Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Polecane posty

Na moją słabą pozycję złożyło się parę czynników, ale nie wiem co ma to tutaj do rzeczy. Trejd z Grabą był mniej więcej wyrównany (mój). Z draftu byłem i jestem zadowolony.

 

Jaki to był Twój trejd widzą wszyscy. Każdy ma prawo do własnej oceny, ale fakty są jedne. W fantasy nie zawsze wygrywają ci, którzy się znają - to kwestia, która mi się w tych rozgrywkach (generalnie rzecz biorąc) podoba najmniej. Za dużo przypadkowości, szczęścia i strzałów z kosmosu.

 

Abstrahując od gorącego tematu, liczę (wciąż :) ), że Monta jednak zacznie jechać tak jak potrafi no i odzyskam wreszcie produkcję Boozera. Na pierwszą drabinkę play off już nie liczę, może uda się choćby awans do play off pocieszenia.

 

Nie jestem pewny, ale do zasadniczego play off trafi nie 8 (jak przypuszczaliśmy) a 6 pierwszych drużyn (wystarczy spojrzeć na podgląd rozstawienia w PO). Jak widać rozmiar ligi chyba nie ma tutaj wiele do gadania. Mam nadzieję, że się mylę i jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle Levy zmieniałeś zasady akceptacji trad'ów 13 grudnia z "League Votes" na "Commissioner"?

 

Gdybyś nic nie ruszał toby teraz nie było problemu i ludzie nie wylewaliby pomyj na Twoją głowę :)

 

A tak naprawdę to ten trade na pewno nie wpłynie na wynik końcowy rozgrywek. Pierwsza 6 nieźle już odskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matchup tygodnia się zapowiada pomiędzy Pogromcy Donków i HFC2. Wszystkie staty prawie równo i wynik może być w kazdą strone niewielki lub duży... Warto poobserwować bo w dodatku drużyny z czuba tabeli. Może w tym tygodniu od dłuższego czasu lider nam się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Komisarzu - pytanko:

The deadline to complete trades in this league is Thursday, Mar 5 - czy to znaczy że wyciaganie typków z FA też się kończy z dniem jutrzejszym czy tylko trady tradycyjne międzydrużynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko trejdy, luz. To maksymalny deadline we wszystkich ligach bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi, dać mu play off :)

 

Ja też nie zamierzam tanio skóry sprzedać. Wrócił Boozer - ostatni mecz bardzo udany, pomaga jak może. Obudził się Salmons, dobrze gra zdobyczny Mason i inni. Wygrana z wciąż panującym mistrzem rozgrywek z zeszłego roku bardzo by mi poprawiła humor.

 

Jest za późno, nawet na PO pocieszenia, ale nie dam się do końca :) Szkoda Monty, a przede wszystkim Jeffersona. Penetrator to najlepszy przykład na to co kontuzje robią ze składem. Najgorszy mój sezon w historii. Gorszy ode mnie tylko jeden i to olewacz :R

 

Przypominam - do PO awansuje tylko 6 drużyn, dalsza 6tka do PO pocieszenia. Pozostałym czterem drużynom zostało już tylko 2,5 kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 8 punktów straty do 6. miejsca. Niby dużo, ale:

 

1. W dwóch ostatnich kolejkach miałem bilans 15-3, a w tej prowadzę z 7-2 z Rosomakami, które akurat muszę m.in. dogonić. Zostaną mi 3 punkty do nadrobienia.

2. Mam jeszcze pojedynki z 5 i Pafsenem (bezpośredni rywal), które też powinienem rozstrzygnąć na swoją korzyść.

 

Pogromcy Donków mają K-Squad i Penetratora w ostatnich dwóch kolejkach i raczej nic im nie zagrozi. Chyże Rosomaki są bez formy, a dodatkowo grają z Chrzeszczyzcyzyzyyurwami, więc dużo nie ugrają. Pafsenem muszę się zająć sam, w drugim meczu ma wicelidera Headhunters. Problem to Sylar's Team, który ma nade mną 3 punkty, a do tego gra jeszcze tylko z Husarią i Chickenem, więc z dołem tabeli. Ale przy odrobinie szczęścia będę szósty, na co po cichutku liczę ;) A jak nie, to mogę tylko sobie pluć w brodę za najgorszy draft i straty na początku sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie,

dawno nie pisałem, a że playoff'y się u nas zaczęły, więc wypada.

