Skocz do zawartości
fluber

Finał - sezon 14/15

Polecane posty

Dziwna logika dojścia do terminu draftu :) Ale spoko, na jedno wyjdzie. Oto moje preferencje:

- odpadają wszystkie poniedziałki oraz piątki

- odpadają godziny przed 21:00

 

Rozumiem, że ograniczasz warunki brzegowe by móc utworzyć już lepiej sprofilowaną pod towarzystwo ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili pozostają w grze wtorki, czwartki i soboty oraz niedziele po 22.

Odpadają także 7.10,8.10, 16.10, 20.10, 21.10, 23.10,25.10, 26.10, 27.10, 28.10

Zostają w grze:

12.10, 30.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpada pierwszy tydzień października

Wstępnie mam inne drafty: 19,20,24,25 i 26.

- odpadają godziny przed 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram praktycznie tylko w ligach z offline draftem, więc pasuje mi każdy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak o mnie chodzi nie jestem wybredny pasuje mi każdy dzień ale tez po 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi 19.10 i 20.10 mam już inne drafty.

Pasują mi (jak na razie) soboty, niedziele, poniedziałki i wtorki po godz. 20:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ustalam termin draftu na 12.10 na 21. To jedyny termin, przed sezonem, którego jeszcze nikt nie wykluczył ( chyba, że gdzieś się pomyliłem). Jeżeli i on komuś wypadnie, będziemy draftować po rozpoczęciu sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie ustalam termin draftu na 12.10 na 21. To jedyny termin, przed sezonem, którego jeszcze nikt nie wykluczył ( chyba, że gdzieś się pomyliłem). Jeżeli i on komuś wypadnie, będziemy draftować po rozpoczęciu sezonu.

 

Jest jeszcze inna opcja: skoro i tak wybieramy wężykiem, to można zrobić draft na forum. Limit np. 6h na wybór (przy czym czas nie liczy się między 23:00 a 6:00) i powinniśmy spokojnie dać radę do rozpoczęcia sezonu. Szczególnie jeśli osoby wybierające obok siebie przekażą sobie numery telefonów, co by sprawnie powiadamiać o tym, że czyjaś kolej na wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też można rozważyć ten scenariusz, tylko że to jest 260 wyborów. Na drafcie online potrwa to 2 godziny, na offline wydaje mi się, że się nie wyrobimy nawet gdybyśmy zaczęli dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offline ssie. Jestem zdecydowanie przeciwko. Finał musi być draftowany we właściwym klimacie.

 

Termin wydaje się ok. Niedziela wieczorkiem, git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, podobnie jak Fluber, dopóki nie dostanę planu zajęć na uczelni, nie mogę dokładnie sprecyzować, który termin będzie mi odpowiadać a który nie. Jak na ten moment to na pewno odpadają u mnie niedziele i poniedziałki (chyba, że po 22).

 

Wstępnie ustalam termin draftu na 12.10 na 21. To jedyny termin, przed sezonem, którego jeszcze nikt nie wykluczył ( chyba, że gdzieś się pomyliłem). Jeżeli i on komuś wypadnie, będziemy draftować po rozpoczęciu sezonu.

 

12.10 to niedziela, więc odpadam. Chyba, że nie będzie problemem przesunięcie tego o godzinę/półtorej to wtedy powinienem dać radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to pasuje każdy dzień po godzinie 21.

 

Zatem 12.10 o 22:15 też dobry

 

 

pozdrawiam

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offline ssie. Jestem zdecydowanie przeciwko.

 

Lepiej draftować offline, niż online z chociaż jednym botem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie.

 

No tak, zapomniałem, że dla was tutaj nie liczy się jakość rywalizacji, więc faktycznie w takim przypadku bot na drafcie nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft online to nieodłączna cześć tej zabawy. Offline zabija klimat. Grupa finałowa to także ludzie dobrze zorganizowani, trzeba stanąć na głowie by był komplet. Ja osobiście nie wyobrażam sobie fantasy bez draftu online, dużo tracimy jako grupa nie biorąc w nim udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy starcie 22:15 skończymy około północy. Sam muszę wstać wpół do szóstej w tygodniu i wiem, ze da się przeżyć. Serio nie podołasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×