Tablica liderów

Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 25.03.2019 we wszystkich miejscach

1. 1 punkt
    Kiedy kończy się ten matchup? W niedzielę czy jakoś dłużej? Ja zrobiłem sobie kilka lat przerwy od H2H, bo za bardzo denerwowały mnie te ciągłe kontuzje i odpoczywanie gwiazd w kluczowych meczach playoffs. Trzeba mieć sporo szczęścia i nie ma co z góry zakładać, którą kategorię się wygra, a którą przegra. Roto jest dużo bardziej sprawiedliwe, choć z pewnością nie dostarcza aż tylu emocji w końcówce sezonu.
  2. 1 punkt
    Swoją drogą widzieliście kiedyś coś takiego jak przypadkowe nie wstawienie graczy dające wygraną? Tak na spokojnie to kombinacja 6blk od duetu Lamb / Jokic + celowy faul głąbów z Knicks na Sweet Lou na 26s do końca przy -9 mnie zabiła. Wobec Hardena który zrobił sobie wolne od wymuszania fauli i Drummonda ze Starvinem którzy zrobili sobie wolne od blokowania musiałem na koniec liczyć na to że Kennard z Dre w drugiej połowie meczu z Warriors mnie uratują i pójdą chociaż w 2/2 z linii. Ale od czego są gracze Pistons jak nie od łamania serc swoim fanom? To złośliwe 1/1 w drugiej połowie najlepiej o tym świadczy. W konsekwencji to była chyba moja najbardziej łamiąca serce porażka w h2h ever i cały sezon starannego planowania strategii poszedł wpizdu. Gratulacje dla L.TM2 że umiał do maksimum wykorzystać te wszystkie małe okoliczności i wyszedł obronną ręką z tego szalonego matchupu. Tak szalonego że mimo agresywnego puntu % przez cały matchup mocno opierałem się na solidnym FG i na koniec goniłem FT w dość niebotycznej okolicy 84%. Wszystko nad głowie. Te 0,049% (0,00049) różnicy będzie mi się teraz śniło po nocach Przy okazji dodatkowe graty bo L.TM2 też jako jedyny mnie totalnie zlał w sezonie - tiebreakerem byłby nasz jedyny mecz kiedy rozniósł mnie 7-2. A teraz jeszcze był bez Dipo... Tak więc w szalony sposób, ale awans całkiem zasłużony. Będę za Ciebie mocno trzymał kciuki w finale przeciwko tej maszynie do robienia 6-3 Gerarda. Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
  3. 1 punkt
    no i ostatecznie to beniaminkowie Całkiem Dobry Zespół @piotrekm oraz Very Solid Play @madafaka8 zdobywają awans do 1ej ligi. świetnie zaczęliście sezon, potem bywało różnie ale potwierdziliście wysokie umiejętności managerskie. gratki! @szogo odbił sobie pecha z ćwierćfinału w starciu ze mną - tym razem on wygrał o 1 steala, podczas, gdy wczoraj na ławce zostawiłem 3 takie zagrania
  4. 1 punkt
    Gratulacje dla Ciebie, ten matchup był tak szalony że aż trudno mi mówić o poszczególnych niesamowitych rzeczach które się wydarzyły. Może tylko tyle że po tym jak po pierwszej połowie Pistons brakowało mi dwóch celnych FT do wygrania, już wiedziałem, po prostu wiedziałem, że albo oddadzą tylko jeden albo oddadzą 3 z czego ostatni niecelny. Skończyło się tym pierwszym. Powodzenia w Finale! PS. Ależ miałeś nosa nie wystawiając w piątek tych czterech graczy, zwłaszcza Harrella Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
  5. 1 punkt
    Niesamowite! O zwycięstwie zadecydował 1 osobisty! Paradoksalnie nie wystawienie 4 graczy okazało się decydujące - gdybym ich wystawił przegrałbym FT%. wooden dzięki za grę i powodzenia z Miami
  6. 1 punkt
    wooden śmieszne te Twoje narzekanie na brak szczęścia i to akurat w tygodniu, kiedy wszystkie Twoje gwiazdy grają znacznie powyżej oczekiwań D. Russel - rek. kariery 44 pkt na skuteczności ponad 50% (w sezonie 43%) Mitchell - 83 pkt w 3 meczach na skuteczności 50% (w sezonie 43%) Westbrook 42 pkt na skuteczności ponad 55% (w sezonie 43%) Harden - 88 pkt w 2 meczach Drum - 40 zb + 5 przechwytów Co do kontuzji, to nic nadzwyczajnego - zawsze są. Ja straciłem Oladipo i Warrena, których znacznie trudniej zastąpić, a teraz pewnie jeszcze mi Adebayo wypadnie. Szanse na zwycięstwo od początku oceniałem na 50% - do końca będzie na styku