Dzięki za sezon, którego byłem liderem prawie cały czas :), poza ostatnimi 2, czy 3 tygodniami. Ostatecznie 4 miejsce, choć wygrałem najwięcej matchup'ów, razem z Chrzeszczyrzeworzyce (po prostu przeważnie miałem mniejsze przewagi). Do tego jako jedyny wygrałem wszystko w jednej kategorii - FT%. Spadek na koniec nie był przypadkowy, moja drużyna była wyraźnie słabsza niż w środku sezonu, kiedy wygrywałem wszystko. W zasadzie przy braku szczęścia mogłem nawet wypaść z playoffów (jedna kontuzja więcej np). Teraz też raszej nie czuję się faworytem, myślę, że w drugiej rundzie polegnę, chyba, że dopisze szczęście, dobra forma paru chłopaków. Paru graczy, którzy czynili mnie bardzo mocnym, teraz gra słabo (Wallace, Marion, Duhon, Moon), choć Monta Ellis z FA trochę to rekompensuje. POWODZENIA! :Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, słabo oceniłem "kontuzję" Monty i pozbyłem się go ze składu. Trudno, u mnie i tak niewiele to zmieniło.

 

Podsumowując mój występ: najsłabszy sezon w historii. Nie miałem jeszcze nigdy sezonu poza

PO (czy to pocieszenia, czy tego głównego) - ten jest pierwszy :( Wygrałem tylko z olewusem. Porażka po całości. A z draftu byłem niezmiernie zadowolony...

 

PO zapowiadają się ciekawie. Pewne jest to, że zwycięzca z zeszłego sezonu nie powtórzy już tego wyczynu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pasuje pokazać jak to wyglada po częsci zasadniczej:

 

*1. Chrzeszczyrzeworzyce 114-74-1 .606

*2. Bukkake 109-73-7 .595

*3. High Flying Circus 2 110-76-3 .590

*4. Headhunters 106-79-4 .571

*5. Sylar's Team 104-81-4 .561

*6. Pogromcy Donkow 101-80-8 .556

7. Miami Pafsen 99-86-4 .534

8. Chyże Rosomaki 99-88-2 .529

9. Owrzodzenie (GRB) 96-91-2 .513

10. 5 85-98-6 .466

11. Chicken Team 85-101-3 .458

12. Husaria 82-104-3 .442

13. POLISH MASTERY 78-107-4 .423

14. Pseudo Soniki Moniki 78-110-1 .415

15. Penetrator 73-116-0 .386

16. K' Squad 66-121-2 .354

 

cicho liczylem ze pojedynek na szczycie miedzy HFC 2 i Headhunters bedzie szansa dla mnie na wskoczenie na 2ie miejsce i sie udalo rzutem na tasme (choc i Husaria sie do tego walnie przyczynila nie rotujac swoim skladem). takze teraz niedawni liderzy musza pobic sie o miejsce w polfinalach z bardzo solidnymi przeciwnikami. najwiekszym wygranym ostatniego tygodnia byli jednak Pogromcy Donkow ktorzy weszli do pierwszej szostki kosztem Rosomakow lejac naszego wielce sprytnego komisarza (dowaliles szczerze z tym Monta - caly sezon trzymales go na lawie jako wielki skarb i nagle wpusciles do FA - zaluje ze nie zauwazylem, bo by sie przydal).

w przeciagu sezonu zaluje troche za za szybko pozbylem sie ze skladu kolezki ktorego typowalem na diamencik juz na drafcie - Brooka Lopeza, za szybko wyrzucilem tez Duhona (Grabens wspomnij jak sie na poczatku sezonu spierales czy on czy Starbury bedzie rozgrywaczem no 1 w Knicks). no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo - sciagnalem w odpowiednim momencie Erica Gordona, bardzo przydatny byl Steve Blake i Hakim Warrick - ciagle rotowanie sie opyla generalnie jak widac, mimo trudnego przelkniecia niektorych pozegnan.

zawiodl mnie Mike Miller (stracilem na niego 4 pick - bardzo przydatny dzieki swojej wszechstronnosci ale spodziewalem sie co najmniej 2 razy tyle pkt niz osiagnal); swoje zrobili Lee i Murphy wzieci w 5 i 6 rundzie

na ten moment ciekawy jestem soboty - czy Gilbert jednak zagra w tym sezonie - przydalby sie do walki o najwyzsze laury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już można gratulować? :)

 

Niniejszym, gratki Gooz, dobra robota :) Co ciekawe, wysoki pick w drafcie zdecydował praktycznie o pozycji w lidze. W czołowej czwórce mamy 3 czołowe picki. Jak się okazuje, Paul był chyba największym kozakiem - zespół z nim w składzie wygrywa w naszej lidze, ale i innej publicznej, w której ja zdobyłem srebro z Wadem w składzie.

