Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Liga keeper basket.pun - temat organizacyjny

Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?

    • a) tak
      2
    • b) nie
      7
    • c) nie mam zdania
      7


Polecane posty

Jeszcze info odnośnie Saricia i innych tego typu graczy. Biorąc ich nadal można w trakcie sezonu mieć 13 graczy - po prostu matek zachowuje prawa do tego zawodnika, jednak, żeby nie było tak łatwo, to proponuję, by odwrotnie do e-nba (nie musimy sie wzorować w 100% na nich) jego salary nadal się wliczało do dorobku drużyny. Czyli w tym przypadku 460 by musiało być na 14 typa (matek nie będzie miał z tym problemu).

Salary Saricia po sezonie nie ulega obniżeniu.

 

Moja wina, że wcześniej tej kwestii nie poruszyłem, ale zupełnie zapomniałem o przypadku Saricia. W drugim keeperze zasady będą identyczne i żeby wszystko było jasne, nadmienię o tym przed draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za, prawa do goscia pozostają ale coś kosztem czegoś i popieram wliczanie salary till time when he havin rights to him ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę, Maciek, zabrałeś mi Dienga!!!

 

W związku z tym nie mam wyjścia. Kelly Olynyk.

Heh, Olynyk też był jedną z opcji, ale na szczęście przypomniałem sobie scrollując listę, że Dieng jeszcze niewybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe tempo narzuciliśmy wczoraj :V Już tyle picków za nami, a ja nie widzę żadnego zdecydowanego faworyta. Zapowiada się niezła walka od początku ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tempo było niezłe - myślałem, że moja kolej przyjdzie koło soboty, jak dotrę do ojczyzny, a wygląda na to, że będę musiał na wi-fi u faszystowskiego najeźdźcy polować, no chyba, że do wieczora utrzymacie to tempo...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze! Wyrównane składy - to walka co każdą kolejkę o punkty. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dobie nowoczesnych smartfonów internet nie jest większym problemem :D

Tylko nie będę germańskich kart kupował, aby posta napisać, więc wi-fi wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze! Wyrównane składy - to walka co każdą kolejkę o punkty. :K

Mnie można na starcie wykreślić z karuzeli na ten sezon...

 

W dobie nowoczesnych smartfonów internet nie jest większym problemem :D

Tylko nie będę germańskich kart kupował, aby posta napisać, więc wi-fi wskazane...

Możesz mi listę podesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanego faworyta oczywiście nie ma, ale oczywiście patrząc na składy już teraz można wyłonić grupę drużyn, które powalczą o najwyższe lokaty, choć oczywiście następne wybory mogą ten układ sił zmienić.

Na razie na plan pierwszy wysuwają się ekipy kpt Planety, Musliego, Maćka, Flubera, Piotrka, Bonika, El-Maniaqua. Bardzo interesujący team ma Obi, ale tutaj stawiam mały znak zapytania ze względu na Kobasa.

Przyznaję, że podoba mi się konsekwencja budowania teamu przez bonika. Wszyscy zawodnicy należą do pokolenia lat 80-tych, a więc budowa silnego teamu z perspektywą na 2-3 najbliższe lata. To może wypalić.

Z drugiej strony trochę zastanawia mnie filozofia Benona. Z jednej strony Gasol, z drugiej Exum i McDermott. Cele doraźne czy długoterminowe? Bez trejdów to ja tego nie widzę ani z jednej perspektywy, ani z drugiej.

 

Konsekwentni tankerzy - matek (częściowo z przymusu) i Tizz. Poza nimi grupa osób, którzy mogą się uplasować na niższej pozycji, ale ich pick mogą pogorszyć 2-3 gwiazdy. Licząc przez kilka lat kolejność draftu, zauważyłem, że najgorsze co może być to posiadać 3-4 gwiazdy i resztę przeciętniaków. Grozi to długoterminową stagnacją.

