Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Moje trzy grosze w sprawie wpływu Lebrona (i w mniejszym stopniu Duranta). W trzech meczach przeciwko mnie Lebron załatwiał swojej drużynie około 1/5 wszystkich punktów, zbiórek i asyst, czasem dokładając sporo trójek i przechwytów. Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń - jest po prostu najlepszy. Ale czynnikiem, który zwiększał jego potęgę były procenty - niemal 60% z gry i niemal 80% z wolnych przy bardzo dużej liczbie prób, no i dodatkowo mała liczba graczy w składzie, którzy punktują. Ponieważ jest tylko jeden slot na centra, dzięki którym można podwyższyć FG i REB, to bardzo trudno rywalizować z zespołem, który draftował Lebrona, oczywiście o ile pick z drugiej lub trzeciej rundy tej ekipy nie poleci z kontuzją.

 

Gram już trochę w fantasy i nieco czasu zajęło mi dostosowanie się do realiów sznurowadła (miałem np. kilku fajnych centrów, z których pożytku czasem nie było wcale bo nie miałem jak ich wstawiać, do tego stopnia, że świadomie, choć absurdalnie, zrezygnowałem z wzięcia Sandersa z FA!). Niemniej system jest oryginalny i przez to ciekawy, choć tak jak wyżej uzasadniłem, draft, a a zwłaszcza pierwsze rundy są tutaj niezmiernie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×