Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2014/2015] Rozgrywki - Liga Keeper

Zasada draft and stash powinna obowiązywać:  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zasada draft and stash powinna obowiązywać:

    • b) od sezonu 2015/16
      2
    • a) od najbliższego sezonu
      9


Polecane posty

Właśnie chodzi o to w tzw. draft and stash, że zawodnik nie zajmuje slota - na Y! możesz wykorzystać wszystkie 13 slotów na innych zawodników...

ja wiem o co chodzi ale w tej lidze nic takiego nie było ustalone (sam bym już miał kilku tak "zarezerwowanych"). rozumiem, że Tizz zobaczył wilqa wypociny na FBXie i chce tutaj też coś takiego przepchnąć - ale wstecz takie zmiany nie powinny być dopuszczane (wilq pod siebie zaproponował tam zmianę z wyprzedzeniem). jak coś można się umawiać o sezon do przodu (a przynajmniej przed draftem) na takie myki (sam bym wtedy wziął Sarica pewnie)..

 

B.5 Każdy zespół może mieć max. 13 zawodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deal z tomalaobim:

Gerald Green + Patty Mills + Rudy Gobert za Shawna Mariona i Nikolę Pekovića.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że Tizz zobaczył wilqa wypociny na FBXie i chce tutaj też coś takiego przepchnąć - ale wstecz takie zmiany nie powinny być dopuszczane (wilq pod siebie zaproponował tam zmianę z wyprzedzeniem).

Heh... kazdy moze z tego korzystac... i przy dyskutowaniu/glosowaniu nad zmiana nikt nie mogl wiedziec, ze Saric spelni warunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... kazdy moze z tego korzystac... i przy dyskutowaniu/glosowaniu nad zmiana nikt nie mogl wiedziec, ze Saric spelni warunki!

 

no ok - u Was zmianę zaproponowałeś w 2013 więc wygląda to faktycznie na czyste zagranie (nie podejrzewam żebyś już wtedy miał insidera w obozie Sarica czy innego bałkańczyka :) ) - tutaj mowy o tym nie było a wprowadzanie teraz zmiany jest nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ja tą sprawę poruszałem na forum. Przy czym na e-nba taki gość nie wlicza się do salary, co jest wg mnie przesadnym ułatwieniem dla tankera - tutaj byłoby inaczej.

 

Zgodze się, że prawo nie działa wstecz, ale czyż ja o tym nie pisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ja tą sprawę poruszałem na forum. Przy czym na e-nba taki gość nie wlicza się do salary, co jest wg mnie przesadnym ułatwieniem dla tankera - tutaj byłoby inaczej.

 

Zgodze się, że prawo nie działa wstecz, ale czyż ja o tym nie pisałem?

 

może i poruszałeś - nie pamiętam - updatu w regulaminie nie widzę więc jak coś to dopiero przed kolejnym draftem można taki zapis wprowadzić. jak na ten moment wg mnie Tizz może sobie Sarica trzymać jako 13 slot (żadnych stashów na boku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok - u Was zmianę zaproponowałeś w 2013 więc wygląda to faktycznie na czyste zagranie [...] - tutaj mowy o tym nie było a wprowadzanie teraz zmiany jest nie fair

W Wasza lige sie nie mieszam tylko mnie wkurza zarzut, ze zmiana byla pode mnie gdy...

 

(nie podejrzewam żebyś już wtedy miał insidera w obozie Sarica czy innego bałkańczyka :) )

... to jedyny scenariusz by bylo to mozliwe ;-) I nie, nie mialem insidera na Balkanach tylko wtedy i dzis uwazam to za dobry pomysl, ktory nie dosc, ze zbliza zasady do NBA to jeszcze urozmaica mozliwosci co robic z pickami w drugiej polowie draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank poruszałem ten temat w drugim keeperze - jeśli i tutaj, to sprawa powinna być oczywista, że to wchodzi w życie.

Jeżeli nie było faktycznie o tym mowy, to dopiero w przyszłym sezonie. Swoją drogą nie spodziewałem się, że to wywoła aż takie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł bardzo dobry ale powinien być usankcjonowany klikoma aktualizacjami w regulaminie i oficjalnym ogłoszeniem. przyznam, że sie nie wczytywałem i sądziłem, że u Was zmiana weszła przed sezonem - gdy już posiadałeś kilka picków po 10-ce więc mogłeś z wysokim prawdopodobieństwem ocenić szanse na Sarica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deal z tomalaobim:

Gerald Green + Patty Mills + Rudy Gobert za Shawna Mariona i Nikolę Pekovića.

 

potwierdzam i wyrzucam Marcusa Thorntona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wiem, ze tu byla o tym mowa i to duzo wczesniej juz ale nie wiem w koncu jak to wyglada czy to dziala u nas czy nie a nie bo chce cos przepchnac, wisi mi to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goozman, ale tutaj była o tym mowa całkiem spory czas temu, jeszcze przed draftem w lidze basketpun jeśli dobrze kojarzę.

ale co mnie obchodzi jakaś liga Basketpun??

