Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto - I liga 2013/2014

Polecane posty

I liga:

1. Benon

2. Tizz

3. Bax

4. Chicken

5. ptb

6. Pafsen

7. PH#1

8. knt

9. szogo

10. matek

11. bulek

12. pumeks

 

Walczymy z hegemonią Benona :)

 

Draft wstepnie ustawiłem na 23.X na godzinę 21, ale proszę wszystkich o jak najszybsze wypełnienie poniższej ankiety. Jeśli w podanym tygodniu nie ustalimy konsensusu to będziemy szukać terminu wcześniejszego

 

http://doodle.com/5vrweu328cri735v#table

 

Za parę minut na skrzynkach powinniście mieć zaproszenia do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pokładzie!!

Terminy, które odpadają ze względu na inne drafty to 9.X, 10.X, 14.X i 16.X. W pozostałe powinienem się dostosować...

 

Walczymy z hegemonią Benona

 

Oj tam od razu z hegemonią... ;) Tak wszyscy na jednego? Wygląda na to, że będę musiał być, jak Tomilidżons w "Ściganym"...

 

Będę!!!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wykluczone sa 14 X, 16 X, 27 X. pozostale terminy mnie lub bardziej, ale dogodne. im pozniejsze godziny rozpocdzecia draftu, tym dla mnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PH#1 wypełnij ankietę :! 23.X to termin rzucony wstępnie bez żadnych konsultacji więc nie możecie się tylko do niego odnosić.

 

Po ośmiu głosach faworytem jest sobota 26.X.

 

Na wyniki ankiety czekam do 11.X. Później podejmiemy ostateczną decyzję albo spróbujemy wyznaczyć wcześniejszy termin więc proszę pilnować forum bo będziemy mieli wtedy mało czasu :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem ankiety... nie da sie tej ankiety rozszerzyć o tydzien poprzedzajacy? Bo osobiscie wczesniej mam urlop to by mi pasowalo prawie wszytko natomiast od 23 nie wiem jak bedzie bo mam pewne zmiany w pracy i na chwile obecna nie jestem wstanie powiedziec czy dam rade czy nie... chociaz skalaniam sie ku temu ze raczej nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No będzie trzeba tak zrobić bo w tej chwili najlepsza opcja ma tylko 7 z 10 głosów. Dla pewności dwie osoby które jeszcze nie wypełniły ankiety niech to zrobią bo może okazać się, że i tak któryś z tych teminów będzie naszą najlepszą opcją :S

 

Dodatkowo proszę wszystkich o głos w sprawie takich dat:

15.X (wtorek)

17.X (czwartek)

19.X (sobota)

 

Piszcie tylko "tak" lub "nie" i zróbcie to szybko bo czas goni ;)

 

15.X (wtorek) - TAK

17.X (czwartek) - TAK

19.X (sobota) - TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15.X (wtorek) - TAK

17.X (czwartek) - TAK

19.X (sobota) - TAK/NIE ( wolałbym nie ale jak nie bedzie innej opcji to bede)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15.X (wtorek) - NIE (Anglia - Polska)

17.X (czwartek) - TAK

19.X (sobota) - TAK/NIE ( wolałbym nie ale jak nie bedzie innej opcji to bede)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 X-tak

17 X-tak

19 X-tak - mimo wszystko wolałbym nie ale jesli sobota bedzie pasowac wiekszej liczbie osob to moze byc sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 X-tak

17 X-tak

19 X-tak - mimo wszystko wolałbym nie ale jesli sobota bedzie pasowac wiekszej liczbie osob to moze byc sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych na dzien dzisiejszy wyglada, ze na drafcie mnie nie bedzie, 15 na 99% nie będę mógł a 17 wyjdzie jednak, że będę miał inny draft.

no ale to już trudno, znajdźcie dla siebie najbardziej dogodny termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można przecież uczestniczyć w 2 draftach w tym samym czasie. To wężyk więc jest to jak najbardziej do zrobienia. Postaraj się bo lepsze pilnowanie sytuacji nawet z doskoku niż autopick po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze jeszcze 3 braki :Q

 

Do tej pory nie mam żadnego odzewu od Bulka czy Baxa w sprawie draftu, jestem wręcz porażony waszą aktywnością :S

 

Poczekam na głosy do niedzieli wieczór a potem ostatecznie ustalamy termin draftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×