Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Polecane posty

Czas na podsumowanie draftu.

 

Ze swojej drużyny jestem bardzo zadowolony. Myślałem, że przy tej ilości uczestników sięgniemy po większe dno tabel zawodników, ale jest całkiem znośnie :) Mam nadmiar PF/C - jeśli ktoś potrzebuje takiego kolesia, zapraszam do składania ofert. Najlepsi dla mnie będą combo guards (PG/SG).

 

Moja strategia jest dość czytelna. Idę "big" :) Cel to ustrzelić kategorie REB, PTS, FG%, TO i BLK w każdym meczu...aż do finału ;) Dziś analizować będę inne składy pod tym kątem, ale jeśli ktoś również wybrał podobną strategię (Chicken?) to niech się zgłasza. Porównamy się na tym polu ;)

 

Mój skład:

1.  	(9)  	Al Jefferson  	PF,C
2. 	(24) 	Carlos Boozer 	PF,C
3. 	(41) 	Emeka Okafor 	PF,C
4. 	(56) 	Monta Ellis 	PG,SG
5. 	(73) 	Richard Jefferson 	SF
6. 	(88) 	Marvin Williams 	SF,PF
7. 	(105) 	Ronnie Brewer 	SG,SF
8. 	(120) 	Rashad McCants 	SG,SF
9. 	(137) 	Udonis Haslem 	PF
10. 	(152) 	Marc Gasol 	C
11. 	(169) 	Etan Thomas 	PF,C
12. 	(184) 	Andrea Bargnani 	PF,C
13. 	(201) 	Kyle Lowry 	PG,SG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się kształtuje moja wspaniała drużyna:

 

PG Kirk Hinrich (Chi - PG,SG)

SG Peja Stojakovic (NO - SG,SF)

G Ben Gordon (Chi - SG)

SF Antawn Jamison (Was - SF,PF)

PF Amare Stoudemire (Pho - PF,C)

F Andrei Kirilenko (Uta - SF,PF)

C Andrew Bynum (LAL - C)

Util Rafer Alston (Hou - PG)

BN James Posey (NO - SG,SF)

BN Andray Blatche (Was - PF,C)

BN Derek Fisher (LAL - PG)

BN James Jones (Mia - SF)

BN Brendan Haywood (Was - C)

 

W sumie jestem zadowolony, myślałem (tak jak nasz Penetrator) że przy tylu uczestnikach draft skończy się na 3-4 rundzie, gdzie później będziemy sięgać po głębokie rezerwy. Jednak można było powalczyć. Po pierwszych dwóch tygodniach trochę sie wyjaśni i pewnie jak zawsze wprowadzę jakieś korekty kadrowe. Tymczasem powodzenia wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Panie?), przepraszam, że nie było mnie na drafcie. Net został mi odcięty i na ostatnią chwilę nie byłem w stanie dostać się do jakiegoś łącza. Ja sam najbardziej cierpię, bo uwielbiam drafty! Ale...

 

Naprawdę jestem zaskoczony, jak ciekawy skład wybrał mi komputer. Zawsze chodziło mi po głowie, że skoro od paru lat tak sobie mi idzie z draftami, to może zostawić to losowi? Oczywiście nadal to z automatu, więc mam dziurę na C i PG. Przypadkiem wyszedł mi skład pod ciekawą strategię, zupełnie odwrotną niż Cieglo. W zeszłym sezonie też właśnie myślałem o tym, żeby się skupiać na konkretnych statach. Najpierw może mój skład, z draftu, już nieaktualny zresztą.

 

1. Shawn Marion - niżej niż ranking, sam nie wiem, czy bym go wziął, trochę ?, ale jednak chyba był zaniżony, nadal będzie miał dużo różnych stat i raczej będzie więcej zbierał i rzucał niż w Phoenix, za to więcej TO

2. Chauncey Billups - też nie wiem, czy sam bym wybrał :), bo coś mi się wydaje, że Stuckey zacznie szaleć w tym sezonie już

3. Rasheed Wallace - tego bym brał, pod nowym coachem ma grać bliżej kosza, więcej rzucać i zbierać

4. Mike Dunleavy - jak patrzę, kto szedł przed nim, to muszę podziękować automatowi i cieszy mnie tak nisko, dużo puntków, dobry FG%, dwie trójki i 5REB

5. Ray Allen - 2,5 trójki i 90FT% - trochę niedoceniony tutaj, to wysokiej klasy gracz h2h, mocno pcha dwie kategorie

6. Jason Terry - raczej będzie grał mniej niż rok temu, ale czasem może wyskoczyć z meczami po 20 parę punktów, średni wybór chyba jednak

