Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

W tym temacie kontynuujemy dyskusję na temat draftu oraz rozgrywek. Myślę, że jeszcze dziś wkleję komentarz do draftu i mojej drużyny :) Zróbcie to samo, będzie jutro co poczytać do kawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki draftu są następujące:

 

MJ-TEAM

 

1. (1) Kevin Durant (OKC - SF)

2. (24) Tyreke Evans (Sac - PG,SG)

3. (25) Monta Ellis (GS - PG,SG)

4. (48) Marcus Camby (Por - PF,C)

5. (49) Darren Collison (Ind - PG)

6. (72) Andrew Bogut (Mil - C)

7. (73) Devin Harris (NJ - PG)

8. (96) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

9. (97) Anthony Randolph (NY - PF,C)

10. (120) Marcus Thornton (NO - SG)

11. (121) Terrence Williams (NJ - SG,SF)

12. (144) Leandro Barbosa (Tor - PG,SG)

13. (145) Boris Diaw (Cha - SF,PF)

 

Pogromcy Donkow

 

1. (2) LeBron James (Mia - SF)

2. (23) Al Jefferson (Uta - PF,C)

3. (26) Jason Kidd (Dal - PG)

4. (47) Manu Ginobili (SA - SG)

5. (50) Baron Davis (LAC - PG)

6. (71) Paul Millsap (Uta - PF)

7. (74) Lamar Odom (LAL - SF,PF)

8. (95) Andris Biedrins (GS - C)

9. (98) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

10. (119) Elton Brand (Phi - PF,C)

11. (122) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

12. (143) Beno Udrih (Sac - PG)

13. (146) Tayshaun Prince (Det - SF,PF)

 

murzynskie czarnuchy

 

1. (3) Chris Paul (NO - PG)

2. (22) Andre Iguodala (Phi - SG,SF)

3. (27) Al Horford (Atl - PF,C)

4. (46) Nene Hilario (Den - PF,C)

5. (51) Paul Pierce (Bos - SG,SF)

6. (70) Mo Williams (Cle - PG)

7. (75) Kevin Garnett (Bos - PF)

8. (94) Robin Lopez (Pho - PF,C)

9. (99) Anthony Morrow (NJ - SG,SF)

10. (118) Jose Calderon (Tor - PG)

11. (123) J.J. Hickson (Cle - PF,C)

12. (142) Serge Ibaka (OKC - C)

13. (147) Reggie Williams (GS - SG,SF)

 

Chicken Team

 

1. (4) Dirk Nowitzki (Dal - PF)

2. (21) Brook Lopez (NJ - C)

3. (28) Steve Nash (Pho - PG)

4. (45) Andrea Bargnani (Tor - PF,C)

5. (52) Roy Hibbert (Ind - C)

6. (69) Raymond Felton (NY - PG,SG)

7. (76) Jrue Holiday (Phi - PG)

8. (93) Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF)

9. (100) Corey Maggette (Mil - SF,PF)

10. (117) Jason Terry (Dal - PG,SG)

11. (124) Drew Gooden (Mil - PF,C)

12. (141) Shane Battier (Hou - SF)

13. (148) Mike Dunleavy (Ind - SG,SF)

 

FedaykinTeamOne

 

1. (5) Kobe Bryant (LAL - SG)

2. (20) Rajon Rondo (Bos - PG)

3. (29) Marc Gasol (Mem - C)

4. (44) Rudy Gay (Mem - SF,PF)

5. (53) Carlos Boozer (Chi - PF,C)

6. (68) Hedo Turkoglu (Pho - SG,SF)

7. (77) Ray Allen (Bos - SG)

8. (92) Channing Frye (Pho - PF,C)

9. (101) Andre Miller (Por - PG)

10. (116) Linas Kleiza (Tor - SG,SF)

11. (125) Greg Oden (Por - C)

12. (140) Ron Artest (LAL - SG,SF)

13. (149) Rudy Fernandez (Por - SG)

 

Angels Toruń

 

1. (6) Dwight Howard (Orl - C)

