Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Liga keeper - spotkanie organizacyjne

Jaka formuła sprawdzi się w keeper najlepiej?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka formuła sprawdzi się w keeper najlepiej?

    • Fantasy points
      10
    • Head to head
      8


Polecane posty

Dario się pojawił, a wiec sprawy nie ma. Jeden pick puszczamy w zapomnienie i gramy dalej. Ale mogłby jednak wybrać, skoro juz sie pojawił.

 

Co do sprawy moda - wiem, że zdecydowanie Obi sie do tego nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Dario się pojawił, szkoda, że wciąż wszystkiego nie ogarnął. Gdyby tak było, to po prostu by wybrał zawodnika i problem sam by się rozwiązał.

 

Jeśli nie ogarnie do 18 z minutami, piotreksuper bądź ktokolwiek - czyńcie swoją powinność. Liberalność liberalnością, ale przepisy muszą być zachowane, gdyż w każdym przypadku należy być konsekwentnym. Co do relegowania z ligi, tu już bym się natomiast wstrzymał, gdyż są przesłanki, iż Dario w koncu jednak ogarnie o co tu biega. Niemniej groźba drugiego autopicka pozostaje aktualna.

 

Nie chcę być postrzegany jako zły policjant, po prostu przepisy dotyczą każdego, niezależnie czy ofiarą będzie Dario czy też ja sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą w kwestii Dario - nic dodać, nic ująć.

 

Co do tomalaobi: dziwi mnie trochę, że pchasz się do liczenia statsów wszystkim dookoła a sam przy swoim wyborze stwierdzasz, że nie chcę Ci się liczyć :) Chwilowo wstrzymam się z mianowaniem kolejnego moda.

 

PS. Post Dario przeniosłem do tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz cieglo jak to jest :]

 

jak nie musiałem, to (jako leniwiec światowej klasy) całkowicie zrezygnowałem z liczenia. Jednak jeśli przydzielone zostanie mi jakieś szalone zadanie (zwłaszcza jeśli chodzi o fantasy basketball), to wierz mi, że aktualizacja będzie zaraz po kolejnym wyborze! Uwielbiam takie rzeczy!

 

Zresztą nie wiem czy zauważyłeś, ale po tym jak napisałem, że olewam liczenie i tak zaraz zaktualizowałem dane!

 

Jak już bulek zaczął polecać moją kandydature, to ja również polecam Musliego, razem wspólnie mamy innego keepera (+ el-maniaque, benon, krzychu_ino i scottie33). Solidna firma i dostępna... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pod obserwacją. Inicjatywa jest, to dobrze. Odezwę się jak wyciągnę dalsze wnioski ;)

 

mac: jesteś pierwszy na liście rezerwowych. Jeśli ktoś zasłabnie - w ten czy inny sposób - zajmiesz jego miejsce. Na razie brak wolnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na kilka minut przed ewentualnym autopickiem, pomyślcie czy nie byłoby jednak lepiej, gdyby ktoś jednak wybrał sobie normalnie zawodnika...

 

Jeden "ktoś" jest chętny i zgłosił to w temacie - zagwarantowałby zapewne ogromny upgrade w kwestii podejścia do gry w tej lidze.

 

Wybór jednak nie należy do mnie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, forum coś źle pokazuje czas (1h do tyłu) - ten post wysyłam o 16.56 a zobaczcie jaki widnieje w info posta. Grzebałem w ustawieniach i na razie nie pomaga ale faktycznie wybór Dario traci ważność o 18:46 a nie godzinę wcześniej.

 

Benon, rozwiń swój pomysł bo ja nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

benonowi chodzi o to, że skoro już mac się zgłosił, a przed nami i tak autopick to lepiej już przyjąć maca do naszej społeczności :]

 

ja z każdym dniem przychylam się do opcji draftu live na jakimś czacie. Czasu jest i tak sporo, więc spokojnie uda się zorganizować jedną datę

 

w takich warunkach wszystkie emocje opadną jak będzie lecieć 5 runda i te ostatnie picki będą jednym wielkim cyrkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benonowi chodzi o to, że skoro już mac się zgłosił, a przed nami i tak autopick to lepiej już przyjąć maca do naszej społeczności :]

 

Dokładnie - Dario się odnalazł i niby wszystko pięknie, ale pomimo wizyty na forum i zapewnienia, nadal nie wybrał przez dobre pół doby - to w moich oczach dyskredytuje go jeszcze bardziej, niż jakby był po prostu nieobecny...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może lepiej by było wybranych zawodników pogrubiać albo np zabierać przy nich numerek.

Jakoś tak pełna lista lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest 3 minuty roboty a i potem łatwiej nad tym panować.

Ale zgoda, że pomysł trochę za późno.

Zdaję się na Waszą decyzję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - ten tutaj to mój trzeci keeper i wygląda na to, że jestem skazany na McGee - mam go wszędzie, ale był to jeden z lepszych wyborów, chyba - oprócz niego dumałem nad Dengiem i Bargnanim i koniec końców padło na najmłodszego...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do listy pól informacyjnych w profilu użytkownika dodałem drużynę keeper (ta najczęściej będzie różna od nazwy drużyny wykorzystywanej w innych rozgrywkach na sznurowadle). Uzupełnijcie tą informację (wybieramy z predefiniowanej listy) - będzie łatwiej ogarnąć się kiedy rozgrywki ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj posiedzimy.

Pewnie do 22.00

cieglo - ja jednak proponuje jakas interwencje

jezeli ktos nie moze trafic na trzeci juz swoj pick moze po prostu nie chce grac,

tylko nie wie jak nam o tym powiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak do 22 nie wybierze, nawet jak wybierze, ale bardzo poźno to dla mnie sprawa jest jasna, trzeba mu podziękować i jego team oddać mac'owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby się główny zainteresowany wypowiedział w tym temacie ale faktycznie - zmęczyło mnie troszkę to czekanie. Jestem świadomy specyfiki draftu offline, ale nie możemy przesadzać w drugą stronę. Poczekajmy do 22, wtedy podejmiemy śmielsze kroki.

 

Dario: daj znać jak Ty to widzisz, jeszcze nie zdarzył Ci się "płynny" pick w tym drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dario jak narazie zostawia same "red flagi". Keeper to z założenia liga wielosezonowa, więc szuka się graczy którzy nie znudzą sie po jednym sezonie, którym naprawdę zależy na grze. Dario jak narazie sprawia odwrotne wrażenie, choć myślałem, że było to jedynie spowodowane wyjazdem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Jak napisałem, nie chcę by zapadły jakieś drastyczne decyzje zanim Dario sam się wypowie w temacie. To przecież nie bogans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, ja miałem zagwozdke

jednak Conley, ale bez przekonania - no nic, zobaczymy

 

a Scottie33 był ostatnio na forum 5 dni temu

aż nie chce krakac ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×