 

Wniosek: warto mieć wysoki numer w drafcie, to popłaca :)

 

Czekam jeszcze na status "final" dla matchupów (coby było oficjalnie), po czym zasilę naszą lożę vipów nowym członkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za fajna gre i emocje bo sezon byl w duzej mierze wyrownany i do konca trzeba bylo sie napocic by osiagnac ostateczny cel;) w zeszlym roku mialem na sznurowadle pecha (remis zadecydowal ze nie wszedlem do PO) - w tym duzo szczescia (remis zadecydowal ze mialem bezpieczny odpoczynek w pierwszej kolejce PO). zalezalo mi, zeby uniknac pojedynkow w PO z Chrzeszczyrzewocami i HFC2 - bo chyba mialy najmocniejsze sklady pod katem pojedynkow ze mna i sie udalo. z draftu zostalo mi 6 kolesi; 3 debiutantow mocno sie przydalo w ostatecznej rozgrywce.

Chris Paul ma chyba patent na wygrywanie na Sznurowadle - w zeszlym roku Polish Mastery tez go mial u siebie;)

kurde bele juz sie nie moge doczekac listopada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gratuluję zwycięzcy :)

 

byłem przygotowany na sukces ;) ale... okazało się że w półfinale dwa dni miałem po trzech, czterech grających, a przeciwnik komplet, to zadecydowało, o 3 plac też pechowo, porażka minimalna, niestety Lebron i paru innych sobie postanowili odpocząć w ostatnich meczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon. Gratuluję mistrzowi, wygranym, przegranym. Bardzo fajnie mi się tutaj grało, emocje były do końca, bo to bardzo przewrotny typ rozgrywek. Jesienią mam nadzieję, że będę na drafcie, żeby móc to odpowiednio spieprzyć. Rok temu walczyłem z trudem o PO, potem zaszedłem do finału, teraz miałem bardzo dobry sezon, w PO pierwsza runda. Myślę, że przy sporej przypadkowości tutaj, być w PO to jest już taki wskaźnik sukcesu i posiadania dobrego składu.

Dzięki jeszcze raz, życzę miłych playoffów w realu, że się tak po polsku wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzieki serdeczne za gre. Przyznam szczerze ze z kazdym tygodniem wciagalem sie bardziej i juz teraz czekam na przyszly sezon. Troche wiecej szczescia (glownie porazka 2-7 w krociutkim tygodniu All-Star) i walczylbym o mistrza. 7-me miejsce jak na calkowitego debiutanta nie jest chyba takie zle - ma nadzieje ze w nastepnym bedzie jeszce lepiej. Pozdrawiam, Pafsen

 

GO MIAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gratulacje dla mistrza i w zasadzie dla wszystkich graczy bo walczyli, jak mogli. Jak, na byłego mistrza to sezon katastrofa :R , ale mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie lepiej.

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zawsze musi się trafić jakiś olewus. W tym sezonie był nim .KB. Wydaje mi się, że reszta w miarę regularnie wystawiała składy i nikt chyba raczej ewidentnie nie położył laski na rozgrywkach. A sfrustrowanych na pewno nie mogło brakować...

 

Zastanawiam się czy pomysł z graniem w 16 osób był słuszny. 4 osoby zostały z góry skazane na wakacje, podczas gdy reszta miała co najmniej rozgrywki pocieszenia. Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądało zainteresowanie rozgrywkami w przyszłym sezonie - jeśli nie będzie wielkie to zejdziemy pewnie do tych 12 drużyn. Jeśli jednak dopisze się jeszcze ktoś to może pomyślimy o drugiej lidze? Co Wy na to?

 

Oczywiście jeśli macie zainteresowanych, a przede wszystkim sumiennych znajomych - dawajcie im znać. Mam nadzieję, że z czasem dorobimy się sporej ekipy, w której na każdego można liczyć. Marzy mi się zorganizowanie kiedyś live draftu, przy piwku, rasowym trash talk, w dogodnej dla wszystkich lokalizacji :) Mało to realne ale pogdybać zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×