Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2012/2013] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

W ostatnich 3 meczach rzuca prawie 13 punktów na mecz średnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cieglo wykrakałeś sobie.

MJ się wziął ostro do roboty.

A za rok znów sobie draft z nr 1 załatwi i znów nie powojujemy. :D

 

59314168_fp12__6_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mayo jest do wymiany, jeśli ktoś chciałby go mieć to czekam przez trzy dni na oferty Panowie, a potem bedzie za późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba masz w zamiarze sell high Mayo poki mozna, potem spadnie prawdopodobnie nieco jego wartosc gdy wroci Dick.

 

 

jahólec oskubał Hilla z jednej zbiórki z jego TD, to co prawda tylko 1reb ale pokazuje, ze yahoo potrafi walic w chuja :)

 

byliby chetni na Brandona Knighta/Ibake/Hibberta w dobrym trejdzie?

ewl oddzielnie moge oddac kogos z dwójki Pierce/Deng w korzystnym w moim mniemaniu trejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak pozno ale to przez jahu - oni tak pozno lige podsumowali i nie zdążyłem

 

MJ odskakuje - gratki

 

59794296_fp12__7__tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnik - tak wogole to dzieki za te podsumowania. Serio dobra robote robisz :) I Wesolych Swiat dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jest i Pafsen - co by tu nie mówić, Davis w formie to potencjał na 100 FPS co mecz (biorąc pod uwagę skill set). Tutaj więc mocno stracę jeśli Davis wróci do dyspozycji ale w ogólnym rozrachunku załatam jedyną istotną dziurę w moim składzie. Win-win, zobaczymy jak przełoży się to na wyniki obu drużyn. Z tą walką o mistrzostwo może być różnie, dużo zależy także od Ciebie - passę masz ostatnio niesamowitą, mam nadzieję, że jednak nieco się uspokoisz ;)

 

Wszystkim GMom życzę średnio 1000 FPS na dzień pod choinkę, co najmniej na okres świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy trejd ze wskazaniem na Pafsena. Z pewnością oferta dla ciegla bardzo interesująca:) Lepsza niż moja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile cieglo dal pod stolem Pafsenowi, ze sie zgodzil na taki trejd :)

albo flaszke swiateczna moze hehe.

 

wesolych camratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sytuacja typowo win-win :) Przyznam ze w points bardziej cenie wysokich - tak punktacja jest ustawiona ze premiuje podkoszowych grajkow.

 

Na SG mam poza tym Brodacza Hardena i DeRozana ktory od czasu do czasu niezle numery potrafi wykrecic. Dziury w skladzie wiec nie zrobilem. A Wielka Brew ma jak cieglo mowi duzy potencjal - troche pauzowal na poczatku ale mam nadzieje ze zlapie rytm na 80-90 pkt.

 

A na flaszke swiateczna nie mowie oczywiscie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rose powoli wraca. Szpital szpitalem ale przecież gra nie polega na wystawianiu całego składu w każdą noc :) Mam jednak nadzieję, że uda się cokolwiek podciągnąć chociaż statów nie mam wcale rewelacyjnych (inna sprawa, że nie są też słabe ale to nie wystarczy :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozyskam bardzo dobrego rozgrywającego, wszystkie pozycje i gracze do ruszenia poza Howardem. Proszę o oferty prosto na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd na linii Nalesnick-ja:) Wziąłem Johna Walla, oddałem Davida Westa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×