Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2013/2014] Draft/rozgrywki - 3C liga H2H Yahoo

Polecane posty

Lista uczestników:

 

[warning]1. furmansky - Rumia Unicorns

2. qbas - Dillon Panthers

3. Zajmon - Zaymon Boyz

4. MTRFCB - FC Bosnia

5. woreq - Woreq Wicie

6. Sniffn - East Loopers

7. kyle winchester - Don't Wake Me Up

8. carter - Illuminati

9. Panbosmanjana - Money Cash Baby Team

10. marcelomattsoy - Tymon Hurricane

11. Michal0606 - Bayern Cavaliers

12. yblue - Raging Ravens[/warning]

 

Komisarz: MTRFCB

 

Wątek z zasadami: http://test.sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=16&t=57 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że nie padły dotąd kandydatury na stanowisko komisarza może sam postaram się kogoś nominować. Wydaje mi się, że marcelomatsoy ma niezbędne doświadczenie i ogarnięcie w fantasy nba (z tego co pamiętam głównie na espn ale to bez znaczenia) by pełnić tutaj rolę komisarza. Poczekajmy na jego stanowisko. Ze swojej strony dodam, że oferuję każdą pomoc by rozkręcić Waszą ligę - to naprawdę proste.

 

Dodam także, że komisarze mają na forum dodatkowe przywileje. Być może to będzie zachętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie chętnego do objęcia posady komisarza to ja mogę spróbować, ale to tak raczej w ostateczności bo doświadczenia w tym zakresie nie mam prawie żadnego.

 

Tak w ogóle to uaktywnijcie się ludzie bo trzeba się organizować :P Data draftu to priorytet w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie czekajmy zatem - nie ma czasu do stracenia (chyba, że chcecie stracić pierwsze gry sezonu :) ). To, że nie ma ruchu w interesie wynika z tego, że nie ma komisarza, który wyśle zaproszenia i rozrusza temat. Umówmy się zatem, że od tego momentu rządzi tu MTRFCB - jest to Wasz komisarz.

 

MTRFCB: załóż proszę ligę (po fakcie daj znać - prześlę Ci dane do ustawienia zasad gry) a potem wyślij w wiadomości prywatnej tutaj na forum do każdego usera wymienionego w liście uczestników. Link z zaproszeniem znajdziesz w lidze w zakładce Comish tools, potem Invite friends, na dole strony. Jeśli są pytania - wal na bieżąco, jak będę - podpowiem. Nie czekając na reakcję userów wbijaj na doodle.com i tam ustaw proponowane terminy draftu (na razie kieruj się swoim nosem/preferencjami - można ustawić dużo kombinacji data/godzina ale oczywiście warto ograniczyć się do tych najbardziej prawdopodobnych). Nie wiesz - pytaj, to nie wstyd się uczyć :) Link do ankiety wklej bezpośrednio tutaj.

 

Do biegu, gotowi...start :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ale zacznę to wszystko około północy bo teraz nieco zajęty jestem.

 

Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia rozesłane, rozpoczynamy procedurę planowania draftu.

 

http://www.doodle.com/rmccqhqibahnhryk

 

Ankieta dla uczestników ligi. Wybrałem takie a nie inne terminy z racji tego, że moim zdaniem 1-2 tygodnie przed startem ligi to optymalny termin. Godzina do ustalenia, ale osobiście proponuję 21:00. Pominąłem również dni, które mi nie pasują z różnorakich powodów.

 

Proszę zaznaczać wszystkie pasujące terminy!

 

Liczę na Waszą aktywność. To nie moja liga tylko Nasza liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja na ten moment wygląda tak:

 

1. Do ligi dołączyło 10 osób a więc czekamy na ostatnie dwie osoby. Jedną z tych osób jest przypuszczalnie Zajmon, który ostatni raz logował się 25 września. Wygląda to na problem, ale nie taki z którym byśmy sobie nie poradzili. Wydaje mi się, że do ligi nie dołączył też carter, ale w ankiecie głosował więc pewności nie mam.

 

2. Prosiłbym o wpisanie w tym temacie nazw swoich drużyn. Dotyczy to osób, które tego nie zrobiły, w ten sposób będę wiedział kto jeszcze nie dołączył i nie głosował w ankiecie. Po imionach z profilów na Fantasy nie uda mi się Was rozpoznać na tym etapie ;)

 

3. W temacie draftu zdecydowanie wygrywa opcja 17.10 (czwartek) 21:00. Jak to tej pory jednej osobie taka opcja nie pasuje.

 

Panbosmanjana - są jakieś szanse, że jednak dałbyś radę podraftować w tym terminie?