2. (19) Gerald Wallace (Cha - SF,PF)

3. (30) Zach Randolph (Mem - PF,C)

4. (43) John Wall (Was - PG)

5. (54) O.J. Mayo (Mem - SG)

6. (67) Danilo Gallinari (NY - SF)

7. (78) Eric Gordon (LAC - SG)

8. (91) JaVale McGee (Was - PF,C)

9. (102) Wesley Matthews (Por - SG)

10. (115) Tiago Splitter (SA - SF,PF,C)

11. (126) Zydrunas Ilgauskas (Mia - C)

12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)

13. (150) Tyler Hansbrough (Ind - PF)

 

DaBulls

 

1. (7) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

2. (18) Josh Smith (Atl - PF)

3. (31) Tim Duncan (SA - PF,C)

4. (42) Aaron Brooks (Hou - PG)

5. (55) Antawn Jamison (Cle - SF,PF)

6. (66) Jamal Crawford (Atl - PG,SG)

7. (79) Yao Ming (Hou - C)

8. (90) Luol Deng (Chi - SF)

9. (103) J.R. Smith (Den - SG,SF)

10. (114) Shawn Marion (Dal - SF,PF)

11. (127) Udonis Haslem (Mia - PF,C)

12. (138) Grant Hill (Pho - SG,SF)

13. (151) Rasual Butler (LAC - SG,SF)

 

Penetrator

 

1. (8) Pau Gasol (LAL - PF,C)

2. (17) Chris Bosh (Mia - PF,C)

3. (32) Joakim Noah (Chi - PF,C)

4. (41) Stephen Jackson (Cha - SG,SF)

5. (56) Jeff Green (OKC - SF,PF)

6. (65) Gilbert Arenas (Was - PG,SG)

7. (80) Rashard Lewis (Orl - SF,PF)

8. (89) Jarrett Jack (Tor - PG,SG)

9. (104) Arron Afflalo (Den - SG)

10. (113) Ben Gordon (Det - SG)

11. (128) DeJuan Blair (SA - PF,C)

12. (137) George Hill (SA - PG,SG)

13. (152) Taj Gibson (Chi - PF)

 

Miami Pafsen

 

1. (9) Deron Williams (Uta - PG)

2. (16) Joe Johnson (Atl - SG,SF)

3. (33) Blake Griffin (LAC - PF)

4. (40) Kevin Love (Min - PF,C)

5. (57) Chris Kaman (LAC - C)

6. (64) Caron Butler (Dal - SG,SF)

7. (81) Vince Carter (Orl - SG,SF)

8. (88) Michael Beasley (Min - PF)

9. (105) Jameer Nelson (Orl - PG)

10. (112) Tyrus Thomas (Cha - PF)

11. (129) Dorell Wright (GS - SG,SF)

12. (136) Tyson Chandler (Dal - C)

13. (153) Derrick Favors (NJ - PF)

 

Murzynowo

 

1. (10) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)

2. (15) Brandon Roy (Por - SG,SF)

3. (34) Derrick Rose (Chi - PG)

4. (39) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

5. (58) Trevor Ariza (NO - SG,SF)

6. (63) Kevin Martin (Hou - SG)

7. (82) Tony Parker (SA - PG)

8. (87) Andrew Bynum (LAL - C)

9. (106) Wilson Chandler (NY - SF,PF)

10. (111) Richard Jefferson (SA - SF)

11. (130) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)

12. (135) Charlie Villanueva (Det - PF)

13. (154) Jonny Flynn (Min - PG)

 

Chrzęszczyrzeworzyce

 

1. (11) David Lee (GS - PF,C)

2. (14) Carmelo Anthony (Den - SF)

3. (35) Chauncey Billups (Den - PG)

4. (38) Jason Richardson (Pho - SG,SF)

5. (59) Luis Scola (Hou - PF,C)

6. (62) Brandon Jennings (Mil - PG)

7. (83) Emeka Okafor (NO - C)

8. (86) Al Harrington (Den - PF,C)

