cieglo 30 Posted October 19, 2008 Po zabiegu. Oto mój skład wraz z komentarzem. 1. (3) Dwight Howard Pierwszy spoza wielkiej dwójki. Konsekwentnie wybieram go na tej pozycji we wszystkich swoich ligach fantasy points (czyli dwóch ). 2. (18) Carlos Boozer Solidny, konsekwentny i z dobrymi wynikami w preseason. Kolejny wysoki. To nie koniec 3. (23) Antawn Jamison Z braku Arenasa Washington oprze się jak zwykle na Butlerze i właśnie na Antawnie. Mam nadzieję, że uraz już zaleczony i będzie zdrów na początek sezonu. 4. (38) Emeka Okafor Liczę na powrót do najlepszej formy jeśli chodzi o bloki. Popsucia nie biorę pod uwagę 5. (43) Hedo Turkoglu Świetny poprzedni sezon. Eksperci mówią, że ciężko mu będzie powtórzyć te wyniki, ale jest chyba w contract year więc wszystko jest możliwe. 6. (58) Jermaine O'Neal Przespany wybór i moim zdaniem wielki steal. Co prawda wnioskuję tylko po jednym meczu przedsezonowym, którego score boxa widziałem ale wygląda na to, że wrócił stary dobry Jermaine. Nawet jeśli swoją najlepszą formę z Indiany poświęci (statystycznie) na rzecz Bosha to i tak warty wyboru z szóstką. 7. (63) Devin Harris Miał być Andre Miller ale został podstępnie uprowadzony. Cóż - sam mówi, że zamierza być liderem w NJ (co na to Carter?) i chyba muszę mu zaufać. PG do tej pory w każdym moim drafcie konsekwentnie ignorowałem. Nie przez przypadek - liczę na produkcję dużych, którzy mają ciągnąć mi drużynę. Jeśli przy okazji wystrzelą rozgrywający - będzie to dodatkowy bonus. 8. (78) Luol Deng Jak pisałem na drafcie - nie przepadam za tym kolesiem, ale mam nadzieję, że odbije się od dna razem z Bullsami. 9. (83) Monta Ellis Jak i w drugiej mojej lidze w tej formule - wybór Monty na tej pozycji to przestępstwo. Oczywiście tylko pod tym warunkiem, że odpowiednio wcześnie wróci do gry i przysłuży się wynikowi drużyny. 10. (98) Rudy Fernandez Koleś gotowy do gry w NBA. Dwa mecze w preseason i świetne cyferki. Jak mówi trener - obawia się tylko o to, że przy jego szaleńczym stylu gry będzie miał problem z kontuzjami. Dla mnie to dobra wiadomość - tacy kolesie mają zawsze dużo przeczwytów, czasami wpadnie blok. Fernandez jest poza tym świetnym strzelcem. A jak się zepsuje to zamienię go kimś z bogatej listy FA 11. (103) Raymond Felton Tutaj nie miałem strategi. Spojrzałem na numerki z tamtego roku i stwierdziłem, że koleś który kręcił średnio 67 fps na mecz, nie może pozostać niewybrany w 11 rundzie draftu Tak oto znalazł się w moim teamie. Powinien jednak poprawić skuteczność, inaczej z hukiem wyleci z drużyny. 12. (118) Udonis Haslem Tutaj miałem wątpliwości, ale gdy przypomniałem sobie jego ostatni mecz przedsezonowy, od razu kliknąłem 'draftuj'. Będzie miał dużo minut w Miami. Co prawda dostarczy tylko bardzo dużo zbiórek, czasami rzuci dwucyfrowo, może raz zablokuje i 2 razy przechwyci ale mi to wystarczy. Oby to była jego średnia na ten sezon 13. (123) Grant Hill Tak, to nie pomyłka. Myślę, że rola rezerwowego nie pogorszy jego skuteczności, a właściwie wszechstronności. Bardzo równomiernie zapełnia kategorie statystyczne i dalej potrafi dostarczyć dużo soku. Jak na ostatniego rezerwowego - jest więcej niż wymagam. Zadowolenie z draftu: prawie pełne. Mam wysoki, dobrze dobrany do reguł gry skład. Powinno być dobrze. Co mi się nie udało? Liczyłem na Artesta, liczyłem na Kamana a także standardowo późnego Marca Gasola. W planach miałem także i Tony Parkera. Teraz lecę oblukać składy konkurencyjne. > Zauważyłem, że na listę FA wskoczył Wilson Chandler. Długo nie czekałem i niestety pożegnałem Hilla Podoba mi się skład MJ-a, Chickena i może Gimmiego. To tak na pierwszy rzut okiem Nie mogę doczekać się startu rozgrywek! Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted October 19, 2008 to moj debiut w tej formule ale jestem bardzo zadowolony z wynikow draftu. 1. (6) Josh Smith niby Kobiasz byl jeszcze do wziecia ale wygrala sympatia i chec posiadania go w skladzie - potworek statytyczny, ktory sie nadal rozwija; 2. (15) Allen Iverson lata mijaja a to nadal jeden z najlepszych G w lidze; jesli zdrowko dopisze to swoje zrobi (15 wybor to perla moim zdaniem) 3. (26) Chris Kaman wiadomo zbiory, bloki, ale bez sympatii z mojej strony - czailem sie na Cambyego ale zostal podebrany;) 4. (35) Andre Iguodala dobry stealer i punktowiec - ten sezon bedzie mam nadzieje bardzo mily dla 76ers i Andre 5. (46) Gerald Wallace prawie statystyczny klon Andre - tylko jeszcze wiecej zbior i blokow; oby byl zdrow 6. (55) Kevin Durant w debiutanckim sezonie wyrobil solidne staty - teraz bedzie jeszcze lepszy; 7. (66) Samuel Dalembert bardzo nisko poszedl - a w formule fan pts moze nawet lepszy od Kamana 8. (75) Rajon Rondo chcialem rozgrywacza z porzadnymi ilosciami asyst i stealow - w tym momencie draftu byl najlepszy z pozostalych (no oprocz niepewnych rookies) - do tej formuly to moim zdaniem dobry pick 9. (86) Peja Stojakovic nie wiem do konca co mnie napadlo ze go wzialem - chyba to ze jest dobrym 3cem 10. (95) Jamario Moon licze na pare extra blokow i zbior - nic poza tym 11. (106) Ronnie Brewer pewniak w skladzie Utah; pare stealow i pkt dorzuci moze 12. (115) Brook Lopez moj czarny kon, maly Duncanik - licze na staty ok 12pkt/8zb/1,5 blk - ale zobaczymy 13. (126) Rafer Alston uwazam ze duzo za nisko sie pojawil, ale nie bede przez to plakac troche martwi mnie liczba strat ktore popelnialy w zeszlym sezonie niektore moje czolowe picki no ale nobody's perfect. FA nadal jest bogate - takze bedzie szansa na ewentualne modyfikacje skladow Share this post Link to post Share on other sites
Chicken 14 Posted October 19, 2008 1. (4) Amare Stoudemire PF,C Według mnie pierwszy spoza pierwszej trójki Przy Shaq'u zrobiła się z niego istna bestia więc jeśli zdrowie dopisze będzie dobrze 2. (17) Al Jefferson PF,C Zdziwiłem się że dotrwał aż do 17 picku, na e-nba wziąłem go już z 11. Nie da się ukryć że bardzo go lubię, przy okazji uważam że przybycie Love'a nie zabierze mu cennych FP 3. (24) Danny Granger SG,SF Lider mojego ulubionego klubu a przy okazji jeden z ulubionych grajków w lidze. Bardoz wszechstronny co bardzo się liczy 4. (37) Jose Calderon PG Już bez Forda przy boku będzie robił świetne cyferki, liczę nawet na 10 asyst co mecz 5. (44) Brandon Roy PG,SG Lider Portland, powinno się to przerodzić w sporą ilość punkcików 6. (57) Greg Oden C Tutaj poszedłem na żywioł, pre pokazuje że facet potrafi wykorzystać swoje warunki fizyczne również w ataku, jeśli experci się nie mylą będzie walczył o lidera bloków całej NBA a jak wiemy blok jest w cenie 7. (64) Tyson Chandler C Regularne double-double, do tego liczę na poprawę ilości bloków bo 