Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2014/2015] Rozgrywki - Liga Keeper

Zasada draft and stash powinna obowiązywać:  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zasada draft and stash powinna obowiązywać:

    • b) od sezonu 2015/16
      2
    • a) od najbliższego sezonu
      9


Polecane posty

Czyli jak ktoś złamał zasady w poprzednim sezonie to będzie miał dłużej bana niż ten co nie zszedł z salary po drafcie? Ban obowiązywałby od ostatniego wyboru w drafcie, gdybyśmy wtedy zaczęli sezon.

Ban jest na miesiąc, ale może obowiązywać tylko i wyłącznie w sezonie, bo w offseason wszyscy mamy niejako bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak ktoś złamał zasady w poprzednim sezonie to będzie miał dłużej bana niż ten co nie zszedł z salary po drafcie?

 

Huh? A jakim cudem?

 

Ban jest na miesiąc, ale może obowiązywać tylko i wyłącznie w sezonie, bo w offseason wszyscy mamy niejako bana.

 

I tak jest. Doczytaj tylko kiedy zaczyna się sezon w tej lidze i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, ale na co wam teraz aktualizacje składów na forum, jak wszystko jest na yahoo? Rozumiem w offseason, ale teraz? Nie widzę większego sensu.

 

 

Tabelka

 

TEAM GP TOTAL FPPG

1 Portland Trail Blazers 29 1241,5 42,81

2 Chicago Bulls 25 1064 42,56

3 OKC Thunder 30 1261 42,03

4 Houston Rockets 20 825 41,25

5 Orlando Magic 24 988 41,17

6 Indiana Pacers 24 978 40,75

7 Minnesota T-Wolves 33 1308 39,64

8 Sacramento Kings 24 885,5 36,90

9 Toronto Raptors 29 1067,5 36,81

10 Phoenix Suns 28 962 34,36

11 Los Angeles Lakers 25 827,5 33,10

12 Brooklyn Nets 26 854 32,85

13 Miami Heat 22 658,5 29,93

14 Charlotte Hornets 29 863 29,76

15 Denver Nuggets 25 737,5 29,50

16 Los Angeles Clippers 28 809 28,89

17 Memphis Grizzlies 25 685 27,40

18 New York Knicks 29 780,5 26,91

19 Washington Wizards 28 707,5 25,27

20 Philadelphia 76ers 31 707 22,81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, ale na co wam teraz aktualizacje składów na forum, jak wszystko jest na yahoo? Rozumiem w offseason, ale teraz? Nie widzę większego sensu

 

po to, że jest to budżetówka i przygotowując chociażby propozycję tradu trzeba brać płace pod uwagę - a ich na yahoo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie na dniach aktualizacja, teraz nie robiłem, bo nie było zbyt dużo ruchów od ostatniej.

 

Aktualizacje służą w trakcie sezonu jednemu - żeby GM-owie mieli łatwiej w zorientowaniu się kogo mogą wziąć z FA. Do trejdów raczej nie są potrzebne, bo składy są przecież na yahoo, a salary zawodników na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufffff po tym jak gooz zmieszał z błotem moją wymianę, w której oddałem Peka byłem przekonany, że oddałem rónież swój pick... okazało się, że został u mnie... a ja ściągałęm typków typu ginobili, żeby zająć jakieś przyzwoite miejsce w tabeli, tylko po to aby ten mój pick był jak najniższy

 

Skoro dysponuję wyborem w przyszłorocznym drafcie to spokojnie mogę rozpcząć Super Tank Mode :) widzimy się za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, ale na co wam teraz aktualizacje składów na forum, jak wszystko jest na yahoo? Rozumiem w offseason, ale teraz? Nie widzę większego sensu

 

po to, że jest to budżetówka i przygotowując chociażby propozycję tradu trzeba brać płace pod uwagę - a ich na yahoo nie ma

No nie wziąłem tego pod uwagę, bo nigdy z tym problemu nie miałem. Ruchy na FA nie są jakimiś difference makerami jeśli chodzi o salary(nie licząc wyjątkowych przypadków), poza tym każdy GM powinien swoje aktualne salary znać. A, że propozycje rozpoczynają się raczej od grajków kluczowych, którzy są podstawą trejdu to później już w rozmowach prywatnych wymyślacie między sobą taki scenariusz, żeby pensje grały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff po tym jak gooz zmieszał z błotem moją wymianę, w której oddałem Peka..

