Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2014/2015] Rozgrywki - Liga Keeper

Zasada draft and stash powinna obowiązywać:  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zasada draft and stash powinna obowiązywać:

    • b) od sezonu 2015/16
      2
    • a) od najbliższego sezonu
      9


Polecane posty

kierwa, a mi yahoo sie spierfffoliło akurat dzisiaj :/

 

a bulek mi napisał, że wyautowano mi Splittera i to koniec kar, więc już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beverley'a zawsze chcę ale u mnie bida w wysokich więc nie wiem co masz na myśli :) miałeś solidnego wysokiego to zamiast wywalić Sacre, Ajince i Morrowa i zejść z salary to czekałeś nie wiadomo na co :)

 

mam za to nadstan SFów więc chętnych zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW Gerard chyba też przekroczył salary jeśli się nie mylę więc z Chickiem powinien dołączyć do ukaranych i wyrzucić Diawa

 

a Bulek wyliczył jak aptekarz swoje możliwości :)

 

Yup. Wszystko przez to, że gdy ustawiasz kilku ad-dropów to nie wiesz kogo uda ci się dostać. Nie sądziłem, że uda mi się zgarnąć Barnesa, więc Diaw był planem B, który też przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indiana Pacers - Chicken ( 0 | PM )

ind.png

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Chris Paul 29 69,10

2 LaMarcus Aldridge 29 60,90

3 Tim Duncan 38 51,15

4 Nene Hilario 32 38,65

5 Klay Thompson 24 38,20

6 J.J. Hickson 26 37,50

7 Kyle Korver 33 35,85

8 Brandon Bass 29 31,00

9 Ramon Sessions 28 29,50

10 Evan Fournier 22 18,90

11 [wirtualny gracz] [/url] 15,00

12 Carl Landry 31 24,35

13 Elliot Williams 25 15,00

Picki: Brak Brak

Średnia wieku: 28,83

Salary Cap: 465,10

 

Późniejszy ruch z Salmonsem anulowany i ban na 30 dni.

Zastanawiam się tylko jakim cudem Marvin czy carl byli FA przed rozstrzygnięciem waiverów? Jakiś bug czy co? W związku z tym nie wiem jak mam traktować Bojana, bo teoretycznie wszelkie ruchy po wyjściu ponad SC powinny być anulowane - tylko, że Bojan przyszedł z waivera... Nie mam pojęcia, czy zanim Bojan przyszedł, Chicken juz mogł miec Carla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings - Gerard ( 0 | PM )

sac.png

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

1 Rudy Gay 28 45,15

2 Brandon Jennings 25 44,65

3 Chris Bosh 30 42,30

4 David West 34 41,65

5 Anderson Varejao 32 40,70

6 Tobias Harris 22 37,20

7 P.J. Tucker 29 33,80

8 George Hill 28 33,25

9 Mike Dunleavy 34 31,75

10 Draymond Green 24 28,55

11 Omer Asik 28 25,90

12 Matt Barnes 34 30,15

13 Boris Diaw 32 28,70

Picki: Brak

Średnia wieku: 29,23

Salary Cap: 463,75

 

Oczywiście sytuacja podobna jak u Chickena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Późniejszy ruch z Salmonsem anulowany i ban na 30 dni.

Zastanawiam się tylko jakim cudem Marvin czy carl byli FA przed rozstrzygnięciem waiverów? Jakiś bug czy co?

 

wygląda że był jakiś moment zanim przemieleni waiversi pojawili się na stronie ligi. także nie powinieneś Chickenowi zabierać Salmonsa bo on go pobrał wcześniej niż Landry'ego mimo że ten fakt pokazał się na stronie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej niż Landry'ego, wówczas Salmons zostaje przywrócony. Sugerowałem się tym, co pokazało yahoo.

 

A odnośnie moich waiverów, to celowo nie ustawiłem jeszcze jednego kolesia, na wypadek gdyby weszli i Hollis i Dellavedova. Jak widać, dobrze zrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ustawił waivera na marvina i Carla dlatego można już było ich brać wcześniej, byli oni zwykłymi FA, waivery wchodzą zawsze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak napisał piotreksuper. Wszedłem na stronę ligi i zobaczyłem ze T-Wolves wykonali już ruch na FA więc na szybkości zacząłem wertować listę w poszukiwaniu perełek. Okazało się jednak, że brat Carla i jego pensja 15,00 naraziły mnie przez nieuwagę na spory zamęt ;]

 

Czy mam rozumieć, że ban na 30 dni jest już karą ostateczną, czy może postępowanie w mojej sprawie jest ciągle w toku? :)

 

PS. Wspominałem już że nie znoszę Marcusa Landry'ego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze którys z Panów co tak pilnuja - no i dobrze, zechciałby sumiennie wesprzec komisarza bułke w sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli były kary, to znaczy, że wszystko jest pod systematyczną kontrolą ;)

 

Nie będę dawał aktualizacji po każdym jednym ruchu z FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze policzyłem to tych ruchów było do tej pory 36 (nie liczyłem anulowanych) - czyli wartałoby to wklepać.. i tak raz na tydzień ogarniać co by każdy miał łatwiejszy wgląd w sytuację kadrową w lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bany powinny sie juz pokonczyc. w regulaminie pisze ze miesiac od ostatniego wyboru w drafcie, a ten miesiac juz dawno minal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie mam to w dupie ale co to za ban na okres gdzie wyciaganie FA jest chuja warte, kazdy ban jesli juz zostałby przyznany powinien obejmowac okres od - startu sezonu do~ czasu jaki okresla regulamin, takie moje luzne dywagacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak bedzie z tym banem? bo ja chce walczyc o top 3, a mi przechwyty uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban powinien obowiązywać przez miesiąc, przez który można wybierać grajków na yahoo, co to za ban obowiązujący w offline, gdzie nie można aktywować zawodników. Przecież to idiotyzm.

Ale jeśli regulamin jest źle sformułowany, mogę bana skasować. Ale to trzeba zmienić. Ban to ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Dodatkowo na tą drużynę zostanie nałożona kara zablokowania pobierania nowych graczy na okres 1 miesiąca od dnia ostatniego wyboru w drafcie"

 

tak pisze w regulaminie, faktem jest ze pasowalo by to zmienic, jednak trzymajac sie regulaminu mam tego bana zdecydowanie za dlugo i starcilem juz najlepszy okres na FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ban powinien obowiązywać przez miesiąc, przez który można wybierać grajków na yahoo, co to za ban obowiązujący w offline, gdzie nie można aktywować zawodników. Przecież to idiotyzm.

Ale jeśli regulamin jest źle sformułowany, mogę bana skasować. Ale to trzeba zmienić. Ban to ban.

 

Wszelkie zmiany można robić, ale mogą one obowiązywać dopiero nowe przypadki. Teraz jest jasno napisane:

"D.4.b Na drużynę zostanie nałożona kara zablokowania pobierania nowych graczy na okres 30 dni od dnia przekroczenia drużynowego limitu pensji [opisane w punkcie C.3], która może przejść na następny sezon gdyby złamanie zasady nastąpiło w ostatnich 29 dniach sezonu. "

 

Ja przynajmniej zamierzam się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×