1,1 z zeszłego sezonu to troszkę malutko 8. (77) Richard Jefferson SF W przeciwnieństwie do Cieglo ja nie lubię olewać jakiejś pozycji, potrzebowałem jakiegoś SF'a i padło na Richa, jak na ten pick całkiem przyzwoity wybór 9. (84) T.J. Ford PG Już bez Calderona przy boku... To że grać umie każdy wie a system O'biego może mu tylko przysłużyć 10. (97) John Salmons SG,SF Już w poprzednim sezonie pokazywał że grać potrafi, odejście Artesta tylko mu pomoże 11. (104) Marvin Williams SF,PF Tutaj bez rewelacji ale gość może w końcu wystrzeli i pokaże coś na miarę drugiego numeru w drafcie 12.(117) Drew Gooden PF Pierwszy PF Chicago i tylko to mnie podkusiło, bardzo prawdopodobne że w trakcie sezonu poleci na FA na rzecz jakiejś perełki 13.(124) Andray Blatche PF,C Już zamieniony na Nelsona. Wydawało mi się że Jaamer poszedł wcześniej w drafcie ale skoro nie to go przyjąłem do siebie. Może przypomni sobie grę sprzed bodajże dwóch sezonów Ogólnie jestem zadowolony, jeśli nikt mi nie zrobi żartu i się nie połamie na pół roku to powinno być dobrze, bardzo dobrze Share this post Link to post Share on other sites
.KB 0 Posted October 19, 2008 w losowaniu szczescie dopisalo i dostalem jedynke 1.Chris Paul - dlugo sie zastanawialem kogo brac, czy Chrisa czy LeBrona, zdecydowalem sie na tego pierwszego... sam nie wiem czemu ;p moze dlatego ze LeBrona juz mam w innej lidze? ;p 2. Chris Bosh - wysoki lider swojego zespolu, w tym sezonie w koncu bedzie mogl rozgrywac wiekszosc spotkania na czworce, co moze mu tylko pomoc w poprawieniu statystyk. 3. Yao Ming - mam go juz w lidze h2h, jesli sie nie polamie (a tego niestety nie mozna wykluczyc), bedzie stabilna gra na poziomie 20-10, nie ma co do tego zadnych watpliwosci. 4. Kevin Martin - juz mialem brac JoJo i... nie udalo sie ;p chyba za duzo lig gram i pozniej na draftach nie chce powtarzac zawodnikow, bo normalnie wzialbym chyba Brandona Roya, albo Rudy'ego Gaya, ale Martin nie powinien byc od nich gorszy 5. Ron Artest - zobaczymy jak sobie poradzi w nowej druzynie, napewno nie straci nic ze swojej wszechstronnosci. 6. Josh Howard - mniej wiecej tak jak chcialem, wszechstronny zawodnik, mysle ze jest nawet szansa na jakis maly progress w porownaniu z poprzednim sezonem 7. Tony Parker - zgadzam sie z tymi co pisza ze pod nieobecnosc Manu Parker bedzie odgrywal jeszcze wieksza role w zespole niz zwykle. 8. Randy Foye - to ma byc ten sezon w ktorym Foye pokaze co tak naprawde potrafi. licze na znaczny progress 9. OJ Mayo - taki maly eksperyment, podobno najbardziej gotowy do gry w NBA z tegorocznych rookies (nie liczac Odena oczywiscie). 10. Joakim Noah - w Chicago dziura pod koszem, to oznacza sporo minut dla tego drugoroczniaka, tylko szkoda ze na C ;p 11. Thaddeus Young - w koncu byli lepsi zawodnicy do wziecia, ale mlodego musialem miec. mimo ze nie przewiduje tak dobrej gry jaka prezentuje w preseason, ale napewno sie przyda, jest bardzo wszechstronny. 