7. Anthony Parker - stary, ale jary, rok temu jeden z fundamentów mojej drużyny, też pewnie zjedzie z formą

8. Jamario Moon - też nisko, cieszy mnie ten wybór, polepsza znacząco te mniej efektowne staty, cenny gracz h2h

9. Drew Gooden - cenne źródło zbiórek, których nie mam praktycznie w ogóle, dlatego fajnie, że wszedł tak nisko ktoś kto ma ich sporo

10. Spencer Hawes - super wybór, jeśli w sezonie będzie grał chociaż w 2/3 tak jak w pre season to jest duuuży steal

11. Daniel Gibson - chyba do wywalenia, trzeba zobaczyć, jak się zacznie sezon, z Mo raczej nie pogra

12. Steve Blake - już nie ma go w składzie, w Portland też się robi tłok

13. Chris Quinn - może nawet wyjdzie w S5 w Miami, ale nie za bardzo w niego wierzę

 

Dwóch ostatnich już wymieniłem na Thadeusa Younga, którego już ktoś wywalił. Błąd, Tadeusz będzie wychodził w S5 obok Branda, nauczył się rzucać za 3, dobrze zbiera i przechwytuje piłki. Poza tym czynnik drugiego sezonu - gracze robią największe postępy wtedy, warto mieć takich w składzie, małe ryzyko, duża ewentualna premia. Na drugie miejsce wszedł Nesterovic, bo nie mam C. Może będzie grał więcej w Indianie, ale raczej szukam kogoś na to miejsce.

 

Jaka mi zatem wyszła strategia... :). Będę potęgą w... FT%! Billups, Allen, Dunleavy już mi to gwarantują. Do tego mało strat (nie mam PG) i dużo trójek (za dużo SG). Całkiem nieźle z BLK, jak na brak C i w porządku ze STL. Nie za bardzo ma kto zbierać i zdobywać punkty. Trochę śmiesznie. Rok temu cały skład prawie wymieniłem w sezonie, teraz też się zapowiada intensywna budowa.

 

Trade'y? Bardzo chętnie, potrzebuję PF/C, który ma dużo zbiórek i BLK. Mogę oddać każdego gracza, nie przywiązuję się za bardzo. Otwarty jetem na trade'a na wysokim szczeblu. Polecam się ludziom, którym brakuje trójek i FT%, najchętniej oddam jednego SG, bo mam ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a oto mój team

 

PG Jamal Crawford (NY - PG,SG)

SG Jason Richardson (Cha - SG,SF)

G Manu Ginobili (SA - SG)

SF LeBron James (Cle - SF)

PF Pau Gasol (LAL - PF,C)

F Lamar Odom (LAL - SF,PF)

C Zydrunas Ilgauskas (Cle - C)

Util Nick Collison (OKC - PF,C)

BN Nate Robinson (NY - PG,SG)

BN Jerryd Bayless (Por - PG)

BN Russell Westbrook (OKC - PG)

BN Vladimir Radmanovic (LAL - PF)

BN Bonzi Wells (NO - SG)

 

jeden PG za dużo wyszedł, ale chyba poczekam na początek sezonu

no i zagadka z Manu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepe, wyrzucenie Younga i zastąpienie go Wellsem to skrajny debilizm. Miałeś dobry pick i go odpuściłeś.

 

Mój team:

PG Jose Calderon (Tor - PG)

Znakomity PG, który teraz będzie niekwestionowanym liderem Raptors. Sttsy w granicach 14 pkt i 10 ast niewykluczone. Do tego świetna skuteczność. Wziąłem go nad Nashem, co pokazuje, jak wiele nadziei w nim pokładam.

SG Kevin Durant (OKC - SG,SF)

W drugim sezonie powinien eksplodować. Jest cholernie wszechstronny. Jeśli będzie miał dobry fg%, to zostanie jednym z koni pociągowych mojej ekipy.

G John Salmons (Sac - SG,SF)

Watch out. Kiedy w zeszłym sezonie grał w S5 pod nieobecność Artesta, notował świetne statsy. Teraz z miejsca przejmuje rolę startera. Liczę na wiele.

SF Caron Butler (Was - SF)

Pan wszechstronny. I to niezależnie od tego, czy\kiedy wróci Arenas. Nie spodziewam się gorszego sezonu niż rok temu. Znaczy się będzie jednym z moich liderów.

PF Michael Beasley (Mia - SF,PF)

Na razie wchodzi w Heat z ławki, ale już notował double-double. Jestem pewien, że ostro zawalczy o ROY i w ciągu sezonu nawidzi pierwszą piątkę Miami.

F Kevin Love (Min - PF,C)

Ponoć jeden z najbardziej gotowych do gry w NBA debiutantów. Będzie grał w pierwszej piątce Minny, więc 15-8 nie jest nierealne.