 

To moja taka subiektywna pierwsza ocena. Po drafcie założy się temat, to każdy będzie mógł w osobnym miejscu swoje analizy rozpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze gdyby Benonowi stworzyć keepera, w którym nie można brać graczy Chicago Bulls to wygrywałby w cuglach :D Teraz pewnie czai się na Brooksa albo Hinricha :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze gdyby Benonowi stworzyć keepera, w którym nie można brać graczy Chicago Bulls to wygrywałby w cuglach :D Teraz pewnie czai się na Brooksa albo Hinricha :V

No tych to pewnie łyknie na bencha :D

Niech mu ktoś Tony'ego Snella zakosi to może jeszcze Cousinsa wynegocjuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze gdyby Benonowi stworzyć keepera, w którym nie można brać graczy Chicago Bulls to wygrywałby w cuglach :D Teraz pewnie czai się na Brooksa albo Hinricha :V

Wygrywałby?

Po ostatnim sezonie w keeperach mogę powiedzieć, że coś o tym wiem... ;-)

A mix młodości z doświadczeniem i nadmiar graczy z Chicago wynika z waszego bezczelnego podpieprzania mi upatrzonych graczy...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no strasznie chłopaki zaskakujecie, ze Hill poszedł.. on i bez PG13 bedzie zaden bo go C.J shooting range'em przebije zapewne, czekam kiedy jeszcze Marshall zejdzie przed erą FA, Monty Phyton lepiej by tego nie wymyslił :)

 

 

faktem jest, nie wiem kto wziął ale Benetta jestem skory zaryzykowac mimo,ze assety są spore u mnie, jesli posiadacz chce oddac oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko otworzyły się mock drafty na yahoo i zobaczyłem, ze Hill jest na 164 miejscu, to pomyślałem, że zaraz ktoś go weźmie w naszym drafcie i jak widać się nie myliłem. Vogel dużo o nim gadał w offseason, że będzie pełnił dużą rolę, ciekawe, czy rzeczywiście coś z tego wyjdzie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z Matkiem odnośnie tradu... Julius Randle + pick 249 za Asika, Caldwell-Pope i pick nr 210! Potwierdź Matek :P Od razu dodam że pick 232 do przehandlowania za jakikolwiek pick w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogadałem się z Matkiem odnośnie tradu... Julius Randle + pick 249 za Asika, Caldwell-Pope i pick nr 210! Potwierdź Matek :P Od razu dodam że pick 232 do przehandlowania za jakikolwiek pick w przyszłości...

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to matek dopiął swego. Ja bym Rondla tak łatwo nie oddawał, na pewno nie za Asika, którego pułap możliwości jest ściśle określony, choć jesli Caldwell-Pope przebije się w rotacji, Luk na tym nie straci.

 

Fajnie, że mamy pierwszy ciekawy trejd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację Bulek, trochę w tym tradzie zaryzykowałem...ale znam potencjał Randla, oraz Asika. Na bank gracza Lakers jest wyższy, Turek ma pewien ograniczony poziom, ale jest w stanie już teraz sporo mi pomóc. Na rozwój Juliusa trzeba poczekać. Matek tankuje, ma czas. Uważam też że KCP może wyrosnąć na naprawdę ciekawego zawodnika, ale na początek musi wywalczyć więcej minut u Van Gandyego. Znam Stana z Magic i wiem, że u niego ważne są umiejętności rzutowe, oraz twarda obrona. KCP na pewno potrafi rzucać, co do obrony...hmnn może nie jest mistrzem w tym fachu, ale na bank ma lepsze warunki od Meeksa. Co daje mu pewną przewagę :P No i jeszcze mam pick 210 od Matka. Negocjacje nie były łatwe, ale zaważyła chyba chęć Matka na pozyskanie rooki LA.

Pozdro z UK :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że post pod postem, ale może ktoś będzie wiedział...Austin Rivers jaką ma pozycję na yahoo fantasy? PG, SG?Z góry dzięki za odpowiedź;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że post pod postem, ale może ktoś będzie wiedział...Austin Rivers jaką ma pozycję na yahoo fantasy? PG, SG?Z góry dzięki za odpowiedź;p

G, czyli może grać na PG,G i SG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

232 pick do oddania za jakikolwiek pick albo korzyść w przyszłości... :M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×