Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2010/2011] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Chrisowi coś tam chyba podczas tego uderzenia "wskoczyło" z powrotem na właściwe miejsce:)

Od powrotu średnio 30 pkt, 6 zb, 12,5 as, 6 przech, 2 straty i 1,5 fauli. Do tego skuteczność 59% z gry. Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Chris jednak zaliczy co najmniej jedną wywrotkę :) Statsy szalone, ale - na szczęście - w pojedynkę raczej rywalizacji nie wygra.

 

Z ciekawych rzeczy, dobrze, że nie pozbyłem się Douglasa - wczoraj miał całkiem ciekawy mecz. Szczerze mówiąc już spisałem go na straty a tu niespodzianka :) Martwi za to absencja Noah :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Douglas wczoraj 9 trójek :o Masakra, okazuje się, że ja także mam graczy, którzy są zdolni do wygrywania kategorii w pojedynkę.

 

Teraz potrzeba mi procentów, przechwytów oraz szalonych wyczynów na tablicach. Inaczej pozostanie walka o 5. miejsce po sezonie.

 

PS. Yahoo coś kuleje - nie pokazuje statsów z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj/jutro się dowiemy - do końca się dzieje :) Wczoraj miałem niezmiernego nosa wyciągając Allena z FA (dzięki niemu wyszedłem na prowadzenie w STL). Widzę, że dzisiaj masz podobne podejście i chcesz wyrwać mi przechwyty Artestem :) Ja gorszy nie będę, zaryzykuję z Rudym. Boję się trochę o FG%, ale tutaj Artest jest równie mizerny i mam nadzieję, że chłopaki się zneutralizują.

 

Może być bardzo różnie, niech wygra lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych kilku meczach wczoraj zastanawiałem się czy nie wyrzucić reszty do BN, przestać rywalizować w STL i zatrzymać się na poziomie strat, FG%. Po ostatecznych wynikach widzę, że to miałoby sens i zamiast 3-6 byłoby 5-4.

 

Gratulacje Pitrek, powodzenia w półfinale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszych kilku meczach wczoraj zastanawiałem się czy nie wyrzucić reszty do BN, przestać rywalizować w STL i zatrzymać się na poziomie strat, FG%. Po ostatecznych wynikach widzę, że to miałoby sens i zamiast 3-6 byłoby 5-4.

 

Gratulacje Pitrek, powodzenia w półfinale.

 

Cóż mogę rzec Komisarzu, nie wyspałem się dziś przez Ciebie :D

Siedziałem do 3 (do końca meczu Dallas) i trzymałem rękę na pulsie, wiec gdybyś wrzucił resztę na bench to ja bym pewnie też kilku zrzucił ze składu:) Mój zabieg z zakonraktowaniem Roddy'ego i Artesta jednak zdał egzamin, choć kluczem do sukcesu byli dziś dla mnie Lowry i Monroe (rewelacyjne FG i po 3 stile), natomiast o mały włos nie pogrążyli mnie Frye i Ibaka (FG). Generalnie doskonały meczap, który trzymał w napięciu do końca. Dzięki!!

 

PS. wczoraj w nocy ostatni raz jak patrzylem to w naszej lidze było 4 razy po 5-4 i w żandnym z pojedynków nie prowadził wyżej rozstawiony :):) Mnie się akurat udało wywinąć, choć patrząc na to jak grali mi w ciągu ostatniego miesiąca, dwóch to mój skład zagrał w tym tygodniu mega pytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisarzu, tak z ciekawosci - co decyduje o awansie przy remisie? Wyższe rozstawienie przed play offs?

 

Dzieki za walke MJ! :) 5-4 i 4-5 w sezonie zasadniczym, 4-4 w playoffs... Chyba nie bylo bardziej wyrownanej pary. Powodzenia dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Chyże pokazały na co ich stać i lidera odesłały na wakacje.