C Chris Kaman (LAC - C)

Krzysiek będzie trochę słabszy niż w zeszłym sezonie (Camby...), ale pod warunkiem braku kontuzji to jeden z najlepszych stricte centrów w NBA.

Util Gilbert Arenas (Was - PG)

Znak zapytania. Ktośtam mnie lolował w drafcie po tym wyborze, ale może się zdziwić. Potrzebuję Agenta Zero na play-off naszej fantasy ligi. Ale liczę, że zagra już w styczniu.

BN Rudy Fernandez (Por - PG,SG)

W Portland jest niezłe zamieszanie, trudno zgadywać, jaka będzie rotacja. Jednak w związku z tym, że wypadł po kontuzji Webster, szanse Rudy'ego na stałe miejsce w składzie (nawet w s5) rosną. A jak już się tam zadomowi, to nie odpuści. Kolejny z moich rookies.

BN Stephon Marbury (NY - PG)

Małe ryzyko, duży potencjał. Duhon nie jest graczem D'Antoniego. Marbury jest. Jeśli dostanie 25 minut w meczu, to już będzie oznaczać dobry pick z mojej strony.

BN Jeff Foster (Ind - PF,C)

Liczę na ok. 10 zbiórek w meczu. Więcej od tego pana nie oczekuję;)

BN Sean May (Cha - PF)

Ma szanse na grę w pierwszej piątce Bobcats. Jeśli będzie zdrowy, to może to być dla niego przełomowy sezon.

BN Ryan Anderson (NJ - PF,C)

Już się go pozbyłem kosztem innego debiutanta, Jasona Thompsona z Kings. Doszedłem do wniosku, że ten drugi ma większe szanse na zamieszanie w lidze. No i mniejszą konkurencję w składzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Billy: ja mam nadmiar PF/C. Co prawda jest kilku, do których się przywiązałem, ale są i tacy, których mogę oddać. Czekam na propozycje, sam w tej chwili nie mam czasu by zerknąć na Twój skład (zrobię to jutro).

 

GRB: myślę, że z doborem słownictwa u Ciebie krucho. Nagrody za bycie wrednym nie przewidziano...Więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (14) Deron Williams PG

2. (19) Yao Ming C

3. (46) Zach Randolph PF

4. (51) Michael Redd SG,SF

5. (78) Al Horford PF,C

6. (83) Derrick Rose PG

7. (110) Ricky Davis SG,SF

8. (115) Louis Williams PG,SG

9. (142) Kendrick Perkins C

10. (147) Rodney Stuckey PG,SG

11. (174) Morris Peterson SG,SF

12. (179) Jason Kapono SG,SF

13. (206) Sean Williams PF,C

 

srednio zadowolony jestem z tego draftu, napewno moglo byc troche lepiej ;p jakiejs konkretniej taktyki na ten draft nie mialem, zreszta jestem rookie i dopiero w trakcie sezonu bede ogarnial to cale h2h ;p pierwszych 2 pickow nie ma co kometowac, jesli tylko Yao bedzie zdrowy dadza mi obaj sporo pkt :) byc moze za wczesnie wzialem Zacha, ktos tam sie chyba z tego smial, ale naprawde nie ma z czego: w tym sezonie wg mnie, i nie tylko, regularna gra na poziomie 20-10 jest spokojnie w jego zasiegu. nr 4- tutaj mam najwieksze watpliwosci, czas pokaze czy to byl dobry pick i jak wplynie na jego gre przyjscie Jeffersona. Hotford w tym sezonie wskoczy poziom wyzej ze swoja gra- jeszcze wiecej zbiorek i, mam taka nadzieje, punktow. zastanawialem sie tutaj nad Beasleyem, zobaczymy czy podjalem dobra decyzje. Rose- wyglada na to ze sezon rozpocznie jako starter, obok Kirka Hinricha, ale poza tym nie bardzo wiadomo czego sie po nim spodziewac. moze zgrac swietny sezon, zgarniajac nagrode dla debiutanta roku, ale moze tez... tego wole sobie nie wyobrazac ;p

mam nadzieje ze w LAC Ricky bedzie odgrywal wazna role, inaczej moj pick okaze sie nie porozumieniem. licze na znacza poprawe sredniej pkt. z siodemka wzialem Lou, pewnie za wczesnie, ale bardzo chcialem go miec w druzynie. do s5 w tym sezonie raczej nie wskoczy, Young (jego tez chcialem, nie wyszlo ;p) jest poprostu za dobry by siedziec na lawie i w tym sezonie to udowodni, w koncu grajac na swojej normalnej pozycji. zreszta Williams i tak woli grac jako jedynka. ale mimo wszystko mam cicha nadzieje na jego przeblyski, takie jak w meczu z Blazers na poczatku roku. Perkinsa wzialem, bo wczesniej poszli ci ktorych chcialem, a potrzebowalem jakiegos C. Stuckey... moze byc niespodzianka w tym sezonie, warto go miec. 3 ostatnie rundy troche olalem, niestety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobe Bryant

