Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Z racji, że przeputałem miejsce e w 2 lidze h2h chciałbym dołączyć do ligi 3 jeśli jeszcze jest taka możliwość.

 

Ostatnio miałem przez ten tydzie urwanie głowy i po prostu zapomniałem się zalogować na yahoo.

Wracam jednak do życia online tak więc takie zwłoki się już nie powtórzą.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się dołączyć więc nastąpiła podmianka - woreq do nas, El-Maniaque zagra w 3. Macie komplet, liga jest parzysta. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.XII poniedzialek 21 lub 22 co wy na to? proponuje zeby kazdy sie okreslil bo co raz mniej czasu zostaje. no i chyba najwyzsza pora wybrac komisarza. ja ze wzgledu na male doswiadczenie w fb odpadam. panowie czas goni!

 

 

Osobiście chciałbym się wyrobić z draftem w przyszłym tygodniu i oprócz poniedziałku pasuje mi każdy dzień wieczorem. Potem będę miał lekki zajeb i nie mam pojęcia jak będę dostępny wieczorami. Możliwe że ciągiem przez tydzień, półtora będę niedostępny.

 

Oprócz poniedziałku i niedzieli jednak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze ten poniedzialek jednak nie przejdzie to moze najblizszy czwartek o 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejmuję komisarzowanie w lidze, zaraz wyślę info na pw z id i hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisarza już macie, czytaj uważnie.

 

Co do umawiania dostępności na drafcie, bardzo fajne narzędzie jest tutaj - http://doodle.com/ . Nie trzeba zakładać kont, przejrzyste, szybkie i wygodne. Uwaga: podawajcie swoje nicki z forum, wtedy łatwiej ogarnąć co komu i kiedy pasuje. Wystarczy, że komisarz założy "kalendarz" dla ligi, ustawi swoje preferencje i następnie wklei w tym wątku na forum link do owego kalendarza. Od tego momentu każdy może wejść, wpisać swoje typy a aplikacja podsumuje dni/godziny z największą ilością chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wyślę każdemu po kolei, sorry ale jestem debiutantem, cieglo mnie trochę przyucza, ale musicie być wyrozumiali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie przedłużać umówmy się tak, że od teraz mamy 2 doby na umówienie się na draft, z propozycji tych którym będzie najbardziej pasować wybierzemy jakiś termin. Na wzór pokazuję:

piątek od 19 pasuje

sobota od 19 pasuje

niedziela od 19 pasuje

poniedziałek od 19 pasuje

wtorek od 19 pasuje

środa nie pasuje

czwartek od 19 pasuje

Prosze o podanie swoich propozycji w tym formacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać, dlaczego zostałem wywalony z ligi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - przygotowałem dla Was kalendarz. To naprawdę proste i powinno znacznie pomóc w ustaleniu optymalnej daty spotkania.

 

Procedura:

1. Klikacie w http://www.doodle.com/7eua6apxhqatnn64#table

2. Zapoznajecie się z dostępnymi godzinami w danym dniu - jeśli pasuje - zaznaczacie checkboxa a wcześniej wprowadzacie swojego nicka (najlepiej tego z forum). Kalendarz można poszerzyć przez kliknięcie na jego środku (tam gdzie jest skompresowany) - wtedy pokażą się inne dni

3. Klikacie Zapisz.

4. Podsumowanie "zgodnych" dni znajduje się na dole matrycy - wskazuje ilość osób, które w danej godzinie/dniu są dostępni. Opcja z najwyższą wartością wygrywa.

 

PS. Nie bierzcie pod uwagę moich głosów - wrzuciłem je tylko przykładowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi wywala:

You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? mam Twoją drużynę dallas crusaders w lidze założoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×