9. (107) Evan Turner (Phi - SG,SF)

10. (110) Mehmet Okur (Uta - C)

11. (131) Kendrick Perkins (Bos - C)

12. (134) Kyle Korver (Chi - SG,SF)

13. (155) Corey Brewer (Min - SG,SF)

 

Chyże Rosomaki

 

1. (12) Danny Granger (Ind - SF,PF)

2. (13) Stephen Curry (GS - PG)

3. (36) Russell Westbrook (OKC - PG)

4. (37) David West (NO - PF)

5. (60) Troy Murphy (NJ - PF,C)

6. (61) Andray Blatche (Was - PF,C)

7. (84) Carl Landry (Sac - SF,PF)

8. (85) John Salmons (Mil - SG,SF)

9. (108) Mike Conley (Mem - PG)

10. (109) Rodney Stuckey (Det - PG,SG)

11. (132) Jason Thompson (Sac - PF,C)

12. (133) Samuel Dalembert (Sac - C)

13. (156) Martell Webster (Min - SG,SF)

 

Nie widzę składu, który zmiażdży resztę ale podoba mi się brygada MJa, Chicka i Pafsena. Jutro pewnie ocenię na chłodno swój team i wrzucę refleksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nigdy nie byłem tak zadowolony po drafcie H2H, zawsze w trakcie traciłem koncepcje a teraz wydaje mi się, że skład jest mocny bez jakichś wyraźnych słabych punktów ;)

 

(4) Dirk Nowitzki PF - wybór moim zdaniem dość oczywisty z czwartym numerem, Durant, Paul i James poszli wyżej więc ostał się Dirk

 

(21) Brook Lopez C - liczę na progres i statystyki w stylu 20/10/2 na przynajmniej 50%, dodatkowo rzuca wolne na wysokim procencie

 

(28) Steve Nash PG - Dragic podbierze mu pewnie kilka minut, do tego możliwe że Hedo będzie chciał sobie poklepać ale nie zmienia to faktu, że Nash świetnym grajkiem jest ;)

 

(45) Andrea Bargnani PF,C - mam go w 3 z 4 lig Fantasy w których gram więc mam nadzieję, że nie zawiedzie. Raptors będą okropni w tym sezonie ale ktoś tam punktować i zbierać musi, wydaje mi się, że będzie to Andrea. Dodatkowo rzuca trójki i blokuje więc kiepski % z gry będzie zrekompensowany :P

 

(52) Roy Hibbert C - W tym sezonie ma odciążyć Grangera w ataku więc liczę na staty 16/8/2. Jako bonus Roy powinien dorzucać ze 3-3,5 asysty, na scrimmage'ach i w preseason widać było, że w playbooku O'Briena jest sporo akcji z high post na low post a Hibbert podawać umie bardzo dobrze więc liczę tu na jego efektywność ;)

 

(69) Raymond Felton PG,SG - rozgrywający u D'Antoniego? Biorę :P

 

(76) Jrue Holiday PG - mój faworyt do MIP w tym sezonie, może troszkę za wysoko go wziąłem ale nie mogłem się oprzeć

 

(93) Andrei Kirilenko SF,PF - Ostatni rok kontraktu więc Andrei powinien pokazać za co dostał tą górę kasy parę lat temu. Dodatkowo musiałem brać SF'a bo była już za mną połowa draftu a na niskim skrzydle pustka :)

 

(100) Corey Maggette SF,PF - sprzed nosa zwinięto mi Morrowa więc lekko spanikowany wybrałem korka, zawsze dużo punktował na ładnym procencie do tego dorzucał solidne zbiórki i wiele FT na mocnym odsetku, liczę na to, że w Bucks dużo na efektywności nie straci

 

(117) Jason Terry PG,SG - uważam, że z takim numerem to steal. Trójki, punkty, asysty, przechwyty i ładny FT%, podoba mi się i to bardzo :P

 

(124) Drew Gooden PF,C - facet ma instynkt do zbiórek więc liczę, że 7 piłek będzie łapał. Bądź co bądź 4 numer draftu ;)

 

(141) Shane Battier SF - chciałem podreperować trójki i kategorie defensywne więc Shane był idealnym kandydatem

 

(148) Mike Dunleavy SG,SF - wielu chyba o nim zapomniało że względu na ostatni sezon. Teraz jest już zdrowy i ze swoim talentem ofensywnym powinien dobrze czuć się w taktyce Pacers.