Rudy Gay

Joe Johnson

Greg Oden

Devin Harris

Charlie Villanueva

Nene Hilario

Mike Conley

Jeff Green

Antonio Daniels

Ronny Turiaf

Gerald Green

Brandon Bass

 

Ja za swojego składu nie jestem zadowolony. Póki co, to chyba mój najgorszy draft w tym sezonie. Pozostaje mi jedynie liczyć na to, że może jednak nie będzie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Util Gilbert Arenas (Was - PG)

Znak zapytania. Ktośtam mnie lolował w drafcie po tym wyborze, ale może się zdziwić. Potrzebuję Agenta Zero na play-off naszej fantasy ligi. Ale liczę, że zagra już w styczniu.

 

Ten kto lolował może nie rozumieć, że w h2h chodzi o to, żeby wygrać w playoff. Oczywiście najpierw trzeba się tam dostać :). Ale mieć takiego gracza na drugą połowę sezonu (gdyby był zdrowy to by był w top10), to skarb. Tak było w zeszłym roku z Wade'em. Wziąłem... no i była klapa. Ale tutaj będzie raczej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (10) Josh Smith SF,PF

2. (23) Tim Duncan PF,C

3. (42) Andrew Bogut C

4. (55) LaMarcus Aldridge PF,C

5. (74) O.J. Mayo PG,SG

6. (87) T.J. Ford PG

7. (106) Rajon Rondo PG

8. (119) Tayshaun Prince SF

9. (138) Chris Wilcox PF,C

10. (151) Luke Ridnour PG

11. (170) Linas Kleiza SG,SF

12. (183) Martell Webster SG,SF

13. (202) Darius Miles SF

 

Rozpocząłem draft z taktyką podobną do Cieglo, czyli bloki, zbiórki, mało strat. Pierwsze 4 picki mi się podobają a potem straciłem koncepcję i koniec końców mam takie niewiadomo co. Zobaczymy jak to będzie.

 

Ponadto zadowolony jestem z wyboru Kleizy i Milesa, jak na tak późne picki zawodnicy całkiem fajni. Oczywiście liczę na to że Miles da radę, Webster nie da się wygryźć z rotacji, Ridnour będzie podstawowym PG, Ford się nie połamie a Mayo wygra ROTY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pepe, wyrzucenie Younga i zastąpienie go Wellsem to skrajny debilizm.

wuj Ci do tego

i waż słowa chłopaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Levy, trochę źle ustawiłeś draft. Nieparzysta liczba zawodników spowodowała, że wybierający z takimi numerami jak 16 (ja) i 15 (Graba) w ostatniej kolejce wybierali ostatni, a powinni wybierać pierwsi, żeby był fair. Rozumiesz? Skoro w pierwszej rundzie miałem ostatni numer to w rundzie ostatniej powinienem mieć pierwszy. No, ale nic, to nie powinno mieć wielkiego wpływu na wyniki. Tak tylko mówie, żebyś wiedział na przyszłość. Ja sam się dopiero zorientowałem pod koniec draftu.

 

A oto i mój "super" skład:

1. (16) Danny Granger SG,SF

2. (17) Chris Bosh PF,C

3. (48) Tony Parker PG

4. (49) Corey Maggette SG,SF

5. (80) Luol Deng SG,SF

6. (81) Randy Foye PG,SG

7. (112) Ryan Gomes SF,PF

8. (113) Joakim Noah PF,C

9. (144) Jordan Farmar PG,SG

10. (145) Yi Jianlian PF

11. (176) Amir Johnson SF,PF

12. (177) Anderson Varejao PF,C

13. (208) Eric Gordon SG

 

W sumie to jestem zadowolony. Mam kilku pewniaków, którzy zapewnią dobrą produkcję: Granger, Bosh, Parker, Maggette i kilku zawodników, którzy w tym sezonie będą lepsi niż zwykle: Deng, Foye i Noah. A reszta to wielka zagadka :) Prawda jest taka, że kontuzje w trakcie sezonu mogą wypaczyć każdy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wuj Ci do tego

i waż słowa chłopaczku

 

Hehe. "Chłopaczek" będzie się śmiał ostatni. Najgorsza decyzja, jaką póki co w tym sezonie widziałem w jakiejkolwiek z moich lig :E Może Gasola jeszcze wyrzucisz, Mikki Moore jest wolny :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieparzysta liczba zawodników spowodowała, że wybierający z takimi numerami jak 16 (ja) i 15 (Graba) w ostatniej kolejce wybierali ostatni, a powinni wybierać pierwsi, żeby był fair

