Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Może ma ktoś jakiś inny kontakt do brakującej trójki? Byśmy szybko to zamknęli, żeby inne ligi mogły się kształtować. Ktoś kontaktował się na pewno rok temu z Trepe, obawiam się tylko, że był to Andrew, który teraz też się nie zgłosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już spadać ale jak zobaczyłem że Ty zostajesz to się spiąłem. :D

Drafty z Tobą to bezcenne odczucia. :)

Pod warunkiem, że się przykleisz do kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzę budują już charakterystyczny klimat naszej ligi ;) ... a ja tymczasem oczywiście potwierdzam dalszą grę :)

 

Wiem też od Trepe, że nie będzie w tym roku z nami grała, możemy więc wzywać osobę która powinna wskoczyć na to miejsce.

 

A no i za komisarzowanie w tym roku się nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, a zatem na pewno z 2. awansuje co najmniej jedna osoba. Na pewno wchodzi Gerard (4. miejsce w zeszłym sezonie) a jeśli nie potwierdzi szogo - również bulek (5. miejsce). Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne zmiany się szykują zatem.

a co do trashtalku to tego nigdy dość

w końcu pojawia się jakaś dodatkowa motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś lipa z frekwencją straszna tak generalnie, jak widzę. Na razie wygląda na to, że nie będzie trzeciej ligi :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglarzu - jak dalej pojdzie wg Twojego trybu wzmozonego przyjmowana z lig nizszych do wyzszych to moze i Ty sie zalapiesz - ktory byles? :P

popieram Grabe - jakies rozwiazanie trzeba by tu znalezc ktore byloby sprawiedliwe zarowno dla spadajacych jak i awansujacych - mysle ze proporcja powinna byc zachowana i jesli awansuje ktos extra poza umowione 3 szt to pozniej nie powinno byc kolejki nastepnych awansujacych z nizszej ligi tylko pownien byc broniony osobnik z miejsca 10 z ligi wyzszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest znane, gramy tak od lat a Wy nagle obudziliście się, że trzeba coś ustalić? :) Ot, taki sezon się trafił, że w ten specjalny sposób awansuje więcej osób niż powinno. Jak często się zdarza, że ktoś rezygnuje z gry w 1. lidze? Tutaj motywacji nie powinno brakować. Pamiętaj też, że jedna zasada spadków/awansów dotyczy wszystkich lig w naszych rozgrywkach a nie tylko Waszej.

 

Mi awans nie grozi. Zająłem 7. miejsce w 2. lidze.

 

Trzecia liga powoli ale się zbiera. Dodatkowo, tam zamykać rekrutacji nie będziemy pod koniec miesiąca - to ostatnia klasa rozgrywek, może uda się kogoś dorzucić by zamknąć ligę. Jeśli liczba chętnych wzrośnie (jeszcze sporo czasu) i "wyleje się" poza 3. ligę - utworzymy czwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyllko, ze trójka ma juz 8 potwierdzonych i 4 rezerwowych jakby nie liczyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to narazie przeciez 2 osoby chyba a płaczecie jakby 10 brakowało, ligi moga miec wzglednie po 10 uczestnikow przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwóch osób brakuje w pierwszej. Przypomnę Ci, że pomiędzy pierwszą a trzecią ligą jest jeszcze druga (!). A tam też są spore ubytki.

 

No i dobry pomysł z tym zmniejszeniem liczby uczestników, ale poszedłbym dalej. Ligi mogą mieć też po dwóch uczestników, co tam. Wtedy Sznurek będzie miał najgłębszą strukturę spośród wszystkich lig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dwójce, to chyba logiczne skoro sa w jedynce, ze beda i dalej, nie podniecaj sie tak.

 

lmfao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja uwazam, ze byloby sprawiedliwe uwzglednienie opcji, ze jezeli ktos sie wykrusza z 1 ligi to w pierwszej kolejnosci utrzymuje sie zawodnik, ktory "spadl" z pierwszej z najwyzszego miejsca, nastepnie w przypadku kolejnej rezerwacji wchodzi osoba z drugiej z najwyzsza pozycja nie premiowana wczesniej awansem i tak na zmiane. Jest to bardzo logiczne, gdyz w innym przypadku moze byc sytuacja ze np. z pierwszej ligi spadna 3 druzyny plus dwie sie nie zglosza czyli z drugiej awansuje 5, ale tam tez moze ktos sie nie zglosic z pierwszych 5 miejsc wiec moze byc tak ze z pierwszej spadnie 10 druzyna a na jej miejsce wejdzie 6 z drugiej ligi co wydaje mi sie nie do konca sprawiedliwe.

 

Pzdr,

Zmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żmija, nie ma sensu rzucać racjonalnymi argumentami. Nasz Kim Dzong-Il nie dopuszcza dyskusji na tym forum :E

 

Tizz, zdajesz sobie sprawę, że wyrastasz na czołowego inteligenta na Sznurówce? Co za typ :o:B:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

true true - o tym samym pisalem - tylko żeby się nasz megakomisarz nie denerwował dawałem pierwszeństwo awansu komuś z rezerwowej listy z niższej ligi. czyli w przypadku wykruszania się ludzi z jakiejkolwiek ligi proponowałbym układ:

 

wykrusza się 1 osoba

- awans najwyższej osoby z listy rezerwowej ligi niższej

wykrusza się 2 osoba

- pozostaje w lidze osoba o najwyższej pozycji w sezonie poprzednim z listy spadkowiczów

wykrusza się 3 osoba

- awans kolejnej osoby z listy rezerwowej ligi niższej

 

itd itd

 

aż się wszyscy wykruszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRB co tak spinasz poslady, w zyciu Ci nie wyszlo? :D

 

forumowy fafarafa widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze to co napisal Goozman jest ok i ze taka opcja powinna byc zastosowana. Jest bardziej sprawiedliwa i nie prowadzi do wypaczen gdzie na przyklad pol nizszej ligi przechodzi do ligi wyzszej w jednym sezonie, co moze sprawic ze ludzie nie beda do konca walczyc o miejsca premiowane awansem liczac na to, ze ktos z wyzszej ligi poprostu zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)ludzie nie beda do konca walczyc o miejsca premiowane awansem liczac na to, ze ktos z wyzszej ligi poprostu zrezygnuje...

 

good point

 

ale 'robta co chceta' :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grabens - Tizz to mam wrazenie "hippa to da hoppa and you just don't stoppa" kinda guy :) prawie jak Ty tylko pewnie z 40 lat mlodszy :) - choc z Pancakiem sie juz kiedys pomylilem w okreslaniu wieku na podstawie wpisow okropnie..

 

no i bardziej rymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do czegokolwiek zmierzasz,zebys sie nie pomylił hehe ;)

 

to tylko forum

 

a nie od dzis wiadomo, ze

 

na forumie kazdy bawi się jak umie.

 

:)

 

ale to juz od tematu głównego odbiega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisarz milczy. Pewnie szykuje wojska, żeby spacyfikować ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa. Szykuję się na karną degradację za wszczęcie fermentu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×