Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

H2H Budżetówka 2013/2014

Polecane posty

bot z dobrze ustawionymi cenami nie jest taki zły - ja nieraz żałowałem po aukcji, że dałem się ponieść chwili :)

Nikt Ci nie broni byc na drafcie i wcisnac autodraft ;-))

 

BTW, kogo brakuje na Yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bot z dobrze ustawionymi cenami nie jest taki zły - ja nieraz żałowałem po aukcji, że dałem się ponieść chwili :)

ja tylko raz ale za to jak :D

ale tak w sumie

mogłem nic tu nie osiągnąć ale w pamięci się zapisałem, co? ;)

 

btw

da się jakoś wyłączyć ten cudny nowy "silnik" na yahoo bo mie nerwy puszczaja i nie tylko :D

edit1

ok, juz widze ze nie tylko ja sie o to upominam u yahoo

to jeszcze z innej beczki

nie moge znalezc tych "pomocników" w pdfie

nie ma tego jeszcze czy nie umiem szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coming soon, man. Coming soon.

 

Edyta.

 

A jednak cholerka promują rotoworld i ich płatny dodatek. Po "coming soon" nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy nie będzie ale szanse na darmowe materiały tego typu zmalały dość mocno.

 

Co poprawili na to konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja jestem zaniepokojony, ze 5 dni przed draftem brakuje nam GMa w lidze na Yahoo?

W dodatku tego, ktory potwierdzil, ze na nim nie bedzie?

 

Nie wiem nic o Dariomeusie, wiec to moze jedyny powod zaniepokojenia, ale tak w prozni organizacyjnej to by sie wg mnie kwalifikowalo na poczatek poszukiwan planu rezerwowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś wiLQ jedynym, który się martwi, ale dobrze, że zmobilizowałeś mnie do działania. Ponaglenie zostało wysłane do Dariomeusa. Dałem mu czas do soboty, do godziny 16... Jak do tego czasu się nie "spręży", to cofam zaproszenie i zaczynam działać z dokoptowaniem 16 uczestnika do naszej ligi. Na pierwszy ogień idzie wówczas Dig, a jak on nie da rady to ruszam z ogólnoświatową rekrutacją...

Wstepnie spytam Diga, czy termin mu pasuje i przedstawię mu sytuacje w piątek pod wieczór, jeśli do tej pory nie będzie odzewu od Dariomeusa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałem mu czas do soboty, do godziny 16... Jak do tego czasu się nie "spręży", to cofam zaproszenie i zaczynam działać z dokoptowaniem 16 uczestnika do naszej ligi. Na pierwszy ogień idzie wówczas Dig, a jak on nie da rady to ruszam z ogólnoświatową rekrutacją...

Hmmm, 2 dni to nie za malo na "ogólnoświatową rekrutację"?

Wg mnie jesli czekac do soboty to juz trzeba miec gotowe pewne zastepstwo. Choc najlepiej by bylo gdyby Dario wczesniej sam zrezygnowal skoro ewidentnie nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie anulowałem zaproszenie wysłane do Dariomeusa. Do ligi dołącza Dig, który wcześniej deklarował chęć udziału. Kontaktowałem się z nim wczoraj. Nadal jest chętny, termin draftu mu pasuje. Zaproszenie wysłane....

 

Edit: Już dołączył nawet... Liga w komplecie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nomination time limit mamy wyznaczony na 30 sekund i jest to minimum. Można natomiast zmniejszyć bid time limit do 20 sekund - zawsze to trochę przyspieszy 16-osobowy draft aukcyjny.

Rzućcie ze trzy głosy poparcia, a ja to zrobię. Później wciskam "finalize teams" i po krzyku...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze jest komplet na Yahoo... plus wreszcie widac matchupy, yay!

 

Nomination time limit mamy wyznaczony na 30 sekund i jest to minimum.

Co jest niestety wg mnie bledem Yahoo... albo przyzwyczajeniem do wezyka.

W aukcji spokojnie to mogloby byc 10-20 sekund.

 

Można natomiast zmniejszyć bid time limit do 20 sekund - zawsze to trochę przyspieszy 16-osobowy draft aukcyjny. Rzućcie ze trzy głosy poparcia

Lubudubu. To byl rzut poparciem! I czy moge rzucic 3 glosy poparcia na raz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na MP graliśmy wczoraj 10 sekund i wszystko szło bardzo sprawnie, także zmniejszajcie do oporu :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawię już te 20s - większa szansa dobiec na czas z balkonu i zabidować $2 za wymarzonego Norrisa Cole'a, czy innego Alexa Lena pod koniec draftu, kiedy, jak w polskim fimie: nic się nie dzieje... :D

Teams finalized!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na MP graliśmy wczoraj 10 sekund i wszystko szło bardzo sprawnie, także zmniejszajcie do oporu :R

A jak ogolne wrazenia? Ile osob przetrwalo do konca? ;-)

 

Plus tak na pierwszy oka po cenach widac fantazje...

np Rose za 90+$ moze byc rekordem we wszystkich ligach Yahoo ;-)

 

EDIT: link zaczal dzialac bo zmnieniles wielkosc liter.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem coś pomylić, teraz działa. Wrażenia bardzo dobre, kilku przepłaconych rzeczywiście się trafiło, ale było w tym wiele radości :D W późniejszej fazie wszystko się uspokoiło. Wielu graczy nie miało doświadczenia w draftach aukcyjnych, a w dwudziestoosobowych prawie nikt i wiadomo było, że pierwszy draft przyniesie kilka niespodzianek. Przepłacony Rose, ale nie tylko. Michael Carter-Williams chociażby poszedł za wysoką kwotę. Z kolei Lowry i Varejao mogą być wielkimi przechwytami. Ogólnie trwało to trochę ponad 3 godziny i było tylko trzech nieobecnych, więc całość można uznać za udaną :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby było jak trzeba, to wrzucam zaktualizowaną listę tegorocznych managierów:

 

Skład osobowy Budgetsznurka w sezonie 2013/2014

 

1.Benon

2.pitrekk

3.fluber

4.bulek

5.knt

6.goozman

7.Tizz

8.Gerard

9.wiLQ

10.Nalesnick

11.Dig

12.Thrain

13.Szogo

14.Andrew23

15.El-Maniaque

16.fly guy

 

Jutro draftujemy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×