 

Lepiej mogło być w trójkach i przechwytach ale ogólnie jestem optymistą i powinienem powalczyć o wysoką pozycję w RS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angels Toruń

 

1. (6) Dwight Howard (Orl - C)

Będzie on liderem swojej drużyny rzucając dużo punktów na dużej skuteczności. Mapewno tez dobry dostarczyciel zbiórek jak i bloków. Jedyny minus to osobiste, ale uważam, ze dobry 1rundowy wybór ;]

 

2. (19) Gerald Wallace (Cha - SF,PF)

Miałem ciężką decyzję ale postawiłęm na Geralda. Niski zawodnik, ale również dużo dostarczy zbiórek, a punktów i nie mało rzuci

3. (30) Zach Randolph (Mem - PF,C)

Tutaj troche zaryzykowałem, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;] tu równiez głownie licze na zbiórki, ale punktów również oczekuje, zobaczymy jak się sprawdzi jak niedzwiedz, ale staty 20/20 licze, ze sie zdarza ;]

4. (43) John Wall (Was - PG)

ttu równiez ryzyko wielu by powiedzialo, ale jestem spokojny, moze wielkich cyferek nie bedzie, ale licze na 10-15 pkt, lecz przedewszystkim na 8-10 asyst i wiele stealów. CHłopak szybko sie rozwija, wiec w sezonie bedzie progres staly czuje ;)

5. (54) O.J. Mayo (Mem - SG)

Kiedyś słyszałem, że ten zawodnik nie umie nic więcej jak rzucić w meczu 20-30 punktów, w takim razie niech mi je dostarcza xD

6. (67) Danilo Gallinari (NY - SF)

pierwszy bialy wybrany do mojego teamu ;] teraz NYK ma duze aspiracje i Amare bedzie lider, ale mysle, ze Danilo moze stac sie jeszcze lepszym graczem przez to, bo wiecej bedzie od niego wymagane, to juz ma byc team na p-o.

7. (78) Eric Gordon (LAC - SG)

No cóż licze to na trójki ;) na MŚ zagrał solidnie, więc myślę, że dobry wybór

8. (91) JaVale McGee (Was - PF,C)

w preseason prezentował sie swietnie byl na campie USA i mysle, ze przy Wallu, moze dostawac duzo pilek na tacy, a sam tez sobie potrafi wykreowac pozycje, po za pkt, licze na bloki i zbióry ;]

9. (102) Wesley Matthews (Por - SG)

zeszłoroczne objawienie, własciwie oczekuje sie do niego duzo bo gra za dzuo kase, wrecz ogromna jak na sophmore i ma byc wlasciwie 6th manam.

10. (115) Tiago Splitter (SA - SF,PF,C)

tu tez troche ryzko najlepszy gracz w Europie, ale jak sie dostosuje do NBA? Myślę, że to mógł być mój steal draftu, albo wręcz przeciwnie xD

11. (126) Zydrunas Ilgauskas (Mia - C)

Big-z ma swoje lata, ale po za Anthonym Joelem, jest jedynym centrem w HEat, mysle, ze caly czas jest w stanie dawac zbiory

12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)

zobaczymy jak wpłyneło na DJ'a odejscie Raymonda, byc moze stac sie swietna jedynka w Ryśkach, ale to zalezy tylko od niego

13. (150) Tyler Hansbrough (Ind - PF)

zeszły sezon malo gral, ale chlopak ma potencjal i umiejetenosci na poziomie double-double

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (3) Chris Paul (NO - PG)

 

CP jest najwieksza niewiadomą z 'wielkiej trójki' tegorocznego draftu i prawde mowiac liczylem, ze pojdzie z dwójka a ja wezmę pewnego bądz co bądz Bronisława. Niestety nie wyszło, ale jeśli Chris bedzie zdrowy i bedzie miał motywacje do gry w Hornets to jest to bankowo numer 1 fantasy w tym roku...