12. Wilson Chandler - fajny pick, tylko nie wiem czemu go wyrzucilem i wzialem Nate ;p zreszta wg mnie branie kogokolwiek z Knicks to jest loteria, nie wiadomo kto jaka role bedzie spelnial w tym sezonie, nie ma co wysuwac daleko idacych wnioskow na podstawie preseason ;p 13. Ben Wallace - jakies punkty zawsze beda z jego strony, i tak bedzie grzal lawe (mam nadzieje, bo to bedzie oznaczalo ze Yao zdrowy ) ogolnie draft w moim wykonaniu moze byc, chociaz wczorajszy do ligi e-nba byl chyba lepszy ;p Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted October 20, 2008 Moje wybory wyglądały następująco: 1. (5) Dwyane Wade Wypadało wziąć z 5 Kobego ale go nie trawię więc z sympatii wziąłem Wadea, może uda mu się zagrać w końcu pełny sezon 2. (16) Tim Duncan Timmy to "pewniak" zawsze gra swoje i pod nieobecność Gino może będzie grał jeszcze więcej. 3. (25) Marcus Camby Zawodnik stworzony do FB w 3 rundzie musiałem go wziąć :8 4. (36) Lamar Odom LO to gość od czarnej roboty, zawsze prezentuje swój wysoki poziom. 5. (45) Andrew Bogut Zeszły sezon finiszował w imponującym stylu, mam nadzieję, że chłopak się rozwinie. 6. (56) Brad Miller Kolejny center tak jakoś wyszło 7. (65) Zach Randolph P Zacha mam praktycznie w każdej mojej drużynie i do tej pory nie zawodził. 8. (76) Corey Maggette Nowy lider Golden jak sądze 9. (85) Mike Miller Nowy lider Wilków 10. (96) Kenyon Martin Mam nadzieje, że przejmie deskę po odejściu Cambyego 11. (105) Manu Ginobili Poczekamy zobaczymy. 12. (116) Nick Collison Liczę, że to będzie dla niego dobry rok. 13. (125) Ramon Sessions Jak dostał szansę pokazał na co go stać, oby ją dostał w tym sezonie. Draft oceniam pozytywnie. Mam nadmiar centrów więc jestem otwarty na propozycje. Lubię negocjować wymiany więc piszcie śmiało. Share this post Link to post Share on other sites
Andrew23 13 Posted October 20, 2008 LeBron James (2) – z tym wyborem nie miałem problemu – James lub CP Carmelo Anthony (19) – tu natomiast może trochę przesadziłem, punktowo powinno być dobrze, ale ze względu na pierwszy wybór, może jednak trzeba było zabrać kogoś na inną pozycję Jason Kidd (22) - w tym sezonie to mi przypadło liczenie na to, że to jeszcze nie ten sezon, w którym Kidd mocno spuści z tonu Joe Johnson (39) – w miarę bez ryzyka, myślę że JJ kolejny raz udowodni, że jest „ solidną firmą ” Rudy Gay (42) - liczę, że utrzyma poziom z zeszłego sezonu LaMarcus Aldridge (59) – tu się trochę wahałem, ale że nie miałem jeszcze wysokich, a wyboru nie było już wielkiego, wziąłem Lamarcusa, mimo obaw o statystyki po przyjściu Odena Andre Miller (62) – z tego wyboru w 7 rundzie jestem bardzo zadowolony – pod względem FP nie powinno być gorzej niż w poprzednich sezonach Jamal Crawford (79) – nie bardzo wiem, czego się po nim spodziewać, mam nadzieję tylko, że uda mu się pozostać czołową postacią w drużynie z NY ( choć kilku graczy, których chciałem wybrać w tej rundzie, zostało zabranych tuż przed moim wyborem ) BN: Liczę, że ktoś z trójki: Al Harrington, Charlie Villanueva, Tyrus Thomas będzie miał naprawdę dobry sezon i wskoczy do mojego składu. Gasol, Rose – chyba niezłe wybory jak na ostatnie rundy, przy czym większe szanse na odegranie znaczącej roli już w swoim pierwszym sezonie w lidze ma raczej hiszpański koszykarz. Z draftu zadowolony jestem średnio. Byłoby dobrze, gdyby nie, widoczne na pierwszy rzut oka, braki na SG i C. Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 21, 2008 Wczorajsze mecze przedsezonowe nastrajają mnie optymizmem. Co ciekawe dają radę zawodnicy, których mam na benchu. Wspominany Fernandez zapowiada się na naprawdę wszechstronnego kolesia. Coś mi się zdaje, że to taki chaotyczny typ i pewnie tak często jak zaskoczy pozytywnie, także i zawiedzie. Póki co jest dobrze. Wczoraj z Kings 6-13 FG, 4-10 3PT, 4 REB, 2 AST, 1 BLK, 1 STL oraz 16 punktów Myślę, że będzie nawet lepiej, szczególnie w przechwytach a i 30 pkt. też można się po nim spodziewać. A teraz wstępne wyliczenie (to dla tych, którzy startują w tej formule po raz pierwszy) na ile fantasy points można się spodziewać po takim występie (liczymy ze wzoru dostępnego na stronie ligi): 69 FPS. Jeśli moi rezerwowi będą tyle sypać co mecz to nie powinienem się martwić o pozycję w lidze Oto wzór ogólny dla zainteresowanych (coby sobie sami policzyli dokonania swoich ludzi): GP (0), FGA (-1), FGM (2), 3PTA (-0.5), 3PTM (1.5), PTS (2), REB (4), AST (5), ST (8), BLK (7), TO (-5), PF (-2) Dla porównania, wynik Fernandeza jest większy niż średnia zeszłego sezonu niejakiego Kevina Martina czy Kirilenki. W tym roku stawiam też i na Okafora. Wczoraj zaliczył double-double, 3 bloki, asystę i przechwyt. Słodko Jak tam u Was? Widziałem, że jakieś obłędne cyferki zaczął wykręcać też Tyrus Thomas (po raz kolejny bodajże kilkanaście zbiórek). Oden bez rewelacji, ale dobrze jak na rookie. Share this post Link to post Share on other sites
Dariomeus 2 Posted October 23, 2008 Heja, heja Oto moje wspaniałe pick'i. 1. (8) Baron Davis PG 2. (13) Kevin Garnett PF 3. (28) Andrew Bynum C 4. (33) Jason Richardson SG,SF 5. (48) Tracy McGrady SG,SF 6. (53) Mehmet Okur PF,C 7. (68) Andrei Kirilenko SF,PF 8. (73) Gilbert Arenas PG 9. (88) Richard Hamilton SG 10. (93) Al Thornton SF,PF 11. (108) Nene Hilario PF,C 12. (113) Shaquille O'Neal C 13. (128) Earl Watson PG W sumie mam mieszane uczucia co do tego draftu, przynajmniej co do mojej drużyny. Niby "na papierze" chłopaki dobrze sie prezentują, ale...nie do końca jestem do tego przekonany. Oczywiście wszystko niedługo sie zweryfikuje. Powodzenia wszystkim i tymczasem.......... Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 25, 2008 We wtorek zaczynamy punktować. Dodatkowo - wzorem ligi e-nba - będę umieszczał tutaj wyniki statystyczne naszych drużyn tj. ranking teamów wg średniej zdobywanych w danym okresie fantasy points. Będziemy mieli także swojego gracza tygodnia/miesiąca/sezonu Spisywaniem danych wejściowych (tj. GP oraz FPS) z dni składających się na dany tydzień zajmę się ja, ale liczę także na Waszą pomoc w tym zakresie, jeśli wyskoczy mi coś służbowego (o to nietrudno ostatnio, niestety). Co prawda pisałem do yahoo by udostępnili możliwość eksportu danych w wygodnej formie, ale jak zwykle tylko podziękowali za zainteresowanie i ciekawy pomysł, a na realizację przyjdzie nam poczekać Dane na dany tydzień - skumulowane od poniedziałkowego wieczoru (czyli z wtorku rano) do niedzieli (czyli z poniedziałku rano). Wiem, że najbliższy tydzień będzie nieco okrojony, ale mimo wszystko 3 listopada będziemy znać już pierwszego gracza tygodnia Gracza miesiąca poznamy dopiero po listopadzie. Przypominam o wystawianiu składów. Pamiętajcie o limicie meczów na daną pozycję - nie wykorzystać przydziału lichymi graczami z ławki ale i z drugiej strony nie zostać z zapasem na koniec sezonu Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 29, 2008 Pierwszy dzień za nami Z pierwszych obserwacji: - Chicken sadzając Goodena na ławie pozbawił się znakomitych 90 FPS; Oden zepsuty , - Andrew23 posadził na ławie Rose'a a ten z kolei miał świetny debiut. Thomas za to dał radę , - Goozman nie trafił z Rondo Poza tym, żaden z zawodników nie przekroczył 100 FPS, nawet Lebron. Czekamy na CP3 Share this post Link to post Share on other sites