Wiesz, nawet nie myślałem o tym przed draftem. Ilość zawodników skopiowałem z poprzedniego roku, wzrosła ilość uczestników. Nawet nie przyszło mi do głowy, by analizować to pod tym kątem. Musisz przyznać, że na podobnej jakości picki szansę miał każdy w lidze - równie dobrze mogłeś skończyć z 1. numerem a wtedy pewnie miałbyś zupełnie inne postrzeganie sprawy :)

 

GRB: co do posunięcia peepe to zgadzam się, że średnio fortunne. Sam przyznam, że mocno zdziwiłem się Youngiem na FA. Jedyny powód, dla którego nie mam go teraz w składzie (a miałbym bez wątpienia bo wyczaiłem perełkę na rynku błyskawicznie :) ) to fakt, że nie znalazłem zawodnika, którego chciałbym ze swojego składu - bez naruszenia swojej strategii - wyrzucić. To jedno. Drugie to sposób w jaki to zakomunikowałeś. Bardzo nieelegancko. Wstyd.

 

A co do składów, oto moje oceny picków:

- Al Jefferson - nagroda pocieszenia po stracie Dwighta, którego zawinął mi ktoś chyba pick wcześniej (Pogromcy?). Al jest solidny - na punkty, zbiórki i solidny procent można liczyć jak na szwajcarski bank. Nie blokuje tak jak bym sobie tego życzył, ale i tak jest całkiem nieźle,

- Carlos Boozer - jak wyżej - regularne double double i kolejna cegiełka do realizacji założonej strategii (źle z blokami, niestety),

- Emeka Okafor - są obawy co do zdrowia i równości formy. Ale jeśli Emeka będzie takim potworem jakim był przed kontuzją dwa lata temu (11 bloków w meczu!!!) to będzie genialny wybór jak na trójeczkę,

- Monta Ellis - moim zdaniem można zaryzykować stwierdzenie, że to steal jak na 4 rundę. Pamiętajmy, że to liga h2h i liczy się PO - dużo osób o tym chyba zapomniało o czym świadczy średnia pozycja z jaką go wybierano (sto któryś?!?). Przez 30 meczów będzie brakowało mi (głównie) jego punktów i skuteczności. Wystarczy mi jeśli po powrocie utrzyma formę sprzed roku. Mam jednak nadzieję, że to jednak on a nie Magette będzie pierwszą opcją Warriors w ataku :) Do tego Monta odwołuje się od "wyroku" ;).

 

Przyznacie, ciekawa czwóreczka :) Wbrew moim oczekiwaniom, niżej wcale nie jest dużo gorzej :)

 

- Richard Jefferson - koleś miał chyba sezon życia w zeszłym roku. Co prawda wypadło mi z głowy, że Redd w dalszym ciągu będzie miał w Milwaukee mocną pozycję, ale swoje dwadzieścia parę pkt. rzucać Jeff powinien. Chyba nie planowałem SF grającego w tym stylu, ale widząc, że jest do wzięcia długo się nie zastanawiałem :),

- Marvin Williams - myślę, że w tym sezonie Marvin ma jeszcze większą szansę rozkwitnąć w składzie Atlanty. Już w zeszłym sezonie grał dość równo i efektywnie. Bardzo solidny wybór i - jak widziałem po reakcji na czacie draftowym - pożądany koleś i dla innych :),

- Ronnie Brewer - pamiętam go po dobrym starcie w zeszłym sezonie. To mi w zasadzie wystarczyło - wiedziałem, że jego mocna strona to kilkanaście pkt na mecz oraz przechwyty. Liczę na marginalizację Kirilenki, czego beneficjentem będzie Brewer :),

- Rashad McCants - ponoć kontrowersyjny wybór, z czym niekoniecznie się zgadzam. McCants - nawet wchodząc jako 6th man - potrafi być efektywny. Chodzi oczywiście głównie o pkt.i myślę, że mimo wszystko nie powinien wiele stracić po przyjściu Millera. Jak pokazują mecze przedsezonowe - jest dobrze. Jeśli utrzyma ceferki z tamtego sezonu to ten pick to steal, bez wątpienia,

- Udonis Haslem - boję się o jego zdrowie. Nie ukrywam, że zależy mi na tym by zbierał te 8-9 piłek na mecz. Ciekawe jest także to, jak poradzi sobie na centrze. Może być różnie, ale pozytywna wiadomość jest taka, że na minuty narzekać nie powinien,