 

2. (22) Andre Iguodala (Phi - SG,SF)

 

Andre to gracz kompletny, dający duzo zbiór, asyst i steali z pozycji SG/SF i o to mi głównie chodziło:) polowałem w 2 rundzie na smitha lub wallace ale niestety poszli wczesniej...

 

3. (27) Al Horford (Atl - PF,C)

 

Al walczy w tym roku o pieniądze i mysle, że to bedzie dla niego dodatkowa motywacja:) Z reszta od kilku ładnych lat jest niezawodny i daje świetne staty z pozycji PF/C. Nie psuje żadnej kategorii.

 

4. (46) Nene Hilario (Den - PF,C)

 

Liczyłem, że dotrzyma to mojego Picku Noah...coż, płonne nadzieje. Musialem zatem szukac innego wysokiego i Nene był najpewniejszym typem. Myslalem nad Cambymanem ale odstraszyły mnie pogłoski o kontuzji i wiek...

 

5. (51) Paul Pierce (Bos - SG,SF)

 

Mysle, ze ten rok Paul jeszcze pociagnie na dobrym poziomie a dla mnie oznacza to sporo punktów, trójek, steali a wszystko to doprawione swietnymi procentami:) czego chciec wiecej?

 

6. (70) Mo Williams (Cle - PG)

 

Potrzebowałem zmiany dla CP3 i wybór padł na Mo. Mysle, ze w duzej mierze to on powinien przejac role lidera co LeQueen wiec staty powinny byc solidne. Czaiłem sie na Feltona, ale znów sie nie udało...

 

7. (75) Kevin Garnett (Bos - PF)

 

Co ja na to poradze, ze mam słabosc do czarnucha?? mam go w 3 z 4 lig w tym roku... Mam nadzieje, ze ostatni run po tytuł zmobilizuje KG do dobrej gry...

 

8. (94) Robin Lopez (Pho - PF,C)

 

Pewnie wzialbym McGee, gdyby mi go nie sprzatnieto... Ale z drugiej strony Robin ma pewne miejsce w piatce Suns i duże minuty. A jak to bedzie z JaVale jeszcze tak naprawde nie wiadomo... Byc moze bedzie zmienial Blatche i wtedy jego produkcja nie bedzie taka jak sie wszyscy spodziewaja...

 

9. (99) Anthony Morrow (NJ - SG,SF)

 

Potrzebowałem gracza na SG/SF. Morrow to najlepsza strzelba za trzy w lidze. w polaczeniu z Piercem, CP3, Iggym i Mo raczej w tej kategorii jestem nie do ruszenia:)

 

10. (118) Jose Calderon (Tor - PG)

 

Mysle, ze Jose sie w tym roku przełamie. Odszedl Hedo, który troche zawsze zabiera gre rozgrywajacym. jose w koncu jest zdrowy i mysle ze powalczy o miejsce w starting5. Powinien chociaz zblizyc sie do stat jakie dostarczał dwa lata temu a przypomne ze było to okolo 9 asyst i skutecznosci w granicach 50/95/40...

 

11. (123) J.J. Hickson (Cle - PF,C)

 

Kolejny murowany kandydat do przejecia stat bo Bronku. Mysle ze obok Mo bedzie najpewniejszym punktem tej druzyny. z Tym numerem, ewidentny steal.

 

12. (142) Serge Ibaka (OKC - C)

 

Jako, ze za...pozyczono mi sprzed nosa noaha, mcgee i innych blokujacych musialem szukac wzmocnienia w dalszych rundach. Serge potrafi zablokowac 6,7 rzutów w meczu wiec powinien spelnic swoja role. Mysle tez ze powalczy o miejsce w pierwszej piatce z Krsticem i bedzie gral duze minuty.

