Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

Pod względem oddawanych FP tragedii nie ma, ale moim zdaniem ten kto oddaje LBJ zawsze traci. Do tego LeBron pewnie lada moment wróci do robienia ~120 FPPG. Na miejscu Kozich Bobków chciałbym za niego więcej, ale przekręt to nie jest także wg mnie można puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wymiana ma sens i jest sprawiedliwa. To wciąż 3 graczy , których średnia punktów w tym sezonie( w sumie) jest na poziomie średniej najlepszego menedżera we wszystkich ligach.A to 3 z 8 punktujących, nieźle. Poza tym przy 3 za 1 trzeba brać pod uwagę 3 razy większe ryzyko straty po stronie tego, który oddaje jednego gracza. Właściciel Jamesa nie powinien czuć się skrzywdzony, a zawodnicy biorące udział w wymianie to nie goście, jak Miles Plumlee, tylko uznane stabilne firmy. To już czwarty głos za z tego co widzę, więc trejd można zatwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest absurdalna jeżeli się popatrzy na punkty. Gościa na poziomie Shumperta można wyciągnac z FA. Jestem przeciwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martin miał strasznie mocny początek w przeciwieństwie do JJ'a dlatego różnice punktowe są spore, ale jeśli spojrzymy na ostatnie 2 tygodnie to nie jest źle. Do tego Shumpert może zmienić klub i robić te 55 FP i może jedna z ekip właśnie na to liczy. Dla mnie trade do puszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JJ ma ostatnio sporo punktów, bo wszyscy poza nim podstawowi gracze rotacji byli kontuzjowani. Shumpert w Knicks ma pewne minuty i to w dużej ilości. nie widzę zespołu, w którym mogłby wypaść lepiej, a przecież nie ma żadnej gwarancji, że zostanie wymieniony. Wciąż jestem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudna wymiana do oceny, Johnson do tej pory grał słabo, podobnie jak i cały Brooklyn. Netsi nie mogą jednak cały czas tak grać, Johnsonowi na razie sprzyja fortuna, bo się połamał Deron i więcej na pozycjach obwodowych zależy od niego, ale koleś się musi tak czy siak rozegrać, jesli Brooklyn mierzy w coś fajnego, a chyba mierzy nadal, Prochorowowi nie zależy na przeciętności, dlatego ściągnął Pierce'a i Garnetta. A z nich już wiele jednak wyciągnąć sie nie da, JJ musi byc opcją nr 1 w ataku.

Shumpert to szrot. To, że ja bym to puścił, opieram na tym, iż JJ pójdzie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostanie dwa tygodnie nie było też Lopeza, który jest pierwszą opcją w ataku Brooklynu w tym sezonie bez dwóch zdań. No i na pozycji Johnsona brakował także Terry'ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szalone Jelenie oddają:

David West 73,5

Derrick Williams 23,3

Avery Bradley 38,5

Chris Kaman 37,2

 

Dream Team oddaje:

Dwight Howard 83,5

Alonzo Gee 21,1

Tyreke Evans 58,2

Greg Oden 0

 

Nie wiem co o tym myśleć bo pomijając zapychaczy w tym trejdzie (gdzie z FA spokojnie można wyciągnąć duuuużo lepszych graczy) można tę transakcję sprowadzić do wymiany dobrego Howarda i rozkręcającego się Evansa na słabszego od Howarda Westa. Śmierdzi mi to.

 

Dream Team jako drużyna z 16. miejsca oddaje 1. i 3. najlepszego zawodnika w drużynie. Śmierdzi jeszcze bardziej.

 

Ja planuję to zawetować, sytuacja chyba dość czytelna ale dla formalności - co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wetuj, ale z banem bym się tak nie spieszył. Na pewno trejd nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla formalności proszę o opinię o mojej wymianie: MJ-TEAM oddaje Shawn Marion 68,8FP, Kozie Bobki oddają Carlos Boozer 66,6 FP.

Boozera wytransferowałem, a teraz chcę go z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×