- Marc Gasol - w planach miałem i jego i Fernandeza z Portland. Nie udało się z tym drugim więc nie czekałem już dłużej na Marca. Koleś ponoć ma małe szanse by powtórzyć liczby brata, ale w dalszym ciągu powinien wystarczyć na te 13/8 (szczególnie jeśli chodzi o zbiórki to raczej pewniak), wysoki procent z gry oraz 1,5 bloku na mecz. Kto wie, być może to nawet kandydat do ROTY? Zobaczymy, minut nie powinno brakować,

- Etan Thomas - koleś wraca po operacji serca i w meczach przedsezonowych wykręca pozytywne statsy, które idealnie wprowadzają go do mojej strategii na ten sezon. Rzuci kilka pkt., zablokuje niekiedy 2-3 piłki, zbierze dwucyfrowo. Nie wiem jak z jego formą, ale pozytywnym newsem jest na pewno kuku Haywooda :),

- Andrea Bargnani - aż trudno uwierzyć, że ten koleś poszedł z 12. (!!!!!) pickiem. Myślę, że jest warty więcej. Co prawda jego profil nie pasuje mi zbytnio (wysoki, który rzuca trójki - na pewno jest zniewieściały ;) ), ale jeśli wreszcie stanie na wysokości zadania i zagra na miarę oczekiwań, talentu i 1. picku w drafcie to będę bardzo zadowolony, Martwi mnie głównie jego FG%. Mam nadzieję, że ostatnie dwa sezony to wypadek przy pracy i w 3. wreszcie pokaże w pełni na co go stać,

- Kyle Lowry - wszechstronny koleś i za to go lubię. Ale powód jego wybrania jest bardziej praktyczny - do tego momentu nie miałem w składzie prawdziwego PG. Dodatkowo, Kyle jest jednym z tylko dwóch zawodników z PG eligibility w moim składzie. Nieco mało, ale przy założeniu, że AST całkowicie olewam, może nie będzie to tak bardzo bolesne. Lowryego stać na wyniki nawet w okolicach triple double, ale tylko pod warunkiem, że dostanie odpowiednią ilość minut. Ponoć szanse na S5 ma zaskakująco duże :) .

 

Ufff.

 

Co do ewentualnych transferów: nie jestem specjalnie przywiązany do następujących panów - R. Jefferson, McCants, Haslem, Bargnani. Nie ukrywam, że interesują mnie zawodnicy, którzy dostarczą mi solidnych porcji BLK, REB, STL, ze szczególnym naciskiem na pierwszą z kategorii. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pokaże co upolowałem:

 

Jason Kidd PG

Allen Iverson SG

Grant Hill G

Tracy McGrady SF

Joe Smith PF

Josh Howard F

Tyson Chandler C

 

Shaquille O'Neal Util

Kurt Thomas BN

Ben Wallace BN

Travis Outlaw BN

Michael Finley BN

Marko Jaric BN

 

Jako że moja przygoda z NBA skończyła się jakieś 5, 6 lat temu to i taki sład - głownie gracze - weterani.

Tutaj też jestem świerzutki, więc będzie to sezon nauki. A jej podobno nigdy dość.

Są tutaj wprawdzie gracze co pozjadali wszystkie rozumy ale Pan Bóg wszystkim różnym i dziwnym istotom pozwala żyć na tym naszym padole.

 

Pepe, wyrzucenie Younga i zastąpienie go Wellsem to skrajny debilizm.

Być moż GRB jest dobry w te klocki.

Być może GRB zna bardzo dobrze graczy NBA.

Być może GRB zajdzie wysoko albo wygra tę ligę.

Ale na pewno jest kimś kogo nie można szanować.

Takiej buty, pychy i skrajnego chamstwa już dawno nie widziałem.

Mimo to powodzenia GRB, bo aż strach pomyśleć co będzie jak nie wejdziesz do Off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pepe, jeśli jesteś w stanie udowodnić mi, że zastąpienie Younga Wellsem to nie głupota, to czekam.

ja Ci nic nie musze udowadniać, robię co chcę z moim składem, możesz powiedzieć że to wg Ciebie błąd, tego Ci nikt nie broni, ale nie wyjeżdżaj mi tu od debili, bo tym udowadniasz kto tu jest dzieckiem

to jest człowieku gra, jeszcze dobrze nie zaczęliśmy a Ty mi z takim epitetem, do kumpla możesz sobie tak pieprzyć, nie do mnie... jeśli Twoją miarą tego czy ktoś ma jaja jest wyzywanie ludzi w Internecie to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można robić z klasą, kłócić się - nade wszystko. W internecie też warto mieć klasę, mimo, że jesteśmy anonimowi. Od lat w sieci spotykam różnych kozaków, którzy bluzgają na lewo i prawo - wiem, że jakby mieli spojrzeć komuś w oczy i powiedzieć to samo, zrobiliby się czerwoni i spuścili wzrok.