 

13. (147) Reggie Williams (GS - SG,SF)

 

Wahalem sie miedzy nim a Lou... reggie dawał w zeszłym roku dobre staty, ale to było pod nieobecnosc Ellisa i pod obecnosc..Nelliego. Zobaczymy jak bedzie w tym roku... Jak bedzie źle to FA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszczęściło mi się i dostałem 1 pick w drafcie.

1. (1) Kevin Durant (OKC - SF) - na pierwszy ogień poszedł Durant, kto oglądał go na mistrzostwach świata wie jak się chłopak rozwija.

2. (24) Tyreke Evans (Sac - PG,SG) - młody wilk z sacramento na fali wznoszącej.

3. (25) Monta Ellis (GS - PG,SG) - jak zdrowie dopisze powinien być jednym z czołowych strzelców w lidze

4. (48) Marcus Camby (Por - PF,C) - biorę go we wszystkich ligach w tym roku, albo steal albo wtopa sezonu.

5. (49) Darren Collison (Ind - PG) - umie grać, pokazał to pod nieobecność CP3, zobaczymy czy to potwierdzi w tym sezonie

6. (72) Andrew Bogut (Mil - C)- zobaczymy czy dojdzie do siebie po kontuzji

7. (73) Devin Harris (NJ - PG) - były all-star może wróci do formy

8. (96) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - zapowiada się na top 3 rookie w tym sezonie

9. (97) Anthony Randolph (NY - PF,C) - big sleeper wieczna nadzieje analityków fantasy

10. (120) Marcus Thornton (NO - SG) - kolejny młody wilczek

11. (121) Terrence Williams (NJ - SG,SF) - jeden z najbardziej atletycznych graczy w lidze, dynamit który może w końcu wypali

12. (144) Leandro Barbosa (Tor - PG,SG) - wielka niewiadoma, jak całe toronto

13. (145) Boris Diaw (Cha - SF,PF) - łatacz dziur na czarną godzinę

 

Podsumowując draft jestem zadowolony, jak zdrowie liczę na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (8) Pau Gasol - po cichu liczyłem na to, że wybierający przede mną będą wiernie podążać za domyślną listą rankingową i nie zauważą czającego się gdzieś niżej Howarda. Niestety poszedł. Myślę, że Gasol w pewien sposób rekompensuje mi tamtą stratę: nie jest takim potworem i nie kręci szokujących zbiórek i bloków, ale dokłada wszystkiego po trochu, na dobrym procencie. Dodatkowo, wiedziałem, że przy moim 8. picku trzeba chyba atakować kolejnego wysokiego - ta taktyka zdaje egzamin. Zatem z 17. numerem...

2. (17) Chris Bosh - ...wybrałem Bosha. Pewne obawy są - liczba gwiazd na pewno odbije się na ilości punktów choć - jak pokazuje preseason (fakt, że pod nieobecność Wade'a) - nie będzie tutaj spadku poniżej solidnego poziomu. Poza tym - bardzo dobrze. W zeszłym sezonie z takim tandemem rozpoczął draft GRB i jak widać teraz pogrywa w pierwszej lidze. Myślę, że dwóch tak dobrych wysokich zawodników to spory komfort dla managera - niżej brakuje już wartościowych big.

3. (32) Joakim Noah - kierując się zasadą z ostatniego zdania powyższego akapitu nie myślałem długo - Noah jest masakratorem i mam go w każdej drużynie. Zbiera, asystuje, blokuje, przechwytuje a w kontrze biega szybciej do Pierce'a :) Myślę, że jeśli nawet nie będzie dawał wielu punktów (choć postęp notuje) to i tak pod względem podstawowych big drugiej takiej drużyny jak moja nie ma w naszej lidze :)

4. (41) Stephen Jackson - koleś zawsze psuł humor tym, że w ostatnich sezonach miał go ktoś inny. A ten produkował jak szalony. Postanowiłem, że w tym sezonie będzie mój. Niesamowicie wszechstronny. Pozostaje liczyć na to, że w tym sezonie lotów nie obniży. Wtedy sam siebie uścisnę :)

5. (56) Jeff Green - pisałem to już kilka razy na forum, ale powtórzę i tutaj: solidny skrzydłowy, którego wartość rośnie z sezonu na sezon. Nie zbiera doskonale, ale operuje na solidnym procencie, dorzuca trójeczkę lub dwie a do tego jest konsekwentny w dostarczaniu punktów.