Uff pół nocy śledziłem staty i nie za dobrze to wpłynęło na moją dzisiejszą formę, ale udało się. Szogo dzięki za walkę. W naszym wypadku bloki przesądziły o wygranej. Teraz starcie z MJ-TEAM. Szczerze mówiąc wolałbym się spotkać z Pafsenem, ale trudno.... Jeśli lider padł to może być różnie

 

P.S. mój faworyt na zwycięzce całych rozgrywek to Chicken. Ostatnio kręci super cyferki, ale jak będzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisarzu, tak z ciekawosci - co decyduje o awansie przy remisie? Wyższe rozstawienie przed play offs?

 

Dzieki za walke MJ! :) 5-4 i 4-5 w sezonie zasadniczym, 4-4 w playoffs... Chyba nie bylo bardziej wyrownanej pary. Powodzenia dalej!

 

Dzięki Pafsenie za super pojedynek, remis w skuteczności rzutów wolnych to coś niespotykanego :8

Zadecydowało, że miałem przewagę własnej hali.

Patrząc na inne wyniki widać, że w playoffs wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba pierwszy raz jestem tak podekscytowany matchupem :)

 

Po dzisiejszej nocy pierwszy raz wyszedłem na prowadzenie, ale nie będzie łatwo utrzymać tej przewagi, bo jeszcze w 5 kategoriach toczy się zacięta walka :P . Czarnuchy na 100% wygrają FG%, REB i TO a mój pewniak to tylko AST.

 

Dziś obaj mamy do rozegrania komplet gier więc będzie sprawiedliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Kurczę! Prowadziłem już 7-2 ale masz mocny skład (szczególnie od czasu łyknięcia Geralda W) wiec wyrównałeś mecz. Ja miałem trochę kiepski kalendarz (4 dni grali mi praktycznie wszyscy a pozostałe 3 dni po 1,2 graczy...) więc musiałem trochę kombinować z FA. Niech wygra lepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego punktowego szaleństwa wolałbym jednak 2 przechwyty więcej ;) Gratulacje pitrekk i powodzenia w finale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję i również życzę powodzenia w walce o 1 ligę!

 

jeśli chodzi i nasz pojedynek to kolejna nieprzespana niedziela i kolejny dreszczowiec :)

Tym razem wstałem o 3 żeby zobaczyć jak wygląda sytuacja na froncie i ew. wrzucić do składu Udoha zamiast Frye. Ostatecznie sie nie zdecydowałem i minę miałem nietęgą kiedy prowadziłem tylko jednym blokiem a Udoh na ławce miał pod koniec 3 kwarty już 3...

 

Ostatecznie jeden blok w samej końcówce dołożył Serge, kolejne dwa Frye i się udało uciec.

Jeśli chodzi o przechwyty to prowadziłem już chyba 5 czy 6ma i myślałem, że w tej kategorii mam już luz. Terry Ci troche poszalał i dlatego się zbliżyłeś:) Ja plułem sobie w brodę, że posadziłem na ławie Iggy'ego (4 stile, 1 blok). Razem z Udohem na ławie siedziało u mnie 5 stili i 4 bloki - dwie kluczowe dla losów pojedynku kategorie...

 

Generalnie jeden z lepszych pojedynków, jeszcze chyba nie miałem tak żeby w niedziele po 2/3 meczów wynik mógł być od 8-1 dla mnie do 5-4 dla rywala :)

 

1 LIGA, 1 LIGA, CZAR-NU-CHY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla finalistów. Do zobaczenia w 1. lidze za 2 lata :)

 

Ja biję się o 5. miejsce!

:)

To tak jak ja. (jesli chodzi 0 5 miejsce)

Komisarzu, walymy - ja mam Grabę - więc będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow jestem w finale!

Szczerze powiem, że się nie spodziewałem bo jak o 4 się kładłem to jeszcze dostawałem 3-6.