 

Tyle na ten moment. Pewnie o czymś zapomniałem, ale mamy jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Zajmona wyślij jakieś pw/maila - kiedyś wykręcił podobny numer w lidze FP bodajże - był na liście ale ostatecznie nie dołączył do yahoo. Tam jednak mogliśmy jechać w liczbie nieparzystej - w h2h się nie da. Macie jednego rezerwowego na tą chwilę więc ten ewentualny niedobór uzupełnicie.

 

Nazwy drużyn można umieścić w profilu - po slashach wymienicie nawet kilka, jeśli posługujecie się różnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PW do Zajmona poszło dziś przed moim poprzednim wpisem także poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie umawiajcie się na draft ale jednocześnie ustalcie jakiś deadline, po którym maruderów zastępujesz rezerwowymi. Jeśli ktoś już na tym etapie jest tak "podjarany" udziałem w rozgrywkach to wyobraźcie sobie co będzie podczas gry. Świetny materiał na tzw. olewacza, których w naszym środowisku nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maruderów na szczęście nie ma wielu. W ankiecie brakuje tylko jednego głosu, w lidze dwóch osób, ale ta druga osoba w ankiecie brała udział i loguje się raczej regularnie z tego co widzę także pewnie lada moment dołączy.

 

Załóżmy zatem, że Zajmon ma czas do czwartku (10.10) i w razie braku jakiegokolwiek kontaktu będziemy musieli go zastąpić.

 

Wysłałem też PW do Panbosmanjana w sprawie draftu bo na ten moment tylko jemu nie pasuje 17.10 i dobrze by było jakby się jednak udało coś na to zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPDATE ;)

 

Zajmon zjawił się na moment, dołączył do ligi i oddał głos w ankiecie. Brakuje zatem jeszcze jednej osoby, kogoś z dwójki carter - marcelomattsoy, ale tutaj raczej nie będzie problemu.

 

Pełne wyniki ankiety:

 

draftpng_nsshrsn.png

 

Czekamy zatem na ostatniego ligowca oraz jakieś info od Panbosmanjana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet uczestników, brakuje tylko ostatecznego przyklepania terminu draftu. Rozesłałem PW do wszystkich, ale z odpowiedziami różnie bywa więc zamieszczam info również tutaj.

 

Termin draftu - 17 października (czwartek) o godzinie 21:30. Przesunięcie o 30 minut względem pierwotnych planów uwzględnionych w sondzie.

 

Ktoś ma coś przeciwko?

 

Jeżeli ktoś odpisał (albo ma zamiar odpisać) na PW to nie musi się wpisywać tutaj. Brak odpowiedzi uznam za brak sprzeciwu. W najbliższy piątek chciałbym ostatecznie zamknąć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem tak robię.

 

Draft odbędzie się 17 października (czwartek) o godzinie 21:30.

 

Jeszcze jedna kwestia techniczna związana z draftem. Proponowałbym 30 sekund czasu na wybór gracza. (Live Draft Pick Time) bo domyślne 90 sekund to gruba przesada. Pół minuty moim zdaniem wystarcza w zupełności. Jeżeli ktoś ma coś przeciwko to niech pisze. Generalnie zapraszam z wszelkimi pytaniami czy wątpliwościami zarówno do tego tematu jaki i do kontaktu bezpośrednio ze mną przez PW.

 

Termin draftu wyślę jeszcze każdemu na PW żeby potem nie było gadki, że ktoś nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniśmy zostawić domyślny czas na wybór w drafcie, tak ja, jak i pewnie kilku innych uczestników tej ligi nie są jeszcze aż tak doświadczeni. Próbowałem swoich sił w Mock Draft i kilku razy przytrafiło mi się że poprzednie osoby wybierajace zabrały mi większość moich zaplanowanych opcji i musiałem główkować nad zmiennikami.

 

To moja opinia, nie wiem co mysla inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 1min na wybór by się przydało, uważam tak z tych samych powodów co kolega wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, w żadnym wypadku nie mam zamiaru niczego narzucać ani utrudniać mniej doświadczonym uczestnikom zabawy.

 

Nic jeszcze nie zmieniłem, poczekamy na (ewentualne) kolejne głosy i zdecydujemy się na 60 sekund lub domyślne 90 sekund.

 

Uprzedzam jedynie, że przy 90 sekundowych wyborach taki draft może długo potrwać. Oczywiście niektórzy będą wybierać szybciej a inni wolniej i w sumie w tym cała nadzieja bo gdyby każdy wybierał ponad minutę to taki draft potrwałby blisko 3 godziny.

 

Także ćwiczcie na mockach, układajcie plany/taktyki/strategie i spodziewajcie się niespodziewanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po namyśle zgadzam się z qbas i głosuje na 60 sekund wyboru w drafcie. :K

 

 

90 to jednak za dużo, ale 30 znowu to za mało. 60 powinno wypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×