Więc... naprawdę miłą, kameralną ekipę tutaj mamy, skupmy się na grze. Każdy popełnia błędy, każdy się uczy, nie oznacza to od razu, że jest głupi. Najważniejsze żebyśmy się bawili wszyscy, do tego z klasą, no i lepiej się jednak skupić na byciu krytycznym wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdykam chwile nie bylem na sznurowadle a tu prawie jak na pudelku... dajta se pokoj Pany

 

moj sklad:

PG Chris Paul (NO - PG) - znowu mialem pierwszy wybor w drafcie i wydaje mi sie ze zrobienie tego co wiekszosc w tym wypadku jest zrozumiala..;

SG Mike Miller (Min - SG,SF) - po przenosinach no Wilkow powinien wrocic do swoich statow sprzed paru lat (wiecej pkt, wiecej 3ek).. w nadziei ze zabierze go z Minestoty lepszy klub;

G Chris Duhon (NY - PG) - nie zgadzam sie ze ten kolo nie pasuje D'Antoniemu - jest bardziej rozgrywajacym niz strzelcem i w sezonie wg mnie sensowniej prowadzilby gre niz Stephon, ktory swoim zwyczajem zacznie hapac i sie znowu obrazi na caly swiat; to ciagle mlody kolo - licze na niespodzianke;

SF Carmelo Anthony (Den - SF) - co tu gadac - maszynka fantasy - mam nadzieje ze sie nie posypie;

PF Ron Artest (Hou - SF,PF) - cos mi mowi ze w Houston bedzie mu dobrze - a wtedy i jego staty beda ciekawe - dlugo sie wahalem w trakcie draftu - pozniej zalowalem ze nie wzialem jakiegos dobrego centra, np Emeki

F David Lee (NY - PF,C) - licze na dobra gre bialasa w nowych Knicksach, nie powiem; choc to calkiem nie gracz w moim stylu..

C Troy Murphy (Ind - PF,C) - kolejny gracz nie z mojej bajki - ale swoje powienien narzucac i nazbierac; ale brak blokow nazbyt widoczny jak na podstawowego C;

Util Hakim Warrick (Mem - SF,PF) - w zeszlym sezonie mial juz przeblyski nieprzecietnego talentu, mam nadzieje ze wskoczy do starting 5 i ugrywac bedzie swoje;

BN Paul Millsap (Uta - PF,C) - tego pana akurat fanem jestem i szkoda mi ze sie marnuje w Utah - jakis trade w trakcie sezonu w realu mile widziany;

BN Brook Lopez (NJ - PF,C) - zgadzam sie z jakimis znawcami, ze to moze byc maly Duncanik.. no ale zobaczymy - moj kandydat na perelke nr 1;

BN DeShawn Stevenson (Was - SG) - pare trojek, pare punktow pod nieobecnosc Arenasa, typowy rezerwowy; pewnie go pozegnam w trakcie sezonu;

BN Larry Hughes (Chi - PG,SG) - licze ze sie obudzi i pokaze mlodzieniaszkom ze cos jeszcze potrafi;

BN D.J. Augustin (Cha - PG) - najlepszy rozgrywajacy (ponoc NCAA); licze ze wygryzie z pierwszej piatki Feltona i bedzie jedna z perelek ligi - dlatego wywalilem malo chyba w tym roku przydatnego Kellene

 

najciekawiej "na papierze" wg mnie wygladaja - 5, Chrzeszczyrzeworzyce i Chicken - ale jak wiadomo wszystko bedzie zalezalo od awaryjosci naszych wybrancow. kurde bele juz sie nie moge doczekac gierek - ojej i na poczatku mam tego brutala Grabe.. ojej ojej ide do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty "średnio" merytoryczne wyrzuciłem. Mam nadzieję, że darujecie sobie tego typu dyskusje na forum, nie po to zostało powołane. Jeśli chcecie sobie nawrzucać - wykorzystajcie pw. Regulaminu jako takiego w tym momencie nie stosujemy. Pomyślimy nad tym kiedy liczba userów sięgnie 1000 ;)

 

Co do incydentu - zupełnie niepotrzebny. Oczywiście sprowokował wszystko GRB. Proponuję ignorować zaczepki - na forum jest kilku innych userów, którzy inaczej podchodzą do tematu. Piszcie dla nich.

 

Gooz: match-upy pewnie się jeszcze zmienią do rozgrywek. Zostało nam jakieś niecałe 2 tygodnie i to co widnieje na stronie chyba zmienia się co tydzień.

