Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
GRB

[2009/2010] Ogólne spotkanie organizacyjne - liga H2H Yahoo

Polecane posty

To ja może zacznę, bo jakoś mi tak brakuje NBA strasznie, że z chęcią zacząłbym się już bawić w fantasy. Mój pierwszy draft (off-line'owy) zaczyna się już w poniedziałek i tak przypomniałem sobie o Sznurowadle. Mam nadzieję, że kontynuujemy grę?

 

Aktualna lista uczestników:

[warning]1. cieglo

2. szogo

3. Dariomeus

4. Chicken

5. solo

6. peepe

7. POLISH MASTERY

8. Nalesnick

9. Zajmon

10. goozman

11. Figrin

12. Andrew23

13. Trepe Trepelli

14. Sarni

15. Pafsen

16. billypilgrim

17. GRB

18. knt

19. marcelomattsoy

20. bogans

21. pitrekk

22. wwoody33

23. zmijor

24. żyras[/warning]

 

Lista rezerwowych:

[question]1. Links[/question]

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że kontynuujemy. Myślę, że parę osób - trzeci rok z rzędu - powinno się znaleźć.

 

Co to za draft offline? Nie za wcześnie?

 

PS. Skoro zapisy ruszyły, mamy już 2 osoby :) Czekamy na resztę, nic nie stoi na przeszkodzie by deklarować się już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo offline'owych draftów już ruszyło. Na głównym forum RealGM już chyba nawet skończyli. Ja pewnie dziś ruszam z draftem na stronie Orlando w RealGM (czekamy na decyzję o rozpoczęciu, bo mamy komplet w lidze B). Potem pewnie Liga Ekspertów (o ile mnie zaproszą, bo wygrałem ją i nie byłem lubiany :E, też offline), e-nba.pl, no i Sznurowadło, jak się uda nam rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak się sezon zacznie zbliżać to ekipę uzbieramy bez problemu. Można powiedzieć, że mamy już małą tradycję :)

 

A co do offlineów - jak to technicznie wygląda? Wyniki notuje się na kartce a potem przenosi do bazy yahoo? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz wątek na forum, ludzie wpisują po kolei swoje wybory. Mają na to określoną ilość czasu (5,10,12 godzin, ile chcesz). Wyniki na bieżąco edytuje się w pierwszym poście.

 

Trwa to długo, ale przy dobrej organizacji i kontakcie mailowym/sms-owym pomiędzy uczestnikami, można to ogarnąć. Offline dlatego, że nie musisz umawiać się na konkretny dzień i godzinę pomiędzy kilkunastoma graczami na draft live, co powoduje zawsze czyjąś nieobecność. Ponadto masz więcej czasu, żeby przemyśleć swój wybór, ułożyć listy zawodników. Inne emocje niż przy online.

 

Po drafcie komisarz ligi przypisuje wybranych zawodników do danej drużyny.

 

Myślę jednak, że w przypadku sznurowadła ciężko byłoby coś takiego przedsięwziąć, bo jednak za mało tu mamy prawdziwych zajawkowiczów i niektórym szybko by się znudziło.

 

Moim głównym celem na ten sezon jest uczestniczenie po raz pierwszy osobiście w drafcie na e-nba.pl, co przez pierwsze dwa lata mi nie wychodziło (widać po wynikach) :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten offline draft, ale faktycznie mało realny w tym towarzystwie. Ale kto wie, może w 10. sezonie na sznurowadle wypracujemy stałe, zgrane grono i tego typu akcje będą do zrobienia? ;)

 

Jedyny minus jaki widzę przy drafcie offlineowym to brak podręcznej listy zawodników - trzeba posiłkować się zewnętrznymi źródłami. W wersji live jest to zawsze jakieś usystematyzowanie, mamy podgląd na pozycje itd. Z drugiej strony nie jest to straszna przeszkoda jeśli ktoś się w temacie orientuje a nie rejestruje po raz pierwszy, żeby sprawdzić co to za licho to fantasy :) Poprawiam się: nie jest to minus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :}