Andrew23 13 Posted October 29, 2008 Mam Tyrusa w kilku drużynach, więc liczę na wiele takich jego występów :8 Lebron i LaMarcus rzeczywiście poniżej oczekiwan, ale mam nadzieje, że będą już niedługo zdobywać podobną ilość FP jak w zeszłym sezonie, natomiast z Rosem może być problem - zapewne jak większość pierwszoroczniaków raz będzie grał dobrze, raz źle, więc może być trudno wyczuć, kiedy go wstawić do składu, ale oczywiście cieszę się że go mam w swojej drużynie, bo potencjał z pewnością ma . Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted October 29, 2008 stracilem 85 FPS teoretycznie tylko - mam zamiar wycisnac wicej z innych man. choc ROndo szczerze myslalem ze dzisiaj nie wypali tak ladnie Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted October 30, 2008 a dzisiaj kolejnych 85 w pupe za sprawa podmienienia Dalamberta Brewerem.. chyba bede liderem straconych FTP.. Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted October 30, 2008 Dla wyjaśnienia wymiana pomiędzy Chyże Rosomaki a Miami Pafsen (Marion - Richardson) została zawetowana z powodu: 1. Marion to zawodnik z 2 rundy draftu, a Richardson z 4. 2. Marion średnia za ostatni sezon 96FP, a Richardson 79FP Reasumując wymiana byłaby tendencyjna. W przyszłości suma FP powinna być zbliżona aby trade był zaakceptowany. Pozdrawiam Share this post Link to post Share on other sites
Dariomeus 2 Posted October 30, 2008 Dla wyjaśnienia wymiana pomiędzy Chyże Rosomaki a Miami Pafsen (Marion - Richardson) została zawetowana z powodu: 1. Marion to zawodnik z 2 rundy draftu, a Richardson z 4. 2. Marion średnia za ostatni sezon 96FP, a Richardson 79FP Reasumując wymiana byłaby tendencyjna. W przyszłości suma FP powinna być zbliżona aby trade był zaakceptowany. Pozdrawiam Znalazłem na forum e-nba że tolerancja błędu przy wymianie nie powinna przekroczyć 15% różnicy FTP. Ponieważ masz tam doświadczenie AIR_MJ, jak mniemam stosujesz zasady właśnie z tej strony, wtedy masz racje odnośnie tradu iż nie powinien mieć miejsca. Moim zdaniem Sznurowadlo.pl powinno posiadać własne, dokładne wytyczne odnośnie wymian zawodników. Cienglarzu działaj... Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted October 31, 2008 Racja, co liga to zasady. 15% to liczba e-nba, my możemy mieć swój poziom. Ja osobiście nie jestem zbyt doświadczony w tej formule, więc żadnego poziomu proponować nie będę ale dyskusja jest przecież otwarta. Oczywiście nic też nie stoi na przeszkodzie by skopiować założenia z e-nba, jeżeli sami nic nie wypracujemy w tym temacie. Share this post Link to post Share on other sites
