Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Ogólny wątek organizacyjny I

Polecane posty

w tamtym roku chyba thrain byl komisarzem, nie bylo zadnych problemow, wiec jak bedzie chcial, to chyba najlepiej by bylo, zeby dalej sie tym zajmowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgłaszam chęć do grania w waszej lidze...gram od 4 lat na espn i od 3 na yahoo, aktywność gwarantowana! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równiez zgłaszam chęć wzięcia udziału w lidze h2h. Niewielkie, bo zaledwie 2-letnie doświadczenie w ligach yahoo,ale z niezłymi wynikami. Mam nadzieję napsuć wam trochę krwi w tym sezonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że zainteresowanie nowych spore :) Przy utrzymaniu tempa zgłoszeń na horyzoncie pojawia się otwarcie historycznej 4. ligi :) Zobaczymy jak się ułoży.

 

Mała korekta w zakresie zasad awansów i spadków: w lidze 2. zagra nie Tizz a wasyl7777. Wynika to z faktu, że wasyl7777 był pierwszym z 3. ligi, który nie załapał się na awans tradycyjną metodą. Tizz z kolei to zawodnik, który spadał z 2. ligi z najlepszym bilansem. Co ciekawe, wasyl7777 jeszcze nie potwierdził uczestnictwa więc możliwe, że Tizz da radę wybronić się w kwestii awansu - tak czy inaczej :) W myśl zasad (dyskusja w wątku 1. ligi z zeszłego roku - zapraszam do archiwum) tak wygląda metoda zapełniania dziur w składzie ligi. Oczywiście przy dalszych absencjach lecimy dalej przeplatanką wg w/w reguły. Postaram się wrzucić gdzieś oficjalny zapis by co roku nie zastanawiać się jak to powinno wyglądać.

 

Prośba by potwierdzone osoby wypowiadały się już w dedykowanych wątkach, zgłaszały preferencje co do terminu draftu itd. Nowe osoby - proszę o śledzenie sytuacji w 3. lidze. Decyduje oczywiście kolejność zgłoszeń przy czym dążymy do modelu, w którym 3. liga liczy tyle drużyn co dwie wyższe klasy rozgrywek (12). Reszta userów tworzy 4. ligę (pod warunkiem, że nie będzie to zbyt mała grupa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze by zrobic dwie trzecie ligi, awansuja po 2 najlepsze druzyny, a z drugiej ligi spadaja wszyscy co nie weszli do PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze się zastanowimy. Wkrótce ustalimy jakiś mniej czy bardziej wiążący deadline a po nim zaczniemy dyskusję nt. podziału 3. ligi. Podstawowy warunek to zebrać odpowiednią liczbę chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum i póki co to błądze jeszcze jak świnia w kukurydzy, więc będe wdzięczny za skierowanie mnie odpowiednim linkiem w miejsce, którego szukam.

interesuje mnie gra w lidze h2h ale niestety nie moge znaleźć na jakich ustawieniach gracie. konkretnie chodzi mi o waiver'ów i FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 liga ma juz swoja historie - powinna zostac w ksztalcie z poprzedniego sezonu (z uwzglednieniem awansow/spadkow z 2). Z pozostalych GM'ow stworzmy 2 4-te ligi i wspolnie zastanowmy sie nad zasadami promocji i ewentualnymi spadkami do 5-tej po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli dobrze liczę jesteś 35 osobą. Dla dopełnienia 3 pełnych, dwunastodrużynowych lig potrzebujemy jeszcze jednej osoby. Kolejne będą musiały zadbać o to by zebrać łącznie kolejną dwunastkę by mieć gwarancję gry.

 

Dalsza dyskusja i organizacja toczy się w tym wątku: viewtopic.php?f=16&t=146. Tam w pierwszy poscie tematu mamy bieżącą listę zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×