 

Na nowy sezon oczywiscie rowniez sie pisze. Mysle tak pod koneic wrzesnia bedzie mozna cos blizej ustalac. Jedyna prosba do wszystkich to zeby GRALI!. NIc wiecej nie trzeba. To ze ktos nie wystawi kogos bo ma kontuzje lub nie odpisze dlaczego odmawia trejdu da sie przezyc ale jak kos sie zapisze i potem przestaje grac to gra/liga robi sie nudna :(

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Bez obaw Szogu :) Jest czarna lista, którą po każdym sezonie aktualizuję. Nikt z tej listy nie zagra z nami, przynajmniej w najbliższych rozgrywkach.

 

PS. Listę zgłoszonych uczestników wrzuciłem do pierwszego posta w tym temacie i będę ją na bieżąco aktualizował. GRB nie gniewaj się, że buszuję po Twojej wypowiedzi ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ zrób z nią, co chcesz. A tak btw, to ja nie wiem, czy zagram na Szurowadle w tym roku. Jak mnie przyjmą na e-baskecie, to wchodzę tam raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam podkręcasz a teraz się wahasz? 4 ligi to mało, żeby jeszcze w sznurowadle sobie pograć?

 

Jak uważasz, do czasu jak nie będziesz wiedział na bank - usuwam Cię z listy. Zawsze będziesz mógł dołączyć, jeśli tylko miejsca zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 ligi to mało. Liga Ekspertów, ligi na e-nba.pl, ligi na RealGM i ligi na e-baskecie. Wolę grać w formacie, gdzie są spadki/awanse niż w lidze, gdzie przeważnie 1/3 osób ma wszystko w dupie. Co nie zmienia faktu, że jak mi e-basket nie wypali, to się tu przytulę. Nie obrażajta się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrażać się nie ma o co, chodzi o dobre rozgrywki a nie o nakręcanie kogoś na siłę. W sznurowadle gra ten kto chce a nie musi. Czarne owce znajdą się w każdej lidze, ale od tego to forum, żeby jednak budować poważne i samowystarczalne grono uczestników.

 

To będzie kiedyś najbardziej prestiżowa liga w Polsce więc warto być z nami od samego początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

 

Oczywiście zgłaszam udział w rozgrywkach, zarówno lidze Points jak i H2H. Cinglarzu dopisuj mnie śmiało.

Popracuje trochę nad frekwencją i popytam się na koszu czy nie byłoby chętnych na grę w Fantasy.

 

Tymczasem pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Listę aktualizuję :) Fajnie, że zaczyna tutaj zaglądać coraz to więcej osób (powoli ale pewnie :) ).

 

Nic nie stoi na przeszkodzie - oczywiście - żeby przy urodzaju uczestników utworzyć więcej niż jedną ligę - ze spadkami i awansami. No ale wszystko to przy dbałości o poziom (nieolewanie) zawodników - tak żeby te ligi były pełnowartościowe.

 

Prawda jest taka, że z kogoś kto "się nie zna" ale nie olewa, będzie po sezonie, dwóch fajny kompan do gry. Po jakiego grzyba nam "eksperci", którzy po pierwszej porażce albo kontuzji dają nogę i mają ligę w tyłku? Było takich kilku w ostatnich latach, więc jeśli jest okazja złapać kogoś nawet prawie zielonego ale wiarygodnego - warto nakręcać. W końcu każdy kiedyś zaczynał.

 

W przypadku więcej niż jednej ligi trzeba będzie przyjąć jakieś kryterium przydziału. Pewnie w pierwszej kolejności do ligi pierwszej będziemy wliczać dotychczasowych uczestników, z odpowiednim deadlinem na decyzję. Resztę - wiadomo - trzeba poupychać do drugiej ligi. Rzecz jasna pierwszy sezon na nowych zasadach byłby w ligach równorzędnych - dopiero po nim mielibyśmy extraklasę i ligę looserów.

