Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Liga keeper basket.pun - temat organizacyjny

Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?

    • a) tak
      2
    • b) nie
      7
    • c) nie mam zdania
      7


Polecane posty

Rozpoczynamy, mam nadzieję, kolejny sezon. Ale już w innym miejscu.

 

Liga została przeniesiona tutaj na sznurowadło. Trudno ukrywać, iż na tamtym forum doszliśmy już do ściany, a tutaj - mam nadzieję - jest szansa otworzenia się na innych userów.

 

Zasady te same jak w temacie obok.

 

Zapraszam więc w tym temacie zarówno do deklaracji jak i pomysłów odnośnie kształtu nowego sezonu. Jak najbardziej chętni dołączenia do gry są mile widziani.

 

Dotychczasowe grono uczestników:

 

Na zielono GM-owie, którzy potwierdzili gotowość do gry.

Na czerwono GM-owie, którzy rezygnują, bądź im podziękowano za grę.

 

Brooklyn Nets - Steve-O

 

New York Knicks- Obi

 

Orlando Magic - Luk130

 

Miami Heat - El-Maniaque

 

Charlotte Hornets - Tizz

 

Golden State Warriors - Woochuck

 

Toronto Raptors - Timmy

 

Atlanta Hawks - Mihau

 

Chicago Bulls - Scottie 33

 

Boston Celtics - Fluber

 

San Antonio Spurs - Krzychu_ino

 

Detroit Pistons - Roszi

 

Denver Nuggets - Bonik

 

Washington Wizards - Benon

 

Oklahoma City Thunder - Maciek9020

 

Los Angeles Lakers - Szczurek

 

Phoenix Suns - Bulek

 

Sacramento Kings - Musli

 

Cleveland Cavaliers - Thrain

 

Portland Trail Blazers - Cieplik

 

 

Prosiłbym, żeby wraz z potwierdzeniem do gry GM zagłosował na jedną z dwóch opcji:

 

a) expansion draft dla nowych userów (2 głosy - El-Maniaque, Tizz)

b) całkowity draft od nowa (8 głosów - Fluber, Ronnie, matek, Timmy, Cieplik, Hermann, luk130, piotreksuper)

wstrzymują się od głosu (Obi, Maciek9020, Musli)

 

Ja jako komisarz, wolałbym nie głosować za żadną z opcji. W razie remisu zadecyduje opcja, za którą było więcej dotychczasowych członków.

 

Głosować mogą też nowi, przy czym priorytet, jeśli chodzi o przyjęcie do gry mają osoby niezrzeszone w istniejącym keeperze na sznurowadle. Ale zapraszam wszystkich.

 

Nowi:

 

1. Ronnie (Indiana Pacers)

2. matek (Los Angeles Lakers)

3. Hermann89 (Chicago Bulls)

4. piotreksuper (San Antonio Spurs)

5. Gerard (Atlanta Hawks)

6. knt (Detroit Pistons)

 

Przy czym tak jak wspomniałem, osoby niezwiązane z keeperem sznurówkowym mają priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem od razu potwierdzam gotowość do gry i głosuję za nowym draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam swoją kandydaturę (może tutaj nie zostanę odrzucony?). Głosuje za opcją z nowym draftem od początku i chciałbym prowadzić Indianę Pacers. Da sie?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja pizgam również

 

w sumie bardzo podoba mi się mój skład, ale jak jest nowe rozdanie, to można dać draft od nowa

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram oczywiście dalej.

 

NIe podoba mi się opcja nowego draftu. NIe poto kilka lat brałem zawodników z picków, żeby powolutkupodnosić swoje pozycje w tabeli, żeby to teraz wszystko szlag trafił. Skład mam coraz lepszy i szkoda m itego.

Głosuję więc za draftem tylko dla nowych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie chcę sugerować, niemniej pojawia się tyle wakatów, iż mozna stworzyć fajny team z zawodników gości, którzy nie ogarnęli i wcale przebudowa nie jest potrzebna, by walczyć już teraz o najwyższe trofea.

 

Oczywiście, jeśli kogoś to zainteresuje, mogę zrobić listę zawodników, którzy byliby do wydraftowania.

 

Maciek - pomimo utraty picku nr 3 jesteś całkowicie za nowym draftem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek - pomimo utraty picku nr 3 jesteś całkowicie za nowym draftem?

Sam już nie wiem, wszystko mi jedno. Z jednej strony draft od nowa to imho najfajniejsza rzecz w całym keeperze, z drugiej trochę szkoda tego co się ma, nawet jeśli nie ma się wiele.

Ale co...wezmę sobie z 3 Embiida i będę czekał rok aż go zobaczę na parkiecie jak z Noelem, where is fun in that? :)

Powiedzmy, że się wstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam udział ale druzyny pozostają, nie chce mi sie wszystkiego znowu od nowa zaczynac.

 

nowi niech się bawią w expansion, beda mieli spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem potwierdzam gre. I jestem za draftowaniem od nowa :) bedzie ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do userów na "czerwono" być może się nieco zagalopowałem, więc na razie nie publikuję nazwisk graczy, którzy by spadli do expansion draft. Powiedzmy, iż czekam na reakcję ze strony cieplika, bonika i rosziego, ale na razie takowej nie ma. Największe szanse z tej trójki bym dał Cieplikowi, bo w sumie do grona "olewaczy" go chyba pospiesznie zakwalifikowałem.

 

To tak gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz grać, to jak najbardziej, wybierz tylko team i wypowiedz się: wolisz re-draft czy expansion draft nie psując innym teamów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczął mi się podobać mój stary skład, ale jeśli trzeba to nie będę płakał z powodu nowego draftu.

W sumie... draft to największa frajda - jestem za nowym rozdaniem kart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam udział w lidze, dalej poprowadzę Magic. Nowy-draft czy expansion draft ? Skłaniam się raczej ku nowemu rozdaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Jest 8 głosów za nowym draftem przy 3 osobach wstrzymujących sie od głosu. Przegłosowane. W związku z tym mozna już śmiało ogłosic ogłoszenie nowego draftu.

Wiele wskazuje, iż szukamy jeszcze 3 chętnych, bo wiele wskazuje, iż Bonik, Woochuck i Benon udział potwierdzą. Tak czy owak jest pośrednio tylko dużo czasu, bo draft odbędzie się na forum (można na yahoo, ale najuczciwiej aukcją, a nie oszukujmy się, nie wszyscy są doświadczeni pod tym względem), a dobrze byłoby, żeby draft rookiech odbył się na początku września.

Kolejność re-draftu rozlosuję ja, podczas draftu jak najbardziej dozwolone jest handlowanie pickami (kolejność draftu rookiech wyliczana będzie tak jak normalnie). A re-draft najlepiej zacząć jak najszybciej, miejmy nadzieję, że brakująca "3" się szybko wyłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×