Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Draft fajny, szybki i owocny :) Jestem zadowolony z przebiegu, nie zaznałem wielu zawodów więc git :) Kilka wniosków:

- w pierwszej dwójce miało być Rose+Aldridge ale bez problemu przyjąłem Ellisa

- Gortat nieco wysoko, ale chciałem go mieć

- Gasol wygrał z moją żelazną opcją - Noah (wierzę, że będzie mniej opuszczał, lepiej blokuje i mimo wszystko nie opadnie z sił po podpisaniu kontraktu)

- z graczy, których bardzo chciałem mieć udało się zdobyć bardzo wielu - bez specjalnego uszczerbku na taktyce czy obsadzeniu pozycji: Allen, Faried, Henderson (nie wspominam o Gortacie oraz Aldridge bo w nich także mierzyłem świadomie; Aldridge miał iść niezależnie od wylosowanego picku)

- Blatche nieco słabo blokuje, ale wchodzi w swój peak i oczekuję od niego cudów :)

- stawkę zamknęli na pewno pożyteczny i wszechstronny zapychacz Marion oraz nadzieja (oby nie taka jak Randolph, który już miał rozbłysnąć ale jednak nie dał rady) w postaci Tyrusa

 

W drafcie wystrzegałem się jak ognia nisko procentowych zawodników (z gry) ale specjalnej myśli przewodniej nie miałem. Na pewno nie skupiam się na trójkach i asystach, ale to już u mnie standard coroczny :)

 

Inne składy, które mi się podobają to: Nerd Herd, Najebani na Saharze oraz Murzynowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel jest jeden - 1 liga.

 

Trudno mi jednak oprzec sie wrażeniu, że pod katem fantasy point, ten skład jest zajebisty, w H2H to już tak różowo może nie być. Co mnie najbardziej uderza? Brak blockerów. Amir zaangazowany pod tym katem, ale troche za późno o tym pomyślałem. Poza tym trochę duzo może byc strat w tym teamie. Punkty, zbiorki, asysty, przechwyty - tu będzie wszystko oki, trójki nadrobią "zadaniowcy" - Budinger, Marcus, Dudley, może Baron (zobaczymy gdzie powędruje), liczę na przebłysk Wesa, no i nie zapominam o Lowrym. Jest komu rzucać. Skuteczność - powinno byc dobrze, zwłaszcza wolnych (na to nie patrzałem, ale w sumie nie widze tutaj żadnego Howarda).

 

Największy steal - Lowry i Scola wg mnie. Lowry'ego brałem, bo na tą rundę to była okazja, a że to już był mój 3 Pg, schodziło na dalszy plan. Za Scolę chciałem kuzyna, ale skoro kuzyn poszedł wcześniej, to i na argentyńczyka nie narzekam. Monster w ataku, bez 2 zdań.

Największa pomyłka - Stuckey. Czas gonił, a potrzebowałem sg. Wszystko fajnie, ale z rzutami ma problem. To na co mi taki sg, co rzuca, a niekoniecznie trafia? Na FP jak znalazł, tutaj facet od wszystkiego, a de facto, od niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na szybko bo do pracy powoli się zbierac musze:

draft, naprawde swietny, zabawa, klimat, szczerze jeden z moich lepszych, jednak trash talki sa bezcenne :)

 

co do skaldu to moze jutro na spokojnie.

 

cieglo nie klam, oprocz allena i kenny'ego chcailes blacza, przyznaj się(i dosyc dlugo sie ostal good 4 U) ;)

a poza tym Gasol>>Noah. naprawde dobry ruch.

 

nie sadzielm,ze tak mi pojdzie mimo,ze plany byly nieco inne, ale zawsze jest tak,ze jak jestem zadowolony ze skladu to gowno ugrywam, a jak wychodzi jak wychodzi to jest o niebo lepiej, zobaczymy.

 

życze niemniej powodzenia wszystkim. atmosfera to jest kwestia, ktora robi roznice.

 

 

aha felton/kidd do oddania za centra jakiegos w miare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozemy pomyslec, skompiluj wymiane jakbym do kidd'a Ci dorzucil kogos np. Odom/Hickson a Ty bys mi dal ktoregos z Twoich Brand/Jamison/Makaroni.

