Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

[2023/2024] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

Polecane posty

Siema

Przepraszam za późną odpowiedź, ale jak jest jest szansa to chciałbym potwierdzić udział w 1 lidze.
Bulls4ever/Kasztaniaki Bulls

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część gram od lat GenzoWakabayashi i co roku przed rozpoczęciem rozgrywek dostawałem info na maila o tym by potwierdzić swój udział a w tym roku cisza i teraz dopiero dostałem info przez yahoo że mój udział w lidze został anulowany. Oczywiście gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2023 o 10:34, JBL napisał:

Gilbert024 wcześniej pisał, że ma 3 dodatkowe osoby do gry. 

to jak coś jestem jedną z tych osób; chętnie wkleję się do roto wraz z moimi Blaster Ducks w zależności od potrzeby i ewentualnych wolnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulls4ever, @CoachRR Panowie ja na technikalia nie mam wpływu, wysłałem do was 4 wiadomości na priv, gdzie wyraźnie zaznaczyłem, że jeśli ktoś się nie określi do 30 września (minęło już ładnych parę dni) to traci swoje dotychczasowe miejsce w rozgrywkach i może się jedynie dopisać do najniższego poziomu drzewka jeśli ligi nie będą jeszcze zapełnione.

Mogą was przydzielić obu do 2 ligi, dajcie znać czy jesteście zainteresowani.

5 godzin temu, bennyjr napisał:

to jak coś jestem jedną z tych osób; chętnie wkleję się do roto wraz z moimi Blaster Ducks w zależności od potrzeby i ewentualnych wolnych miejsc.

dopisuję Cię do 2B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, CoachRR napisał:

Część gram od lat GenzoWakabayashi i co roku przed rozpoczęciem rozgrywek dostawałem info na maila o tym by potwierdzić swój udział a w tym roku cisza i teraz dopiero dostałem info przez yahoo że mój udział w lidze został anulowany. Oczywiście gram

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji do Ciebie jeżeli chodzi o technikalia. Zawsze dostawałem wiadomość na skrzynkę a teraz wszystko poszło do spamu którego nie sprawdzałem. Wpisz mnie gdzie możesz ( moja strata ). Zawsze grałem w ligach roto budżetowej i draftowej. Jeżeli możesz do dopisz mnie do obu. Coach R / Genzo Wakabayashi. Dzięki 🏀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2023 o 20:20, KapitanPlaneta napisał:

@bulls4ever, @CoachRR Panowie ja na technikalia nie mam wpływu, wysłałem do was 4 wiadomości na priv, gdzie wyraźnie zaznaczyłem, że jeśli ktoś się nie określi do 30 września (minęło już ładnych parę dni) to traci swoje dotychczasowe miejsce w rozgrywkach i może się jedynie dopisać do najniższego poziomu drzewka jeśli ligi nie będą jeszcze zapełnione.

Mogą was przydzielić obu do 2 ligi, dajcie znać czy jesteście zainteresowani.

dopisuję Cię do 2B

Też nie mam żadnych pretensji ;) dopisz mnie do 2 ligi

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,

jak ktoś wypadnie to jestem chętny do gry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×