Skocz do zawartości
Benon

[2011/2012]Liga Budżetowa

Polecane posty

tak jest, o ile dobrze pamiętam, rok temu dobrze to w miarę wyglądało, pza kilkoma drobnymi szczegółami, które dopracuje się zakładając ligę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest miejsce to chętnie zagram.

Podajcie link do zasad, zwłaszcza do punktacji. na razie wychodzę, wieczorem znów będę przy komputerze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, panowie i panie, jeśli mamy zacząc ligę, to na początek kilka ustaleń: mam nadzieję że większość kojarzy o co chodzi w ligach H2H, jak ktoś nie bardzo jarzy co i jak to pomorzemy, ale lepiej aby każdy kojarzył, bo jak nie to się będę musiał wysilać...

 

Roster Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util, BN, BN, BN, BN, BN

Players Stat Categories: Field Goal Percentage (FG%), Free Throw Percentage (FT%), 3-point Shots Made (3PTM), Points Scored (PTS), Total Rebounds (REB), Assists (AST), Steals (ST), Blocked Shots (BLK), Turnovers (TO)

 

To powyżej to coś co każdemu powinno trochę umysł rozjaśnić - kategorii, które liczymy jest dziewięć, pozycji w rosterze osiem, a userów mamy szesnastu, czyli każdy zagra z każdym na pewno...

 

Za sekundę mam zamiar założyć ligę, więc do rana jakichś PMów możecie się ode mnie spodziewać...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mamy ligę to moglibyśmy się zacząć zastanawiać nad terminem draftu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ustawiłem na yahoo na najbliższy piątek na godzinę 18:00, więc możemy termin ten uznać za pierwszą propozycję. Generalnie jestem za tym aby draft zrobić jak najwcześniej, zanim zaczną się drafty w innych ligach.

Ja jestem gotów draftować choćby jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

- kategorii, które liczymy jest dziewięć, pozycji w rosterze osiem, a userów mamy szesnastu, czyli każdy zagra z każdym na pewno...

 

 

Pozdrawiam

 

myślałem, że wybieramy 13 zawodników, z czego 10 punktuje, a 3 trzech jest na ławce?

 

 

też mogę wybierać choćby jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 zawodników, z czego 5 na ławie.

Dajcie znać czy z tym league ID, zamiast league name też nie działa.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie z ID działa, z nazwą ligi nie próbowałem nawet.

 

 

odnośnie draftu, aby nie piątek/sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft ustawiam na 18:00 w czwartek 8 grudnia - wypowiadać się - najlepiej niech wszyscy mówią, że im pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 w czwartek było by najlepiej.moze bys i 21 acz nie wiem czy do konca draftu bede mial czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek 20 czy 21 jestem za. Tylko nie piątek i ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - przypomnienia do reszty już poszły, a poza tym były małe problemy... ;)

Fajnie by było, jakby ten termin wszystkim spasował, ale coś czuję, że to trochę mało realne - zbyt łatwo by było... :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rywalizujemy w parach przez tydzień, we wszystkich kategoriach- teraz pytania:

-czy zwyciężca dostaje tyle punktów w ilu kategoriach okazał się lepszy czy jest inna punktacja?

-czy play offs fantasy nba przypadają w czasie RS nba czy play offs nba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×