6. (65) Gilbert Arenas - wybór, który od kilku sezonów zawsze wiąże się z ryzykiem. Martwią ostatnie newsy o problemach z nogą - nie zaprzeczam. Jeśli zdrowie dopisze - niewykluczone są tutaj statystyki, które uczyniły go graczem z pierwszej tury draftu. Jeśli dostanę choć 3/4 z tego - również będzie pysznie. Niewiadomą jest dla mnie obecność Walla - z jednej strony dostarczyciel piłeczek jak się patrzy, ale i klepania Arenasa będzie mniej. Jak to mówią - Arenas ma jednak niesamowity upside i liczę, że jednak coś z tego będzie.

7. (80) Rashard Lewis - nigdy nie byłem fanem tego zawodnika chociaż często patrzyłem z zazdrością na teamy, które ciągnął w pojedynkę w 3PM. Regularnie po 4,5 trójek w meczu nie były rzadkością. Liczę, że teraz - pracując dla mnie - podciągnie tą kategorię i pozwoli czasami ją wygrać. Nigdy wcześniej nie nastawiałem się na trójki ale jeśli popatrzeć na mój skład - okazuje się, że chyba nie powinno być kompleksów.

8. (89) Jarrett Jack - solidny koleś. Solidne punkty, dobre przechwyty, trójeczka od czasu do czasu. Tego potrzebowałem. Zagadką jest Toronto, ale tort po Boshu jakoś trzeba podzielić :)

9. (104) Arron Afflalo - niektórzy mówili, że za wcześnie, ale tego gościa po prostu chcę sprawdzić. Wyniki przedsezonowe - szokujące. Potrzebujemy tylko minut!

10. (113) Ben Gordon - nigdy go nie lubiłem. Pokazał w preseason, że potrafi dużo rzucić. Jeśli zdrowie dopisze - nie obrażę się na te trójki i punkty, które dostarcza. Z 10 pickiem potencjał na regularne 20+ w meczu? Nie mogłem tego przepuścić.

11. (128) DeJuan Blair - powtarzając za sobą: Duncan gra coraz mniej :)

12. (137) George Hill - nie jestem przekonany, że wystrzeli w tym sezonie - problemem mogą okazać się minuty...Okaże się już wkrótce.

13. (152) Taj Gibson - liczę na dobrą produkcję do powrotu Boozera. Potem się zapewne pożegnamy. Podstawowy grajek z trzynastką nie powinien trafić na FA...Zbiórki, bloki i parę punktów - biorę w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12. (139) D.J. Augustin (Cha - PG)

zobaczymy jak wpłyneło na DJ'a odejscie Raymonda, byc moze stac sie swietna jedynka w Ryśkach, ale to zalezy tylko od niego

 

Wymieniłem Augustina na Hardena ;] przed chwilą zachwycałem się jak to świtnie jest ułożone OKC i oglądałęm ich mecze z LAL w P-O. Myślę, że tercet Westbrook/Green/Durant, nie pozwoli na wiele punktów Hardenowi, ale swoje pare 3PT na mecz na pewno da, a nie wiadomo jaki postep zrobil ten chlopak, wiec nikogo wielkiego nie stracilem, a zyskalem zawodnika, no coz tak naprawde, ze nie wiadomo jakich statow po nim oczekiwac, i tu nie chodzi o jego skill tylko, ze w OKC jest swietny team ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaskoczylo mnie odrobinę, że pierwszy tydzien skonczyl sie juz w ta niedziele... W innych ligach pierwszy tydzien zostal przedłużony do przyszłej niedzieli. No coz, trzeba przelknąć 2-7 i walczyć dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no!! wreszcie, po trzech sromotnych porażkach, jest zwycięstwo nad Donkami:)

