriach praktycznie nie do ruszenia przez zaden z innych teamow (FT, 3PT, PTS, AST, ST) - wypada miec nadzieje ze Rondo przestanie brac narkotyki..

pierwszy raz chyba widze druzyne w ktorej kazdy z 13 zawodnikow uzytych w match-upie zaliczyl co najmniej 1 trojke (nawet Aldridge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

moja cierpliwosc do Randolpha (NY) sie skonczyla - mozna powiedziec ze wymienilismy sie z Bogansem - on wzial jego, ja Varejao - wole prawie pewne 10/10 niz perspektywiczne nie wiadomo co..

 

no nie wiem jak mogla Ci sie skonczyc cierpliwosc skoro dopiero zaczal sezon :D ja mimo wszystko licze na jego wszechstronnosc i defensywne staty a szczegolnie bloki. panow 10/10 bez blokow jest Ci u mnie pod dostatkiem wiec musialem kogos wybrac i padlo na Varejao.

 

kolejny z wyrzuconych z potencjalem to Parker ktorego przygarnal chyba Polish Mastery. jakbym wiedzial ze bedzie robil 15 asyst w meczu to bym go nie wyrzucil ;) no ale coz.. mam Bledsoe :)

 

wypada miec nadzieje ze Rondo przestanie brac narkotyki..

 

hehehe

 

edit.

kur... Brooks mi wypada na pare tygodni :N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy wie jaki potencjal ma Randolph - dobitnie pokazala to koncowka sezonu 2008-09 - wtedy walnie przyczynil sie do mojej pierwszej wygranej na Sznurku. w jednym masz racje - sezon sie zaczal - ale od czego? od kontuzjowanego Randolpha.. w zeszlym roku bylo podobnie - ogolnie 33 meczyki - boje sie ze teraz moze byc podobnie.. chlopak strasznie przypomina mi pana, ktory zwie sie Jonathan Bender.. smukle chudzielce maja przejebane w tej lidze;)

tez liczylem na eksplozje jego talentu pod skrzydlami D'Antoniego - wzialem go dosc wysoko w drafcie - ale coz - moja cierpliwosc sie skonczyla (iluz bylo takich, ktorzy w zeszlym sezonie tez takowa mieli...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek, ale kiedyś już tak miałem i skończyło się na kilku połamańcach i 5 lub 6 miejscu. Na razie dmucham na zimne i czekam na objęcie pozycji lidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak to pierwszy. u mnie 3 polamancow, plus murphy wracajacy wiec swietny wynik musial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak milutkie, szczegolnie jak jeden lezy. no nic moze sie odkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blad taktyczny - liczylem ze Kleiza pod nieobecnosc Evansa zacznie rzadzić i wywalilem Milesa - jego 3 asysty na wysokim procencie wystarczylyby do wygrania AST i FG - i wynik brzmialby 5-4 dla mnie;) w blokach i stealach tez wygrales aby aby.. w pierwszych pojedynkach mialem strasznego fuksa wiec mozna powiedziec ze zszedlem na ziemie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

spoko dzieki :)

ja chyba jestem ujebany na amen. z tak grajacym brookiem i nie grajacym murphym spadam z ligi. najpierw kontuzja na kontuzji, teraz te pierdolone New Jersey i wez tu cos graj. oczywiscie walcze do konca ale nie bardzo mam kim :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I weź się nie wkurwij jak przed niedzielnym graniem masz 7-2 i niezłych grajków w lineupie, a przy poniedziałkowym rannym sprawdzeniu jak Twoi "kozacy" jeszcze to mogli wyśrubować okazuje się, że jest 4-5 w dupe! SZACUN!

 

Bogans bijemy się o 12? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bogans bijemy się o 12? :)

 

o 11 :)

ktos chetny na Brooka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopaki, Mistrz ligi i mistrz RS - ech :(

A mielismy pokazac siłę naszej ligi.

No ale nic, to jeszcze nawet nie jest 1/3 sezonu. Jeszcze trzeba walczyć.

Aby do PO - bo tam juz potrafią siedziać cuda. :D

 

Edysia

A tak dla potomnych stan ligi na 05.12.2010

 

38067539_h2h_l1_6_kolejka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nalesnick :)

Wiedziałem, że Spencer może być niezbędny do wygrania zbiórek i bloków i dużo się nie pomyliłem :) . Bez niego wygrałbym jedną zbiórką i jednym blokiem. Zresztą w ogóle miałem szczęście w tym pojedynku, bo przechwyt miałem też tylko jeden więcej. Niewiele więc brakowało, a to dla Ciebie byłoby 6-3. Za to w tym tygodniu zaczęliśmy swe pojedynki w zupełnie odmiennym stylu, niestety dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robimy z drużyną bogansa ?

O zastępstwo pewnie będzie trudno, poza tym nie wiem na jakiej zasadzie mielibyśmy go szukać.

Ja ze swojej strony mogę np. raz w tygodniu ( w poniedziałek ) ustawiać skład Jego drużyny ( jeśli jest taka techniczna możliwość ), aby wszyscy, którzy mieli i bedą mieć pojedynki z it's game time, mieli choć w miarę równe szansę. Tak moglibyśmy jakoś bez wypaczania wyników kontynuować ten sezon. To jednak jedynie propozycja i piszcie co o niej sądzicie, ewentualnie rzucajcie inne rozwiązania.

Na początek jednak wywaleni zawodnicy wracają do składu i blokuję drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×