 

Tutaj pytanie do Was: czy lepiej - przy załóżmy 16 chętnych - utworzyć jedną dużą ligę czy dwie mniejsze? Wydaje mi się, że to drugie rozwiązanie może być ciekawsze a zgromadzenie co najmniej takiej liczby osób nie powinno być bardzo trudne. Zakładam, że parę osób się wykruszy (obowiązki, olewactwo, "atrakcyjniejsze ligi" ;) ) ale i przybędzie parę nowych.

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień na dobre jeszcze nie ruszył a już mamy połowę 8 osobowej ligi (przy założeniu, że rozegramy ten sezon w dwóch ligach o takim rozmiarze) :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam swój tegoroczny udział.

Dopisz mnie Panie Admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powitać

oczywiście startuję w H2H

to już chyba czwarty sezon? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja również oczywiście podejmuję rękawice lepszego wyniku niż w ostatnim sezonie (liga h2h).

 

Ps. Dzięki adminowi za info o rozpoczęciu rekrutacji (brzmi, jak na studia).

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witam

Ruszam i ja z Wami, jeśli można

Z doświadczeniami poprzedniego i niestety kiepskim wynikiem :/

To przez "dziadków" i wiecznie kontuzjowanego josha :/

Ale teraz będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać kolejnych znajomych :) Chyba możemy tak już o sobie mówić ;)

 

peepe: jest to w zasadzie 4. nasze spotkanie z rzędu, ale pod szyldem sznurowadlo.pl dopiero trzecie. 4 lata temu było to chyba Afrodyta Cup i z tego co pamiętam nie masz się chyba czego wstydzić jeśli chodzi o końcowy wynik, prawda? :)

 

POLISH MASTERY: rekrutacja, rejestracja - wiadomo o co chodzi :) Tutaj trochę jak na studiach - trzeba zdać egzamin z sumienności, żeby nie trafić na czarną listę - jak na uczelni. Przynajmniej za moich przedgimnazjalnych czasów...

 

Nalesnick: myślę, że debiut całkiem przyzwoity szczególnie w zestawieniu z Twoimi wypowiedziami sprzed zeszłego sezonu oraz opinii kozaka GRB ;) Mimo wszystko mam nadzieję - dla dobra ligi - że zobaczymy i w tym sezonie nieco trash talku na odpowiednim poziomie, niekoniecznie podszytego chamstwem ;)

 

GRB: pisząc to co wyżej biorę Cię nieco pod włos, to fakt. Ale mam do zakomunikowania to co następuje:

- pisząc, iż faworyzujesz jakiś amatorski ( :) ) e-basket przez sznurowadlem zmotywowałeś mnie do zintensyfikowania propagandy - jakby nie patrzeć - na długo przed startem rejestracji na yahoo (coby nie uzupełniać ligi 5 minut przed draftem). W związku z tym mam nadzieję, że jednak osiągniemy kształt, którego oczekujesz - nie tyle dla Ciebie co dla dobra naszej ligi,

- jakby nie patrzeć - Twoja nieobecność w rozgrywkach to strata dla ligi, nawet biorąc pod uwagę Twoje nieokrzesanie i baranią momentami naturę ;) Przemyśl to raz jeszcze i ustaw na nowo swoje priorytety. e-stron jest wiele - sznurowadlo tylko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapiszcie mnie też, zobaczymy ile to h2h jest warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest warte? To najlepsza formuła z wszystkich dostępnych :) Przekonasz się :)

 

Tutaj niestety słabe newsy: http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/basketball/winning/hoops-43.html;_ylt=Au8zSYcwtwx7MK00MBcBOIijkCN4 . Myślałem, że jednak jest możliwość ustawienia 8 drużyn w play-off, ale jak się okazuje - na sztywno ustawione jest tylko 6 i nie ma możliwości zmiany tego ustawienia...Trochę to niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bry - no oczywiscie ja rowniez zglaszam gotowosc do bojow w nowym sezonie i podejmuje sie proby obrony tytulu;)

prosze o dopisanie tylko do H2H.. FP jakos mnie nie przekonalo.. senioro i bukkkake na twarz ma sie rozumiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×