Wprawdzie tylko 5-4 ale to już jakiś początek... Generalnie mogło się skończyć zarówno 6-3 jak i 3-6. To był bardzo wyrównany mecz (1 trójka różnicy, 12 zbiórek, 12 asyst, 3 stile, 3 bloki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za tragiczna noc...Kilku kontuzjowanych, paru innym uwidziały się trejdy...Mecz na szczycie niestety w tyłek (na pewno), może jedynie uda się zminimalizować straty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

 

46209054.jpg

 

Mnie cieszy to, że mimo srogiej porażki (chociaż było blisko w poszczególnych kategoriach) spadłem tylko o jedną pozycję. Myślę, że to wypadek przy pracy, było (jest) kilka kontuzji więc nie ma co płakać, ale jednak pojedynki na szczycie to specyficzna kwestia. Morale w teamie przeciwnika skoczyły zapewne znacznie :)

 

Utwierdzam się także w przekonaniu, że 12 drużyn w lidze to optymalna liczba. Jest jakieś pole manewru, można bawić się FA a limit 5 zmian na tydzień motywuje do tego by robić to mądrze. Zupełnie co innego w budżetowej - zdecydowanie za dużo drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, shame on us. Aktywność w pozostałych dwóch ligach przedstawia się następująco:

1 liga - 72 posty

3 liga - 133 posty

 

W naszej lidze - 17 postów. O ile mzmożona aktywność rookies jest poniekąd zrozumiała o tyle nasze 17 postów w porównaniu do 72 w estralidze to trochę nędza. A przecież u nas też się dzieje sporo ciekawego.

Ja na przykład gram obecnie murzyńskie debry na szczycie i póki co jest 4-5, ale zapowiada się ciekawy bój. Choć jak spojrzę na plagę kontuzji u mnie (był moment że miałem czterech z krzyżykiem, teraz został jeszcze tylko Iggy i KG) oraz na pakę jaką ma rywal to wiem, że łatwo nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zauważyłem to kilka lat temu ale to chyba moja wina, że aktywność jest u nas taka mała: w zeszły roku było podobnie i to akurat w mojej lidze. Mamy wspólny mianownik ;)

 

U mnie było w zeszły tygodniu bardzo ciekawie: były bardzo duże szanse na pierwszy w mojej historii fantasy nba wynik 9-0. Niestety zdecydowała ostatnia noc i przeciwnik wydarł mi 3 kategorie. Szkoda, dostałbym niezłego boosta jeśli chodzi o umocnienie pozycji w tabeli. Wygrana jednak cieszy. Inna sprawa, że Fedaykin to niezbyt mocny przeciwnik. Teraz zmagam się z MJ a to zawsze (i mam wrażenie, że w każdej lidze, w której rywalizujemy) ciężki orzech do zgryzienia. Na razie w plecy, ale tydzień jeszcze potrwa! Penetracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po murzyńskich debrach:) O ile Yahoo nic nie pozmieniało od rana, co się już wcześniej zdarzało, to wygrałem po wyrównanym i ciężkim boju 4-3:) Blisko było praktycznie we wszystkich kategoriach. Niech świadczy o tym remis w dwóch oraz wygrana rywala 4ma (o ile sie nie mylę) zbiórkami.

 

Jako, że było tak blisko, zdecydowałem się skorzystać z tak znienawidzonej przez Naleśnicka taktyki i wziąłem wczoraj w nocy do składu Birdmana, który nie wiedzieć czemu (nie było żadnej informacji na Yahoo) nie zagrał... Gdyby zagrał i uzbierał przynajmniej 1 blok i 5 zbiórek (a jest to znacznie poniżej jego średnich za ostatnie 14 dni) to wygrałbym z Murzynowem 6-2 zamiast 4-3.

 

Niefart czy kurewski niefart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×