Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/17/19 in all areas

 1. 1 point
  Team - NYK nazwisko - bo byłem w szoku ze poszedł Simmons z nr 1 oznaczanie - nie wiem jak to się robi
 2. 1 point
  Nie trzeba. Wybieramy z tej puli, która została. Dobieranie składów w drafcie i na waiverach. Poza tym nie trzeba cisnąć draftu do końca. Jeśli ktoś uzna po np. 10 wyborach, że mu wystarczy, to nie musi dalej wybierać.
 3. 1 point
  Potwierdzam i dziękuję.
 4. 1 point
  Nikola Mirotic gra w Europie trzeba kogoś na jego miejsce
 5. 1 point
  Nic jeszcze straconego.... Musimy się zastanowić co zrobić z mka i Lwem. Składy do puli czy dać im czas do września. Głupio ich wyrzucać, sezon urlopowy te sprawy a deklaracje powstały niedawno. Z drugiej strony cóż no nie ma z nimi kontaktu. Szczerze to nie ma idealnego rozwiązania. Tzn jest traktować ich jakby grali dalej i ew. później ich kimś zastąpić. Ale to tylko jedna z opcji.
 6. 1 point
  To są juz jakieś konkretne decyzje @bulek @matek
 7. 1 point
 8. 1 point
  Izi z tym przejęciem zespołu i zmianą nazwy @bulek musi zatwierdzić wszystkie zmiany, do tego czasu nic nie ogłaszajcie.
 9. 1 point
  Dobry humor nie opuszcza w lato widzę Z mojej strony nie ma opcji, żeby takie zbiegi były praktykowane w lidze. Ożywienie forum? Niech najpierw połowa graczy ożywi się w czasie sezonu.
 10. 1 point
  Zglaszam się do ligi
 11. 1 point
  2 zajebiste drużyny są do przejęcia, czy to jest do końca fair? Czy jest opcja dorzucenia własnego składu do tego mixa i uczestniczenie w expansion drafcie? Nie uważam, żebym miał jakieś straszne dno, bo jakoś podium udało się wyrwać, ale na Knicks zamieniłbym się z pocałowaniem ręki. Czy nie byłoby bardziej fair umożliwienie uczestniczenia w nowym expansion drafcie każdemu kto nie chce zatrzymywać dotychczasowego składu? Przy okazji może trochę ożywiłoby się forum.
 12. 1 point
  Po drafcie skład wydawał się bardzo mocny, bo miałem solidne podstawy w postaci keeperów i udało się uzupełnić graczami których chciałem. Na początku sezonu długi czas zajmowałem miejsca bliżej środka tabeli niż na podium i dopiero udana pogoń w drugiej części sezonu dała wygraną. Ominęły też mój skład równoczesne kontuzje większej ilości graczy, a w tej lidze ma to duże znaczenie, bo można tylko pobierać raz na tydzień. W ostatni dzień nie wystawiłem graczy żeby obronić punkt w FG (nie udało się) i punkt w TO, ale i tak okazało się to bez znaczenia. Skąd tyle sukcesów w tym sezonie? Miałem listę graczy których typowałem na największe objawienia i w większości się sprawdziła. Jedynie z draftu w h2h budżetowym nie byłem zadowolony, bo był on najwcześniej jeszcze przed grami przedsezonowymi i do tego strategia oparta na rozgrywających się nie sprawdziła, bo nie dotrwali oni do startu PO. W trakcie sezonu po tylu latach grania, to już codzienne śledzenie wyników staje się nawykiem i łatwo wtedy wyłapać kiedy ktoś nowy jest w łaskach trenera i będzie grać więcej minut. Ale i tak najważniejszy jest draft. Dzięki wszystkim za grę i gratulację dla pozostałych medalistów. Projekt musi trwać, bo to naprawdę fajna liga z unikatowymi zasadami. Same pobrania raz na tydzień każdemu dają szansę zdobycia każdego gracza z FA bez obawy, że ktoś go pobierze w nocy po udanym meczu czy kontuzji innego gracza. Jak ktoś zrezygnuje, to miejmy nadzieję że znajdą się chętni.
 13. 1 point
  wygrał w tym sezonie: 1 liga h2H, 1 liga roto wężykiem, 1 liga roto na e-nba (o tylu wiem), więc musiał wygrać i u nas! panie i panowie - DA @Dig!!! ukłony i zdradź nam czy jesteś człowiekiem czy logarytmem z basketball monster albo innego cuda fajna walka do końca o medale - ostatecznie to @MJ1 zabiera srebro a @fluber brąz. świetnie piął się w tabeli @bulls2006, za to szkoda, że mocno odpuścił @yblue z Mariners. ja znowu zbyt rozrzutnie z kasą, pod koniec zajebały mnie kontuzje, nawet nie mogłem dograć slotów a za rok może być tylko gorzej, bo mam salary już na starcie upierniczone nieudanymi inwestycjami długoterminowymi nie wiem czy MJ1 i @Benon utrzymują postanowienie odejścia, @bulek też już widzę tę ligę odpuścił, także być może to ostatnia tabela tego projektu bo z nowymi chętnymi coś ciężko było ostatnio..
×