 

wymiana moze byc duza, dla mnie to nie przeszkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz: nie ukrywam, pod koniec zeszłego sezonu Blatche mocno mi imponował. Stąd - może nie maniacka - ale duża chęć posiadania :) Co do Noah - myślę, że upside ma lepszy niż Gasol ale ten drugi jest chyba bardziej niezawodny, mniej kruchy.

 

Co do ruchów w lidze - widzę, że nie tylko ja zastanawiam się kto będzie pierwszym SG w Indianie (patrz ruch Gerarda) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co do ruchów w lidze - widzę, że nie tylko ja zastanawiam się kto będzie pierwszym SG w Indianie (patrz ruch Gerarda) :)

 

to już macie chyba problem z głowy hehe.

 

 

za Noah to nie przepadam specjalnie, nie dosc że przeplacony mocno to mialem go w którejś z lig h2h i strasznie zawodził. I cenie Marca duzo wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki jest u nas ten waiver w koncu?

ze z majacym wyzszy waiver graczem przegrywam walke o gracza ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie, im niższy waiver tym lepiej. Przykładowo, zapotrzebowanie na gracza z FA zgłaszasz Ty (waiver = 6) oraz inna drużyna (waiver = 12). Gracza dostajesz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak i mi sie wydawało ale chyba tak nie jest łwasnie ?! (sorry wyzszy napisalem, ze ma wyzszy numerek waiverowy czyli nizszy status waiver;))

 

otóż to moj waiver 11 a pogromcy donkow 12, czyli niby mam lepsza pozycje, a Dalemberta dostaje druzyna donków, to jak to jest hm?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przecież Donki wybierały ostatnie w drafcie, więc musiały mieć przed Samuelem nr 1 waivera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wedlug naszej ligi i ustawien jahu wyraznie pokazuje waiver 12, czyli za mna, no nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo przecież po wzięciu grajka z waivera jest sie przesuwanym na ostatnie miejsce, no nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard nie próżnuje :) Obaj jako pierwsi w lidze wykorzystaliśmy limit akwizycji z FA :) Zespół gra poniżej oczekiwań, liczę się z wysoką porażką. Nie taki start sobie wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerard nie próżnuje :) Obaj jako pierwsi w lidze wykorzystaliśmy limit akwizycji z FA :)

 

Ja większość robiłem jeszcze przed startem sezonu, dlatego w tym tygodniu jeszcze 4 ruchy zostały :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wyczucie, Channing Frye zagrał 2 beznadziejne mecze to go przesunąłem na ławkę to oczywiście musiał zebrać 16 piłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pociesz się, ze masz jeden remis :)

 

ja mam 3 kontuzje i juz moge sobie odpuscic walke, zapewne wygrana w kolejnym juz matchupie

 

w ogóle niefart w tym roku w mojej koronnej ale sezon jeszcze trwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem, że będę się cieszył, że przegrałem tylko 3:6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, początek sezonu dopiero. Jeszcze się tabela zmieni parę razy, a ostatni będą pierwszymi.

U mnie jak zwykle wszyscy na sprzedaż, tak tylko przypominam jakby ktoś chciał trejdować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ławie zostawiłem Denga, Arizę, Batuma i Scolę - ponad 100 pkt, 14 trójek, o 8 przechwytach i 4 blokach nie wspominająć - tego tygodnia nie dało się po prostu wygrać, robiąć takie rzeczy... Tymbardziej, że nikt z moich dzisiaj nie gra...

 

BN Trevor Ariza

(NO - SG,SF) @Det L, 89-87 37% 9 12 .750 6 6 1.000 2 26 7 4 3 0 4

BN Luol Deng

(Chi - SF) @Mil W, 113-90 47% 9 19 .474 0 0 - 3 21 9 0 1 1 3

BN Nicolas Batum

(Por - SG,SF) Den W, 117-97 45% 11 19 .579 2 3 .667 9 33 0 0 3 1 1

BN Luis Scola

(Hou - PF,C) @Min L, 100-91 74% 10 18 .556 4 4 1.000 0 24 8 2 1 2 3

 

Dupa, drodzy państwo, dupa zbita...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam dylemat: brać pewne 5-4 czy zaryzykować i spróbować wywalczyć jeden punkcik do stanu 6-3 (ale tutaj grozi wynik 4-5)? Sytuacja jest bardzo ciekawa bo w tym momencie nie chodzi o ilościówkę: na szali są kategorie procentowe. Widzę, że bulek zrezygnował z wystawienia swojego jedynego zawodnika (przynajmniej na razie) i zostawił wszystko w moich rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×