Chicken 14 Posted November 2, 2008 Nie spodziwałem się że ten trade przejdzie. Moim zdaniem bardzo jednostronny dla Chyżych Rosomaków Marion > Richardson Hinrich >= Shaq (Szak ma nie grać w niektórych b2b a ponadto oczywistym jest że jakąś kontuzję złapie lub przynajmniej posadzą go na ławkę dla odpoczynku przed PO) Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted November 2, 2008 Nie spodziwałem się że ten trade przejdzie. Moim zdaniem bardzo jednostronny dla Chyżych Rosomaków Marion > Richardson Hinrich >= Shaq (Szak ma nie grać w niektórych b2b a ponadto oczywistym jest że jakąś kontuzję złapie lub przynajmniej posadzą go na ławkę dla odpoczynku przed PO) Moim zdaniem też jednostronny ale pod względem sumy FP się zgadza. Nikt do mnie nie napisał, że zgłasza veto a były na to 2 dni. Mam nadzieje, że ta wymiana ożywi trochę naszą ligę i zaczną się większe ruchy transferowe. Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted November 3, 2008 Ranking – 1. tydzień rozgrywek (28.10 – 2.11.2008) . W nawiasie liczba rozegranych gier i średni wynik FPTS. 1. K' Squad (22) 83,272727 2. High Flying Circus (21) 72,857143 3. Penetrator (26) 72,807692 4. Chicken Team (23) 72,695652 5. MJ-Team (25) 71,88 6. Gimisie (20) 70,575 7. Miami Pafsen (23) 67,869565 8. Skazani na Sukcezzz (26) 65,826923 9. Bukkake (25) 64,58 10. Chyże Rosomaki (22) 61,886364 Drużyna tygodnia – K’ Squad Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted November 10, 2008 Ranking - 2. tydzień rozgrywek (3.11-9.11.2008). MJ-Team (24) 84,52083333 Chicken Team (27) 77,85185185 High Flying Circus 3 (30) 76,35 Miami Pafsen (32) 73,203125 K' Squad (28) 72,73214286 Chyże Rosomaki (32) 72,28125 Penetrator (32) 65,5625 Skazani na Sukcezz (31) 65,53225806 Gimisie (22) 62,38636364 Bukkake (34) 54,17647059 Drużyna tygodnia - MJ-Team Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted November 17, 2008 Ranking - 3. tydzień rozgrywek (10.11-16.11.2008). High Flying Circus 3 (31) 89,24193548 Penetrator (32) 81,734375 MJ-Team (30) 80,58333333 Chicken Team (26) 72,82692308 K' Squad (23) 72,73913043 Gimisie (28) 71,17857143 Chyże Rosomaki (25) 70,64 Miami Pafsen (36) 68,08333333 Bukkake (30) 67,61666667 Skazani na Sukcezz (30) 44,3 Drużyna tygodnia - High Flying Circus 3 Świetna średnia HFC, a już spodziewałem się mojej wygranej w tym tygodniu Gratulacje. Z drugiej strony mamy Skazanych z tragicznymi 44 FPG Nie myślałem, że to możliwe w tak stosunkowo małej lidze. Share this post Link to post Share on other sites
Andrew23 13 Posted November 18, 2008 Dzięki cieglo Na razie jednak wciąż ty jesteś na czele, co jednak, mam nadzieję, wkrótce się zmieni Zresztą na objęcie pozycji lidera liczy też zapewne, świetnie spisujący się MJ-Team. Wiedziałem, że moja drużyna dobrze sobie radziła w zakończonym niedawno tygodniu, ale aż takiej średniej jednak się nie spodziewałem Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted November 26, 2008 Lekko nie wyrabiam czasowo więc nie dam rady sklecić rankingu za zeszły tydzień. Czy jest ktoś kto może zebrać dane? Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted December 7, 2008 Cieglo szkoda, że nie wrzucasz aktualnych wyników bo nam liga trochę przygasła. Mam nadzieję, że nie jest to spowodowane dominacją jednej drużyny :8 Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted December 7, 2008 Przygasła w jakim sensie? Jeśli nawiązujesz do mojej pozycji w tabeli to przecież nie jest to jakaś wielka przepaść. Dystans mniej więcej stały, jedna kontuzja i sytuacja może wywrócić się do góry nogami. Sezon jest długi Na zabawę z rankingiem nie mam ostatnio czasu - potrzeba jednak parę minut na żmudne przeklepanie wszystkiego, policzenie średnich i wklejenie tutaj... Share this post Link to post Share on other sites