Na szczęście Monta zagrał świetny mecz i uratował mi tyłek.

 

W finale zdecydowanym faworytem jest Pitrekk, w sezonie graliśmy dwa razy i było 1-8 i 2-7, to raczej źle wróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i z Komisarzem i z Chickenem w sezonie regularnym wygrywałem dość wysoko a w play offs była rzeź do ostatniego bloku/przechwytu:)

 

Podejrzewam, że w finale będzie podobnie. PO rządzą się swoimi prawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i po finale. dla mnie był to trzeci z kolei thriller i kolejna nieprzespana niedziela (ale tym razem nie tylko ja nie spałem;)). Tym razem wszystko rozstrzygnęło się na AST i TO, choć był moment wczoraj w nocy kiedy miałem też FG i prowadziłem 6-3.

 

Krótko mówiąc, gratulacje MJ. Kombinowaliśmy obydwoje, Ty kombinowałeś lepiej. Ja mogę zarzucić sobie tylko jeden błąd - za późno zorientowałem się że wstawiłeś do składu Rudego i nie mogłem już wrzucić Brarei albo Batuma...

 

To były zajebiste play offy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, ale jeszcze większe dla awansowiczów :)

 

Ja - mimo przegranej w finale PO pocieszenia - jestem zadowolony ze swojego sezonu. Było ciężko, bez Noah spadałem sukcesywnie w ogon tabeli i bałem się, że przyjdzie mi zagrać w 3. lidze. Good recovery. Myślę, że bez rotowania składem nie byłoby to możliwe - dzisiaj sprawdziłem, że miałem najwięcej zmian w całej lidze, ciekawe. Zaczynam rozumieć co dzieje się w lidze kiedy nie ma limitu (5 sztuk) zmian na tydzień - utwierdzam się w przekonaniu, że ograniczenie tego typu to mus.

 

Nie wiem jak Wy, ja już czekam na draft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał to była prawdziwa partia szachów, gdy ja zakombinowałem i aby wygrać straty zdjąłem ze składu Evansa i Baylessa, Pitrekk błyskawicznie zareagował i posadził 4 playerów na ławę :8 Co w efekcie dało bilans 5-4 dla Pirkka przed ostatnim meczem nocy Dallas - Portland. Co ciekawe nie miałem w składzie ani jednego gracza, który miałby zagrać w tym meczu :R , a Pitrekk posiadał 3. Murzyńskie czarnuchy miały przewagę 2 asyst - więc szukałem rozgrywającego. Znalazłem tylko Rudego Fernandeza, wyczekałem do 2:55, Pitrekk nikogo nie wrzucił do składu to wysłałem Rudego do boju..... skończył mecz z 3 asystami! Prawdziwy fart, gdyby miał 2 to by był remis i bym przegrał z racji niższego rozstawienia w PO.

To był thriller godny finału. Szacunek za walkę Pitrekk i dzięki wszystkim za ciekawy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgubiło mnie przeświadczenie, że tylko ja jestem na tyle szalony żeby w niedziele nastawiać budzik na godzinę 00.45 i siedzieć przed kompem do 3.30, po czym przestawić budzik na 7.00 i iść do roboty :)

 

Kiedy zauważyłem, że wstawiłeś Fernandeza to wprawdzie mecz POR-DAL się jeszcze nie zaczął, ale sloty były już poblokowane. Pewnie spóźniłem się minute, dwie, a może kilkanaście sekund :)

 

Z drugiej strony cieszę się, że nie jestem sam ze swoim szaleństwem :D

 

jeszcze raz gratuluje i zapowiadam rewanż za rok w extralidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, gwarantuję Wam, że zrobił bym dokładnie to samo w Waszej sytuacji :) Szacun za zaangażowanie, szkoda, że zobaczymy się dopiero za dwa sezony w 1. lidze ;)

 

MJ: czy to nie był przypadkiem Twój debiut w h2h? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×