 

Co do składów, najbardziej podoba mi się paka Rosomaków. Nie obraźcie się, ale całej reszcie zawsze czegoś brakuje - jak mocny trzon to ławka padaka :) Wiem, że wszystko zweryfikuje sezon a skillsy przysłonią kontuzje - mam tylko nadzieję, że mój team ominą ;)

 

Nie pamiętam z jakim pickiem wziąłeś Duhona, ale to małe nieporozumienie (a wydaje mi się, że to było stosunkowo wysoko). Do tego Larry Hughes :D Koleś od kilku sezonów konsekwentnie udowadnia, że jest daremny. Trzeci sezon dodaję go do listy graczy wykluczonych z draftu, a jednak znajduje się ktoś kto go bierze :) Oczywiście, mam nadzieję, że i w tym sezonie się nie przełamie.

 

Nalesnick: teraz merytorycznie. Myślę, że jak na takie zaległości, skład masz nienajgorszy. Oczywiście nic nigdy nie wiadomo, to co na papierze niekoniecznie przekłada się na pozycję w lidze. Pozostają Ci transfery i szukanie ciekawych ludzi na liście Free Agents. 3 sezony temu miałem podoby w wymowie skład - ja też wtedy byłem po kilkuletnim rozbracie z NBA, a poszło całkiem dobrze (5 miejsce na 12). Nie dawaj się prowokować, rób swoje, ucz się i skup na kwestiach merytorycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PNie dawaj się prowokować, rób swoje, ucz się i skup na kwestiach merytorycznych :)

 

Święte słowa, ale najbardziej w życiu nie cierpie chamstwa i niestety w takich wypadkach bardzo łatwo daję się prowokować.

Mimo wszystko powodzenia w rozgrywkach wszystkim życze, nawet i temu Panu co nie potrafi uszanować tego, że ktoś się czegoś dopiero uczy.

Za rok będę mógł dopiero zagrać z jakąś taktyką, jakąś myślą. Teraz to po prostu loteria poparta bardzo mała wiedzą.

Sorki od razu z góry za jakieś moje wpadki. Mam nadzieję, że przymkniecie też oko na moje "głupie" pytania. (oczywiście nie Pan wszystkowiedzący, nieomylny i tępiący tych co nie wiedzą conajmniej tyle co on)

Także dobrej zabawy życzę.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mój skład:

 

1. (13) Kevin Garnett PF

2. (20) Baron Davis PG

3. (45) Brandon Roy PG,SG

4. (52) Hedo Turkoglu SG,SF

5. (77) Brad Miller C

6. (84) Samuel Dalembert C

7. (109) Shane Battier SF

8. (116) Beno Udrih PG

9. (141) Wilson Chandler SG,SF

10. (148) Bobby Simmons SG,SF

11. (173) Delonte West PG,SG

12. (180) Kyle Korver SF

13. (205) Wally Szczerbiak SG,SF

 

Oczywiście ze składu jestem zadowolony i to bardzo. Niestety nie mogłem być na drafcie, chociaż bardzo chciałem, ale automat dał rade i to bardzo ;) Nigdy po drafcie nie byłem tak zadowolony, więc jest może w tym razem szansa na zajęcie wyższego miejsca niż ostatnimi razy (chociaż droga długa i dużo może się zdarzyć). Podsumowując, sam bym pewnie lepiej nie wybrał, biorąc pod uwagę, że jakoś wybitnie na bieżąco z NBA nie jestem a wybory moje raczej popieram statsami z zeszłego sezonu w tym momencie.

Mimo wszystko korekty będą potrzebne, ale wstrzymam się z nimi chyba do początku sezonu, żeby zobaczyć co kto będzie grał. No.. chyba, że ktoś wcześniej zaproponuje ciekawy trade satysfakcjonujący mnie ;)

 

Pozdrawiam i życzę już teraz miłej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peepe: rzuciłem propozycję wymiany. Jeśli nie dojdzie skutku, oczywiście w dalszym ciągu jestem zainteresowany kimś na PG za Haslema (ten ma PF eligibility, ale w sezonie przybędzie mu bankowo jeszcze C). Potrzeba mi niskiego - mam tylko dwóch PG w składzie, z czego Monta nie zagra do połowy grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duhona wzialem na koniec 8ej rundy, to czy ja wiem czy wysoko - mialem juz paru wysokich i Paula na rozegraniu wiec potrzebowalem kolejnego PG - na tamten moment z ciekawych wg mnie PG zostali tylko on, Rudy Fernandez, Antonio Daniels i Steph - nie ukrywam ze licze na przelom w karierze Duhona - i stad on w skladzie

a Hughes.. wzialem go w ostatniej rundzie - nie bedzie sie sprawdzal to wyleci - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Gooz: match-upy pewnie się jeszcze zmienią do rozgrywek. Zostało nam jakieś niecałe 2 tygodnie i to co widnieje na stronie chyba zmienia się co tydzień.

 

 

Levy: Match-upy się już nie zmienią. One się zmieniają tylko jak dokładasz jakąś drużnę do ligi, a to już nam nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×