Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lokaut ponoć sie kończy, więc czas panowie budzić się z zimowego snu!

'

Zapraszam do potwierdzenia udziału w 2. lidze H2H.

 

Oto uczestnicy:

 

[warning]1. Cieglo

2. Żyras - nie zagra

3. wwoody33

4. Pafsen

5. szogo

6. Dariomeus - uzupełnienie 1. ligi

7. Sarni - nie zagra

8. Zajmon

9. Gerard

10. bulek

11. Theo

12. Kuba[/warning]

 

Uzupełnienie: Tizz, El-Maniaque, Benon

 

Do 1 ligi awansują 3 zespoły. Gdyby ktoś z tej dwunastki nie dawał znaku życia, dokooptujemy 5 z 3 ligi (Tizz).

 

A więc - deklarować się.

 

Komisarzem pewnie cieglo.

 

Link publiczny do ligi - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/sznurowadlo2h2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście potwierdzam uczestnictwo. Jeśli nie będzie chętnych podejmę się komisarzowania. Czekamy na resztę i ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram gram gram. potwierdzam i tu i tam bo nie wiem w ktorej lidze być mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii listy uczestników do potwierdzenia:

- do 1. ligi awansował Chicken,

- nie wiem kto awansował z 3. ale w tym towarzystwie chyba nie ma Tizza (przynajmniej do momentu wykruszenia się kogoś z listy; cierpliwości :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tizza nie ma. Myślę, że Tizz uzupełni stawkę, jesli ktoś się wykruszy w jednej z dwóch pierwszych lig ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zapewne identyczna jak w przypadku Tizza - decyduje kolejność po ostatnim sezonie w 3. lidze oraz ilość rezygnacji w ligach wyżej. Jeśli miejsce się zwolni i kolejka dojdzie do Ciebie - sami się po Ciebie zgłosimy :) Na razie trzymamy się nominalnych lig - kto nie awansował/nie spadł - zostaje w lidze, w której rywalizował w zeszłym sezonie. Sytuację należy śledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, sprawdziłem w temacie 3. ligi ostateczną tabelę i tam zaznaczono 4 graczy do awansu. Z 2. ligi spadają 3 zespoły więc awansować powinny także 3. Pamiętam także, że było jakieś zamieszanie w pierwszej lidze (może z niesławnym bogansem?) tylko zapomniałem jak ta sytuacja miała być rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awansowały 4, bowiem spadkowicz z 1 ligi bogans został relegowany od razu na zieloną trawkę, a zastąpił go w drodze wyjątku El-Maniaque, ktory w 3 lidze zajął 6 miejsce i będzie tu drugim po Tizzie, rezerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko przez to,że nie moge znaleźć tematów z tamtego sezonu i nie pamiętałem gdzie grałem, to była faktycznie liga 3 ale tak czy owak zagram w każdej która mi przypadnie i tym razem yahoo mnie w ciula nie zrobi w najwazniejszym momencie I think :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego hehe. co by nie zaśmiecać, w każdym razie gram w H2H :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam akces :) Nawet jak zamiast Fantasy NBA bedziemy musieli zoranizowac Fantasy Euroleague czy cos na ten kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon będzie :)

 

Proponuję następujący deadline: listę potwierdzonych uczestników zamykamy o godz. 23:59:59 w poniedziałek 5 grudnia 2011.

 

Po w/w terminie uzupełniamy braki w ligach poprzez przetasowania z lig niższych oraz ewentualnie zaciąg nowicjuszy na sznurowadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od Sarniego, że nie zagra już z nami. Do potwierdzenia zostaje więc bodajże żyras. W pierwszej lidze także jedna niewiadoma.

 

Oznacza to, że co najmniej jedna osoba awansuje dodatkowo z 3. ligi. Czy więcej - pokażą kolejne dni (czekamy na decyzję Trepe Trepelli oraz żyrasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W miejsce Sarniego witamy więc Tizza.

 

Na decyzję (lub jej brak) Żyrasa czeka El-Maniaque.

 

Gdyby Trepelli też się nie zgłosił do 1 ligi, to już sprawdźcie kto był bliski awansu w 2 lidze. Ja kiedyś to analizowałem, ale już zapomniałem a drugi raz mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×