 

regulamin jest u nas niezmieniony - więc znowu mamy do czynienia z niekonsekwencją komisarza.. może za dużo tych lig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam Mayo/Shumperta za pick przyszłoroczny. Albo jakiś trade, w którym oddaję ich obu za jednego grajka.

Każdy inny też do ruszenia, chodzi mi o to, żeby oddać więcej zawodników niż przyjmę, potrzebuję wolnego slota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tutaj przed draftem nie ustalaliśmy zasad, to Sarić powinien być 13 zawodnikiem w składzie, a nie czternastym. Ogólnie ta zmiana na basketpun też mnie nie przekonuje, bo zostawiliśmy furtkę na takich Koponenów dla tankujących graczy. Można mieć luzem salary cap na poziomie 310 i 10 zawodników za 15 z Europy i czekać, aż któryś wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 strona tego tematu:

Dotyczy Matek wydraftowania eurasów, którzy decydują się jeszcze na jeden rok w europie, żeby user draftując takiego nie tracił miejsca w składzie.

 

Nie sądzę, zeby była to kwestia wymagająca głosowania, nie należy do decyzji strategicznych, mających wpływ na losy ligi, więc mam w planach to wprowadzić.

 

także jak mówię niekonsekwencja Bulka - bo "mam w planach to wprowadzić" nie jest równe "wprowadzam", szczególnie przy braku update'u w regulaminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to czepiacie się szczegółów.

 

Jeśli nie odpowiada, to możemy to wprowadzić od następnego sezonu tutaj, mi to zwisa.

 

Fluber, można mieć, ale to przecież teoria, ale jeśli ktoś chce czekać nie tylko na saricia, ale też np. na bogdana bogdanovicia, to czemu to utrudniać, jeśli tak jest w NBA?

A wliczanie do salary pensji jest na zasadzie "coś za coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko, żeby było wiadomo wcześniej, co i jak, żeby się zgadzało z regulaminem. Potem ktoś powie, że gdyby wiedział to to tamto i tamto to by zrobił inaczej i jeżeli w regulaminie zapis się nie znajdzie to będzie miał rację.

Można liczyć go do składu, można liczyć jako czternastego, tylko niech to będzie jasno określone przed draftem. Nie wiem , jak to wcześniej było rozstrzygane. Grał może ktoś w keepera za czasów debiutanckiego sezonu Ricky'ego Rubio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było po starych zasadach.

 

Wiem, o zaktualizowaniu regulaminu nie pomyślałem, teraz pytanie, od którego sezonu powinno to obowiązywać.

 

Na basketpunie zdecydowanie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tutaj przed draftem nie ustalaliśmy zasad, to Sarić powinien być 13 zawodnikiem w składzie, a nie czternastym. Ogólnie ta zmiana na basketpun też mnie nie przekonuje, bo zostawiliśmy furtkę na takich Koponenów dla tankujących graczy. Można mieć luzem salary cap na poziomie 310 i 10 zawodników za 15 z Europy i czekać, aż któryś wypali.

 

 

ale o tym była mowa tutaj w kiperze sznurkowym nie gdzxies tam w zapomnianej lidze(w ktorej nikt nic nie pisał wiec c'mon) dlatego tez spytalem bo przypomnialem sobie o owym temacie, kilka osob mogłoby potwierdzic,ze Saric w ogóle nie mial byc moim wyborem ale białych pseudo atletycznych juz sie wystrzegam, co mialem wybrac - licze sie z tym,ze jednak moze bedzie musiał zostac ten Vasques volII.

 

fluber serio myslisz,ze mam zamiar tankowac? ;]

 

ostatni raz - wisi mi to czy z nim bede musiał byc czy wywale Davisa'upside 6fp' w lalakach, salary sie zgadza, stan ilosciowy rowniez ;]

 

o co ta afera, tylko spytałem w ramach formalnosci a internety juz sie spinają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stauskas + James Johnson, jak ktoś chce za pick przyszłoroczny...

GG 1126580, lub PMy.

Czekam do jutra do wieczora.

Pozdrawiam

Sam Stauskas za pick przyszłoroczny też wchodzi w grę... Wygląda na to, że na oferty poczekam trochę dłużej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu...

Ciężko się z Wami dealuje, jak samemu się pińciuset ofert nie wysyła...

Albo jestem skazany na Stauskasa, albo za dużo za niego oczekuję... Aż pick z przyszłorocznego draftu... :D

Pomijając już tego feralnego Jamesa Johnsona (choć zawsze go mogę do dealu dodać, jak ktoś sobie życzy) urozmaicę moją ofertę:

Nik Satauskas za 15 fppg

lub pozyskany rok temu za nr 1 draftu

Kevin Martin za maksymalnie 25.85 fppg, lub pick

Czekam na odzew.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×