Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Liga keeper basket.pun - temat organizacyjny

Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gwoli odmiany jesteś za tym, by przeegzaminować max. salary o wysokości 450?

    • a) tak
      2
    • b) nie
      7
    • c) nie mam zdania
      7


Polecane posty

To mnie Gerard wkurzyłeś...

Myślałem, że wszystkich zaskoczę, a to Ty zaskoczyłeś mnie...

 

Przez chwilę myślałem, żeby się z Tobą zamienić na picki, ale coś czułem, że też będziesz zainteresowany Drummondem. BTW coś mi mówi, że w przy następnym wyborze to Ty mnie wkurzysz :B

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już padło takie pytanie, ale nie zauważyłem...

 

Ile jest czasu na wybór? I co w sytuacji, gdy ten czas minie?

 

Poza tym dziwnie czułem, że będę w samym środku :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam 24h, może później się to przedłuży do 48h. Ale w dobie telefonów komórkowych to nie jest tak mało.

Słyszałem że gościu siedzi w Holandii i ma ograniczony dostęp do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale co w sytuacji, gdy wybór nie będzie się pojawiał dłuższy czas?

 

Gapowicz spada w kolejce danej rundy i wybiera jak się pojawi (np. jako 13, jeśli tyle osób zdąży dać pick do tego momentu), nieważne ile osób już poszło przed nim? Ja byłbym za takim rozwiązaniem.

 

I nie chodzi tylko o aktualną sytuację, ale ogólnie, żeby mieć jakiś mechanizm na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest dopiero południe, jeszcze ma sporo czasu, luzujcie ;)

 

pewnie bedzie standardowo, dostanie pierwszego z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe rozwiązanie. Koleś mógłby dzięki temu całą kolejkę ominąć jak szybko pójdzie, a może i więcej. Na pewno by chciał takim składem potem grać.

Moim zdaniem powinno się dosyć szybko wymieniać takich menadżerów.

Nie masz możliwości wchodzić na internet conajmniej raz dziennie ? Podziękujemy. To nie jest gra dla takich osób. Potem taki typ ma kiepski skład i odechciewa mu się grać w regular season.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dopiero południe, jeszcze ma sporo czasu, luzujcie ;)

Ale już nie chodzi mi o tę konkretną sytuację, tylko żeby przygotować też coś na przyszłość. Byłoby jasne co robić, bez kolejnego opóźniającego oczekiwania na decyzję.

 

A żeby dana osoba nie traciła kolejki, to można założyć, że po wszystkich wyborach w danej rundzie czekamy kolejne 24h.

 

bulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem za wybieraniem pierwszego z brzegu, bo nie jestem przekonany kogo wtedy karzemy? "Marudera" czy jego potencjalnego następcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz problem z lukiem, no pisałem mu na fb ale na razie bez odzewu. Takim tempem to do września się nie wyrobimy.

Tu nawet nie chodzi o jednego, konkretnego użytkownika. Problem jest niestety szerszy, a czarno np. widzę draftowanie w dni powszednie do godz. 15-16, bo wiadomo, że wielu pracuje.

 

Ludzie zapisując się na serio powinni pomyśleć, czy mają czas na ogarnianie tego wszystkiego czy nie. Bo jeżeli w weekendy mamy draftowstrzymywanie, to już nie wiem, kiedy nadrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest okres wakacyjny o jakim wykreślaniu Wy tu piszecie? Jakaś paranoja.

Od 25.07 do 04.08 będę na wakacjach i co w takim razie? Zostanę wykluczony z gry?

Jestem za przydzielaniem pierwszego gracza z listy, ewentualnie mogę przekazać swoje picki komuś z pozostałych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt, zostaw swój nr telefonu komukolwiek i nie będzie problemu.

Zresztą ja akurat nie chcę nikogo wykreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim tempie to się nie wyrobimy do startu sezonu... Musli był co najmniej dwa-trzy razy na forum (sam zaglądam co jakiś czas i byliśmy w tym samym momencie) jak już była jego kolei, a mimo to picku brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, akurat Musli jest pewniakiem dla mnie ;)

 

Z jego wyborem to będą 4 picki dzisiaj, jak na te godziny w dzień powszedni, to dobry wynik.

 

Ludzie mają pracę, rodzinę, swoje sprawy, o tych porach tygodnia to nie można przesadzać w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że powinien zaraz zapodać, luz, jakiś browarek dla spokojności i świat od razu inny będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam już podejrzewać, że na temat w stylu: "Analiza mentalności społeczeństwa na podstawie fantasy NBA" ;)

 

No offense, off course, tak mi tylko przyszło na myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki

 

Gdzie jest ten draft?

Dostałem wczoraj smsa, że jest moja kolej w drafcie.

Jest stworzony jakiś nowy temat - gdzie są wybory? Pewnie pominąłem, dlatego proszę o linkacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nudno, to rozważę oddanie DMC z pickiem 13-rundowym za pick drugo i trzeciorundowy, o ile takie myki wchodzą w grę... Wchodzą??

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już żałujesz swojego wyboru? :V Gdy Smith dołączy do Kings... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyboru ani trochę nie żałuję i nie wybrałbym inaczej. Wybór najlepszy z możliwych wg mnie na wszystkich możliwych płaszczyznach, tyle, że może nie tyle, za nim nie przepadam, co bardziej nie mam do niego żadnego sentymentu i skrupułów, aby się go pozbyć. Czy Smith przyjdzie, czy nie to mnie ani ziębi, ani grzeje - w mojej opini bez znaczącego wpływu na fp DeMarcusa.

 

Jak z nim zostanę, to bardzo dobrze, jak go wytrejduję to też świetnie. To chyba z nudów... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×