Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga H2H

Polecane posty

Płytka??????!!!!! Człowieku, 16 drużyn po 15 zawodników, 240 graczy wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do terminu Draftu to mi pasuje każdy termin za wyjątkiem 10 dni pomiędzy 30 września a 10 października, bo będę wtedy grzał dupsko na plaży i nie będę miał dostępu do Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge sprobowac, ale jeszcze nie wiem o co chodzi w h2h, jedynie sie domyslam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisany, co oznacza jednoczesne zamknięcie ligi :) Zerknij na pw.

 

Co do formuły head to head to moim zdaniem jest to najbardziej emocjonująca rozgrywka. Raz, że walczymy przez cały sezon w parach (bezpośrednia rywalizacja) a dwa, że na koniec mamy play off, który wyłania mistrza ligi :)

 

Może nieco dokładniej:

- co tydzień mamy inne pary zespołów, które rywalizują. Do zdobycia w każdym meczu jest 9 punktów, które są reprezentowane przez wybrane statystyki. Kto przez cały dany tydzień zgromadzi korzystniejszą liczbę np. zbiórek jest nagradzany jednym punktem - za daną kategorię. Analogicznie z pozostałymi statystykami. Ostateczny wynik np. 5-4 (chociaż równie dobrze i 9-0) jest wpisywany do tabeli i decyduje o pozycji. W zależności od ilości drużyn w lidze, niektóre pary mogą się powtórzyć - po cyklu wyczerpującym wszystkie zestawienia,

- gdy sezon się kończy, część drużyn (górna część) bierze udział we właściwym PO, podczas gdy pozostali rywalizują w PO pocieszenia. Nie jestem pewny, ale teraz osiągnęliśmy optymalną liczbę zespołów, która pozwala na rozegranie pełnowymiarowych PO tj. z ośmioma drużynami - jak w NBA. W zeszłych sezonach było nas mniej i niektóre zespoły otrzymywały wolne losy, nie uczestnicząc w rozgrywkach przez dany tydzień.

 

Cel jest jeden - znaleźć się w czołowej 8 na koniec sezonu zasadniczego. Potem już wszystko jest możliwe i ostateczna wygrana zespołu, który po RS zajmował 1. pozycję wcale nie jest przesądzona.

 

To tak z grubsza. Jeśli masz szczegółowe pytania - wal śmiało. Wszystkim chyba zależy, żeby rywale byli jak najlepiej wyedukowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do draftu, to ustawiona obecnie niedziela 12.10 o 21:00 najprawdopodobniej będzie mi pasować. Lepiej jednak, żeby wypowiedzieli się wszyscy. Lubię, jak draftuje jak największa liczba osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi najprawdopodobniej ten termin pasować nie będzie ponieważ o tej samej porze będe miał draft na e-nba.

 

Na tą chwilę odpowiadają mi wszystkie terminy oprócz 10 i 11 października. Wogóle wolałbym aby draft ominął piątki oraz soboty bo to nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja "podłączam" się do wypowiedzi Chickena i Andrew. Jestem w takiej samej sytuacji jak oni.

Wszystko będzie zależeć od draftu na e-nba FBL#3. Wolałbym uniknąć draftu na dwa ekrany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy pogodzić wszystkich :) Zadanie jest ambitne, w końcu zgranie 16 osób nie jest łatwe.

 

Proponuję nie rezygnować z niedzieli 12.10., tylko zmodyfikować godzinę draftu. Widzę, że liga e-nba draftuje od 21, więc jeśli my zaczniemy - powiedzmy - koło 17 to spokojnie powinniście się wyrobić.

 

Propozycja na tę chwilę to 12.10.2008, godz. 17.00.

 

Czekamy na resztę zainteresowanych draftem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wolałbym sobie draftowe emocje rozłożyć na dwa dni ale nie bedę stwarzał dodatkowych problemów.

 

12.10.2008r o 17:00 - pasuje :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wszyscy raczej jak jeden mąż. Byłoby to niezłe wydarzenie gdyby udało się mieć te 16 osób jednocześnie w draft roomie :)

 

W obu ligach brakuje jeszcze tylko - jeśli dobrze widzę - Pafsena. Melduj się kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również ten termin jest osiągalny, tym niemniej skoro draftujemy tak wcześnie względem rozpoczęcia ligi zapewne od chwili draftu do rozpoczęcia sezony dowiemy się o paru kontuzjach zawodników wybranych w pierwszych rundach draftu - czego nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin 12.10 o 17 dla mnie jest oczywiście ok.

 

Masz rację POLISH MASTERY, że im draft bliżej sezonu tym mniejsza szansa na wpadki.

Jednak ja w zeszłym sezonie, w pierwszej rundzie, wybrałem Arenasa, a wiadomo jaki był z niego pożytek... Mimo wszystko z 5 miejsca wszedłem do PO i wygrałem ligę fanów Orlando Magic. Dlatego w h2h nie ma się co załamywać nawet w tak kiepskiej sytuacji, jak praktycznie kompletnie zmarnowany pierwszorundowy wybór :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to ja nie będę robił wsi i nie zakwestionuję terminu. Jest ryzyko, że akurat będę w trakcie przeprowadzki lub tuż po, co może oznaczać brak dostępu do netu, ale wtedy wejdę na telefon z Cięglarzem i dokonam wyboru na podstawie odręcznych notatek;) Mam dużo minut;) Może tak być, adminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRB: w zasadzie jak chcesz to zrobić technicznie? :) Przecież ja za Ciebie nie wybiorę. Chyba, że o czymś nie wiem :) Patrz na to z tej strony: może akurat nie będziesz wtedy w trakcie przeprowadzki ;) Załatw wszystko w sobotę a niedziela na draft.

 

Druga kwestia - wciąż czekamy na Pafsena, w obu ligach. Daję mu czas na dołączenie do ligi do soboty włącznie - musimy mieć możliwość zorganizowania kogoś na jego miejsce (w razie czego) przed draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×