to chyba nie wiesz jak wygląda mieszanie z błotem w moim wykonaniu :) tam tylko nieśmiało sygnalizowałem pewną nierówność (wg mnie) tradu ale póki co Green jeszcze coś o dziwo ugrywa - spodziewałem się natychmiastowego regresu. Pek cyców też nie urywa więc wychodzi, że miałeś nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga ogloszenie dla tankujacych, rozwaze oddanie marcusa smarta za kogos punktujacego juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TEAM GP TOTAL FPPG

1 OKC Thunder 72 2996,5 41,62

2 Orlando Magic 60 2460 41,00

3 Sacramento Kings 56 2243,5 40,06

4 Portland Trail Blazers 70 2743 39,19

5 Indiana Pacers 59 2261 38,32

6 Chicago Bulls 60 2286 38,10

7 Minnesota T-Wolves 75 2820 37,60

8 Houston Rockets 56 2079 37,13

9 Los Angeles Lakers 58 2060 35,52

10 Toronto Raptors 63 2183 34,65

11 Brooklyn Nets 60 2039,5 33,99

12 Denver Nuggets 59 2005,5 33,99

13 Charlotte Hornets 64 2074 32,41

14 Phoenix Suns 64 2052,5 32,07

15 Miami Heat 55 1732 31,49

16 Los Angeles Clippers 65 1860,5 28,62

17 Washington Wizards 64 1796 28,06

18 New York Knicks 62 1692 27,29

19 Memphis Grizzlies 58 1461 25,19

20 Philadelphia 76ers 67 1462 21,82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy mozna sie spodziewac aktualizacji skladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga ogloszenie dla tankujacych, rozwaze oddanie marcusa smarta za kogos punktujacego juz

 

Rose tez do oddania osobno, albo w pakiecie ze smartem, za solidna produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przypomnę tankerom ;)

 

Jako że nie bardzo mam czas aby czekać do trade deadline na uwolnienie z Denver Hicksona chętnie oddam go w pakiecie z Bogdanoviciem, Fournierem lub moim pickiem za kogoś kręcącego porządne cyferki tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dostanę za Kevina Martina? Interesują mnie zawodnicy grający lub/i picki...

Oferty można słać nawet gołębiami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między mną, a MKA

 

Marcus Smart i Khris Middleton za Josha Smitha

 

quest po jak najwyższy pick rozpoczął się na dobre.

 

Lillard, Payton, Smart -> miodzio.

 

Walczący o miejsca mogą jeszcze wzmocnić się Swaggym, albo Meeksem (jak tamten wróci)

 

MKA potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie sezonu można, ale nie trzeba ogłaszać wymiany na forum. A na pewno zbyteczne są potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smart poszedl, teraz jeszcze rose do wziecia, za cos grajacego i robiacego te 40 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drużyna Phoenix Suns dostała bana za to, że jakiś czas temu przekroczyła salary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kalendarium ligi

 

3 listopada

no i już z miesiąc nie było aktualizacji składów..

 

Nie rozumiem, ale na co wam teraz aktualizacje składów na forum, jak wszystko jest na yahoo? Rozumiem w offseason, ale teraz? Nie widzę większego sensu.

 

4 listopada

Spokojnie, będzie na dniach aktualizacja, teraz nie robiłem, bo nie było zbyt dużo ruchów od ostatniej.

Aktualizacje służą w trakcie sezonu jednemu - żeby GM-owie mieli łatwiej w zorientowaniu się kogo mogą wziąć z FA.

 

8 listopada

Bulek wywala Larkina a pobiera Foye'a przekraczając salary o 5,1$

(salary zeszło do poziomu dozwolonego kolejnym ruchem 12 listopada a Foye odszedł z Suns nie grając ani jednego punktowanego spotkania)

 

24 listopada!!!!

Drużyna Phoenix Suns dostała bana za to, że jakiś czas temu przekroczyła salary.

 

HAHAHAHAA

 

może się jednak sens pojawi.. nawet dla głównodowodzącego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie było specjalne, zresztą pisałeś to na forum?

 

Zresztą, gdyby było, bym odczekał trochę czasu, poczekał aż wszyscy zapomną i przeszedł do porządku dziennego, nieprawdaż?

 

Goozman, no jak myślisz? W moim interesie był ban jak najpóźniej dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę, że specjalnie i chwała Ci za to, że się sam przyznałeś i nie przeinaczyłeś swojej produkcji. sytuacja pokazuje jednak, że jest sens częstszych aktualizacji składów niż raz na 2 miesiące.. raz na tydzień na bieżąco nie powinno być dla Ciebie bolesne. ja nie wyłapałem przekroczenia bo wziąłem z tematu z pensjami Randy Foye 23,30.. swoją drogą to salary z 2011/12 mógłbyś stamtąd wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×