Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Rozgrywki - Grupa B 12.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Polecane posty

Ja mogę wziąć udział w ponownym drafcie, ale tylko w niedzielę jutro lub za tydzień. Każdy inny termin przez najbliższe 2 tygodnie mi nie pasuje. Co nie zmienia faktu, że sytuacja jest mocno żenująca, a komisarz powinien dostać jakiś międzynarodowy, dożywotni zakaz prowadzenia lig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego GMowie mieliby to tobic, skoro komisarz sie zobowiazal ze to wykona?

Bo komisz wyraznie zapowiedzial, ze trzeba bedzie czekac tydzien... czyli wystarczyla zwykla ciekawosc do wlasnego skladu czy porownania wlasnej druzyny do innych...

Ba! Sam napisales, ze potrzebujesz innych druzyn by ustalic czy Twoja jest najlepsza... gdybys tylko przeprowadzil taka analize przypadkowo bys zapisal wyniki...

 

Wilqu, nie żartujmy. Mi jak i pewnie całej reszcie po tych wszystkich przejściach na drafcie nawet do głowy nie przyszło, że coś takiego może się stać. Też nie rozumiem jak to możliwe, że nie ma tych plików na dysku...

Wcale nie zartuje... zwlaszcza po przejsciach na drafcie i po slowach "resetujemy wyniki" powinno sie chciec zapisac screena chociaz z wlasna druzyna... A ze screeny byly po kilka druzyn to przypadkowo kazdy mogl zapisac czesc draftu.

 

O ile tez nie rozumiem dlaczego komisz nie ma tego na dysku [program robi screena i bezposrednio przesyla na serwer?] o tyle wg mnie kilka innych osob tez powinno miec pliki ze swoja druzyna.

 

Co ironiczne to sam bylem o wlos od tego by zapisac Wasze wyniki... ale uznalem, ze dane z 20stki mi sie do niczego nie przydadza... ;-)

 

Dopisek: w wyjasnieniu opcji Yahoo jest taki kwiatek...

"Once the draft is reset all draft results, stats, and transactions will be permanently deleted.

- The commissioner will be emailed a copy of the draft results to use as a reference"

Tzn kopia mogla pojsc mailem? Moze niech komisz odkurzy skrzynke i jeszcze tam jest plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wyniki były wrzucone, kto mógł się spodziewać, że nagle przestaną działać linki?

Dla mnie sytuacja jest tragikomiczna...

Jeśli rzeczywiście lista została wysłana mailem to on już chyba nie miał prawa zniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, niech komisarz sprawdzi swojego maila - tego domyslnego na yahoo jak rownież ewentualne inne adresy, ktore byc może podwał na yahoo.

 

Ciekawe tez jak z tymi screenami? Bo jesli miales je choć raz na dysku i usunales, to i tak da radę to odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego GMowie mieliby to tobic, skoro komisarz sie zobowiazal ze to wykona?

Bo komisz wyraznie zapowiedzial, ze trzeba bedzie czekac tydzien... czyli wystarczyla zwykla ciekawosc do wlasnego skladu czy porownania wlasnej druzyny do innych...

Ba! Sam napisales, ze potrzebujesz innych druzyn by ustalic czy Twoja jest najlepsza... gdybys tylko przeprowadzil taka analize przypadkowo bys zapisal wyniki...

 

 

Wiem. Ale uznalem, ze zrobie to, gdy sklady beda juz wrzucone na yahoo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wilQ. Wyniki są na mailu z Yahoo. Przynajmniej unikniemy chociaż jednego zamieszania.

 

Dla pozostałych ludzi polecam zapoznanie się z zasadą działania ScreenShootera.

 

Start FA jutro o godzinie 22:00. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zostały wprowadzone, możecie zapoznać się z rynkiem wolnych agentów. Przypominam: start FA o 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki zostały wprowadzone, możecie zapoznać się z rynkiem wolnych agentów. Przypominam: start FA o 22:00.

Jakie wyniki? Bo ja wciąż nie mogę zobaczyć swojego składu ani nikogo innego. Mam czekać do 22;00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyniki? Bo ja wciąż nie mogę zobaczyć swojego składu ani nikogo innego. Mam czekać do 22;00?

Jak wejdziesz na stronę swojej drużyny to kliknij żeby pokazało Ci następny dzień (Mon, Oct 21) i wtedy zobaczysz swój skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie wchodziłem tutaj przez ostatnie 3 dni, niezły chaos się zrobił. Parę osób nieźle poniosło w swoich wypowiedziach.

Nie wiem czemu, ale ja nie mogę zobaczyć swojej ekipy (i niech nikt nie mówi, o przejściu na kolejny dzień, nie mogę przejść na 21,22 itd, gdyż nie mam możliwości zmian w rosterze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym bardzo wdzięczy jakby ktoś napisał jak sciągać FA najlepiej ze szczegółami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrwa, nie ma wolnych agentów, bo komisarz wszystkich wypierdzielił na waivera. Idę zaparzyć ziółka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ustawień nie da się zmienić i wszyscy zawodnicy z listy dostępnych są waiverami do 23.10. Dotychczasowy komisarz stracił posadę, obecnie komisarzem jest Thrain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale waivery to akurat chyba nie jest wina komisarza tylko yahoo domyslnie po wprowadzeniu wynikow draftu wszystkich pozostalych traktuje jako waiverow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki tu jest burdel ze nie chce mi sie grac w tych "mistrzostwach polski" znacie moze jeszcze jakies polskie ligi ktore nie wystartowaly a do ktorych jest nabor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki tu jest burdel ze nie chce mi sie grac w tych "mistrzostwach polski" znacie moze jeszcze jakies polskie ligi ktore nie wystartowaly a do ktorych jest nabor?

 

ja tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ogarnijcie się. Była burza ale już po burzy i można skupić się na rozgrywkach. Winowajcy nie ma już w tym gronie - popełnił dziecinne błędy i aż dziw bierze, że przydarzyło się to doświadczonemu graczowi. Organizacja takich rozgrywek nie jest prosta, trochę wyrozumiałości nam się należy.

 

Jest też druga strona medalu. Na sznurówce dbamy o rzetelnych i sumiennych graczy. To, że komisarz dał plamę nie oznacza, że i Wy możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Poprzedni komisarz przekazał mi na yahoo obowiązki komisarza. Mam nadzieje, że te "przygody " nie spowodują zniechęcenia wśród was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie tym, co się stanie za chwilę na yahoo. Za wszystko możecie podziękować poprzedniemu komisarzowi. Spróbuję to ja najszybciej opanować z Thrainem, na tyle na ile pozwoli nam na to środek nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zauważyliście, ze poprzedni komisarz ustawił, że możecie zmieniać skład raz w tygodniu - w niedzielę. Niestety trzeba było zresetować draft. Z tego powodu wyniki z pierwszego dnia nie będą się liczyć. Ustawienie liczby meczów zostało zmienione na 81. Przy liczeniu wyników do finałów, Wasze wyniki będą mnożone przez 82/81. Od tego momentu możecie już ustawiać składy na jutro bez zbędnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×