Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Deklaracje (sezon 2014/15)

Polecane posty

w tym temacie proszę o zadeklarowanie się odnośnie dalszej gry w Lidze Keeper.

 

Jeżeli są chętni na przejęcie któregoś z zespołów na wypadek rezygnacji kogokolwiek, również proszę o wpis.

 

Proszę o potwierdzenie chęci dalszej gry do 31 maja.

 

Na zielono GM którzy grają dalej.

Na czerwono GM którzy rezygnują z gry bądź zostają z gry relegowani.

 

Brooklyn Nets - matek

 

New York Knicks - knt

 

Orlando Magic - Andrew23

 

Philadelphia 76ers - MrLogo

 

Cleveland Cavaliers - Thrain

 

Los Angeles Clippers - Musli

 

Memphis Grizzlies - Tizz

 

Washington Wizards - Obi

 

Chicago Bulls - Benon

 

Indiana Pacers - Chicken

 

Miami Heat - El-Maniaque

 

Charlotte Hornets - Goozman

 

Denver Nuggets - Nalesnick

 

Minnesota Timberwolves - piotreksuper

 

Houston Rockets - MKA

 

Los Angeles Lakers - Fluber

 

Phoenix Suns - Bulek

 

Sacramento Kings - Gerard

 

Oklahoma City Thunder - Maciek9020

 

Portland Trail Blazers - Vic

 

Trzeba było podjąć trudne decyzje. Decyzja o podziękowaniu Thrainowi była oczywista, gdyż koleś olał wszelkie rozgrywki na sznurowadle. Drugą osobą jest niestety MrLogo - na mój apel wsadził na grający slot swego czasu Bosha, po czym uznał, że to już wystarczy. Nie wykorzystał 107 slotów, w jego ekipie marnuje się Lebron, a ja tu bardziej poszukuje gracza zaangażowanego od A do Z.

Także są 2 wolne ekipy na tą chwilę, zapraszam nowych userów. Swego czasu zgłosił się do mnie Zayl, ale nie wiem, czy kontynuuje swoją chęć.

 

Chętni:

 

Zayl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdziwiłem :).

 

Mimo, że nie wykorzystałem dużej ilości slotów to regularnie odpowiadałem na oferty na forum oraz sam też składałem oferty.

 

Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko napisać tyle, że wpływ na taką a nie inną ilość rozegranych meczy miały kontuzje:

Jamal 13 opuszczonych meczy

Biyombo 5

A. Randolph 39

Len 40

Waiters 12

O'neal 38

Barnes 4

Thomas 10

Nawet wypominany przez Ciebie Bron odpuścił 5 meczy.

 

Mimo wszystko dziękuję za grę (szkoda, że tak krótką) i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu zgłosił się do mnie Zayl, ale nie wiem, czy kontynuuje swoją chęć.

 

Tak,nadal chciałbym dołączyć do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zgoda, ale przez długi czas Bosh był u Ciebie na benchu, a potem ciągle Jamal Crawford czy Biyombo. Na FA też nie byłeś aktywny, a aktywni gracze na benchu nie mają wpływu na podwyższenie picku.

 

Swoją drogą zastanawia mnie, czemu na Yahoo nie jesteś tak aktywny, jak tutaj, gdy juz wywołam Cię do tablicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą zastanawia mnie, czemu na Yahoo nie jesteś tak aktywny, jak tutaj, gdy juz wywołam Cię do tablicy :)

 

 

Po prostu w tym sezonie nie miałem o co grać. Z moim rosterem nie miałem szans na walkę o cokolwiek. I dlatego tak "olałem" wystawianie grajków. Na forum zaglądam dość regularnie, ot i cała tajemnica.

 

edit.

 

Jeszcze co do zdania, że Bron się u mnie "marnuje". Lebrona próbowałem wymienić, ogłaszałem się z tym nawet w wątku głównym. I jakoś nikt się nim nie zainteresował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No OK, MrLogo. Jeśli masz pomysł na tą drużynę, dam Tobie szansę. Jak będziesz w trakcie sezonu próbował coś w tym teamie zrobić, to będzie ok.

 

Czerwony kolor znika. Teraz tylko musisz podjąć decyzję.

 

Może nr draftu jest dla Ciebie niemiłym zaskoczeniem, ale bierze się pod uwagę 6 najlepszych zawodników pod względem salary (6*82), w następnej kolejności salary siódmego, ósmego zawodnika itd, aż do osiągnięcia 492 meczy. Następnie mnoży się ilość meczy przez pensję danego grajka, po czym robi się sumę iloczynów dla danej drużyny. Komu wyjdzie najmniej, ten ma najwyższy nr picku. Po prostu jest to robione, by uniknąć jakichś kombinowań w trakcie sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zdziwiłem :).

 

Mimo, że nie wykorzystałem dużej ilości slotów to regularnie odpowiadałem na oferty na forum oraz sam też składałem oferty.

 

 

bez urazy ale co to jest za tłumaczenie, solą tej gry oczywiscie są wymiany ale nie ich ilosc decyduje o wygraniu ligi :D

 

nie wystawianie graczy nie wpłynie na Twoją pozycję draftową, warto o tym pamietac bo juz tu mielismy takiego delikwetna co pół sezonu caly sklad trzymal na biczu ;]

 

rotacja, rotacja, rotacja, ja tez nie dograłem slotów i rowniez glownie przez kontuzje ale mimo braku czasu rotowałem jak sie dało by ugrac jak najwiecej.

 

 

ofc gram dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wystawianie graczy nie wpłynie na Twoją pozycję draftową, warto o tym pamietac bo juz tu mielismy takiego delikwetna co pół sezonu caly sklad trzymal na biczu ;]

 

 

Tyle to wiem, bo gdyby miało to wpływ to sporo grających trzymałoby swoim grajków na benchu ;).

 

Teraz tylko musisz podjąć decyzję.

 

Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zgłaszam się do ligi. Robiłem to już w zeszłym roku, ale minimalnie się spóźniłem. Mam szansę dzięki temu na przyjęcie w tym sezonie, pierwszeństwo?

 

Widzę, że właściciel Wizards jeszcze nie potwierdził udziału i jeden zespół jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli byłaby jakaś wolna drużyną jestem chętny żeby zagrać

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×