Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Draft!

Polecane posty

Mają ich trzech, rok temu żaden dupy nie urywał, więc także on ma szanse na starting 5.

Z 12-rundowym pickiem myślę, że warto zaryzykować. Miejsce w salary mam.

 

Raymond Felton

 

Next: Gerard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojana nie ma na liście, do wzięcia mozliwy jest tylko Bogdan.

 

Do czasu decyzji Gerarda zawieszam draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojana nie ma na liście, a być powinien. Jak dla mnie to właśn ie o niego chodzi Gerardowi, bo pewnie ogląda mecz mistrzostw, gdzie drugiego Bogdanovica nawet nie ma.

No chyba, że myśli, że ten z draftu i ten z mistrzostw to jedna i ta sama osoba...

No ale poczekajmy na ofiszial enaunsment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Notabene Bogdan jest na mistrzostwach, w barwach Serbii, ale to tak na marginesie. Ten jest grajkiem Phoenix, Bojan powinien więcej minut otrzymywać w Nets.

Nieobecność Bojana na liście to zwykłe przeoczenie.

 

Tak czy inaczej teraz kolej Ronniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojana nie ma na liście, a być powinien. Jak dla mnie to właśn ie o niego chodzi Gerardowi, bo pewnie ogląda mecz mistrzostw, gdzie drugiego Bogdanovica nawet nie ma.

No chyba, że myśli, że ten z draftu i ten z mistrzostw to jedna i ta sama osoba...

No ale poczekajmy na ofiszial enaunsment...

Nie powinien być na liście, bo w momencie rozpoczęcia draftu nie miał kontraktu w NBA. Nie był też tegorocznym debiutantem. Już jakiś czas temu( co bulek może zaświadczyć) pytałem, czy można brać graczy, którzy podpisali kontrakt w NBA w trakcie draftu i uzyskałem odpowiedź odmowną. W innym wypadku Bojan Bogdanović nie byłby już dostęny :V

Bogdan Bogdanović też jest na mistrzostwach. Być może Raduljica Ci go zasłania na parkiecie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie ustalania listy do naszego draftu Bogdanović ani nie miał kontraktu w NBA, ani nie był debiutantem, ani wcześniej w niej nie grał, więc jego nieobecność nie mogła być przeoczeniem. Takiego gracza na liście być zwyczajnie nie mogło. Przeoczeniem jest Metta World Peace na liście zamiast The Pandas Friend :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia...

Ja chcąc wziąć, jakiegos zawodnika, wiedząc, że nikt go jeszcze nie brał wpisałbym tylko typa, a nie szukał go na listach. Aczkolwiek rozwiązanie słuszne i zrozumiałe...

Możnaby rozmowę przenieść do tematu aby ten draftowy oczyścić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

365 Chris Copeland 15,00

 

dziękuję za draft i czekamy na sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×